Entertainment

Wszystkie piosenki lata XXI wieku

Sprawdź naszą playlistę zawierającą wszystkie piosenki lata od 2000 r. poniżej.

Krem z filtrem i zapach wody. Opuszczone szyby w samochodzie i podniesione głośniki. I muzyka, która jest tak przyjemna jak słońce na twarzy. Piosenką lata jest klimat, pomysł — taki, który jest wygenerowana debata co najmniej od lat 80. XIX wieku do dziś.

„O tej porze wypatrujcie letniej piosenki” – Nowy Jork Tribune napisał w 1910 r. „Jaki będzie ten sezon? Czy będzie humorystyczny? Czy będzie sentymentalny? Czy będzie to bezwzględny śmieć? Czy będzie przynajmniej znośny, w tekście lub muzyce, czy w obu?”

Ostatnio niektóre z nich były wszystkimi powyższymi, a te melodie pomagają opowiedzieć szerszą historię ewolucji muzyki. Od radiowego odrodzenia hip-hopu na początku lat 2000. do dobrego popu z wczesnych lat Obamy, przez rewolucję samplowania soulu Pharrella i Marka Ronsona, wzrost Bad Bunny'ego i wojny kulturowe przejmujące resztę kultury, letnie playlisty widziały już wszystko.

Nie ma idealnych kryteriów, które by oddzielały ciebie piosenka lata spośród innych wielkich hitów. Tworząc naszą listę, przyciągnęły nas melodie, które podkreślały większe trendy muzyczne. Tak więc, na dobre i na złe (ale głównie na lepsze), oto piosenki lata z każdego roku XXI wieku do tej pory.


2000. Santana z Robem Thomasem — „Smooth”

Pięć prostych słów: Ojej, jest gorąco. Od początku XXI wieku nie było po prostu możliwe dokonanie tak nieszkodliwej obserwacji pogody bez natychmiast słysząc w głowie gitarowe riffy Carlosa Santany i zmysłowy wokal Roba Thomasa. Jedna z najlepszych kolaboracji ikony muzyki i współcześnie popularnego artysty, „Smooth” podwoiła swój leniwy ciepły ton, teledysk który uchwycił kwintesencję letniego doświadczenia: Spędzanie czasu w okolicy, cieszenie się dobrymi ludźmi, dobrymi wibracjami i dobrą muzyką. Od tamtej pory jest to utwór, który wpada w ucho. — Liz Shannon Miller

Nasłuchiwać Muzyka AppleFuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button