Entertainment

Wyprzedaż rocznicowa Nordstrom: daty, oferty, wszystko, co musisz wiedzieć

Us Weekly ma partnerstwa afiliacyjne. Otrzymujemy wynagrodzenie, gdy klikniesz na link i dokonasz zakupu. Dowiedz się więcej!

Gotowi, ustawieni, zakupy! Wyprzedaż rocznicowa Nordstrom jest tutaj, a Nordy Club Icons i Ambassadors mają przewagę w corocznym wydarzeniu oszczędnościowym. Icons uzyskały dostęp do ogromnych obniżek we wtorek, 9 lipca, podczas gdy Ambassadors uzyskały dostęp do wyprzedaży w środę, 10 lipca.

Powiązany: 10 letnich sandałów, które warto kupić przed wielką wyprzedażą rocznicową Nordstrom

Możesz mieć listę rzeczy nie podlegających negocjacjom, jeśli chodzi o związki, dbanie o siebie lub finanse, ale jeśli nie masz takiej listy, jeśli chodzi o zakupy, tracisz! Jeśli nie wiedziałeś, Nordstrom organizuje wielką wyprzedaż rocznicową od 15 lipca do 4 sierpnia, dając Ci 21 dni na zakupy — hurra! […]

Jeśli nie jesteś członkiem Nordy Club lub nie znasz wyprzedaży, nie martw się! Przedstawiliśmy Ci wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące prawie miesięcznej wyprzedaży. Przedstawiliśmy Ci wszystkie szczegóły. Przewiń do przodu, aby dowiedzieć się, co jest w promocji, kiedy będziesz mieć dostęp do wyprzedaży i jak się zapisać. Sprawdź 411 poniżej!

Czym jest wyprzedaż rocznicowa Nordstrom?

Przygotuj się na ogromne oszczędności! Nordstrom Anniversary Sale to coroczne wydarzenie oszczędnościowe, podczas którego wszystko, od mody, urody i domu, jest przecenione.

Kiedy jest wyprzedaż rocznicowa Nordstrom?

Wyprzedaż rocznicowa Nordstrom rozpocznie się dla publiczności 15 lipca 2024 r. Członkowie Nordy Club uzyskają dostęp do wyprzedaży poprzez swoje poziomy. Kupujący ikony zaczęli robić zakupy we wtorek 9 lipca, a Ambasadorzy uzyskali dostęp w środę 10 lipca. Influencerzy mogą robić zakupy od czwartku 11 lipca.

Kiedy kończy się wyprzedaż rocznicowa Nordstrom?

Wyprzedaż rocznicowa Nordstrom trwa już prawie miesiąc. Ogół społeczeństwa ma do niej dostęp przez 21 dni, począwszy od 15 lipca. Zakończy się 4 sierpnia.

Które marki są objęte promocją podczas wyprzedaży rocznicowej Nordstrom?

Nordstrom nie opublikował potwierdzonej listy marek, które zostaną objęte rabatem z okazji rocznicowej wyprzedaży. Jeśli zeszłoroczna wyprzedaż była jakimkolwiek wskaźnikiem, możemy spodziewać się dużych oszczędności na markach takich jak Free People, Spanx, Dyson i NuFACE.

Czy muszę być członkiem Nordy Club, aby skorzystać z wyprzedaży rocznicowej?

Nie musisz być członkiem Nordy Club, aby skorzystać z wyprzedaży rocznicowej Nordstrom. Jednak członkowie Nordy Club otrzymują wczesny dostęp do wyprzedaży.

Jak zostać członkiem Nordy Club?

Rejestracja na Klub Nordy jest krótki i słodki! Zarejestruj się, podając swój numer telefonu przy kasie lub płać kartą Nordstrom podczas zakupów w sklepach stacjonarnych lub online w Nordstrom i Nordstrom Rack. Nordy Club jest podzielony na cztery poziomy w zależności od kwoty rocznych wydatków.

Kupujący, którzy wydają 500 USD rocznie, uzyskują status Influencera i otrzymują bezpłatne podstawowe przeróbki, warsztaty lifestylowe i priorytetowy dostęp do wydarzeń związanych ze stylem. Wszyscy posiadacze kart kredytowych Nordstrom automatycznie zaczynają od statusu Influencera. Kupujący uzyskują status Ambasadora, gdy wydają 5000 USD rocznie. Ambasadorzy mają takie same korzyści jak członkowie i influencerzy, ale uzyskują priorytetowy status na wydarzenia związane ze stylem, dostęp do stylistów domowych Nordstrom to You i wydarzenia dostępne wyłącznie na zaproszenie. Posiadacze kart Icon to kupujący, którzy wydają co najmniej 15 000 USD w Nordstrom.

Co jest w promocji podczas wyprzedaży rocznicowej Nordstrom?

Rozważ wyprzedaż rocznicową jako kompleksowy sklep. Będziesz mógł sporo zaoszczędzić na wszystkim, od podstawowych artykułów odzieżowych, takich jak dżinsy, płaszcze, kurtki i buty dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Obejmuje to podstawowe produkty sezonowe i całoroczne, takie jak bielizna i skarpetki. Ponadto możesz uzyskać duże oszczędności na produktach do pielęgnacji osobistej i niezbędnych kosmetykach. Wszystko, od kremów nawilżających po szampony i dezodoranty, jest do zgarnięcia.

Czy Nordstrom Rack bierze udział w wyprzedaży rocznicowej Nordstrom 2024?

Nie, Nordstrom Rack nie bierze udziału w wyprzedaży rocznicowej. Możesz jednak zwrócić produkty objęte wyprzedażą rocznicową w sklepie Nordstrom Rack.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button