News

Zabójca z kuszą: Trwa obława po znalezieniu 3 kobiet śmiertelnie rannych

Policja poinformowała, że ​​kobiety znaleziono ciężko ranne w domu w Bushey, na północny zachód od Londynu. Zmarły na miejscu.

Brytyjska policja poszukuje mężczyzny, o którym uważa się, że był uzbrojony w kuszę, po tym jak w domu niedaleko Londynu zginęły trzy kobiety.

Policja Hertfordshire poinformowała, że ​​poszukiwany jest 26-letni mężczyzna podejrzewany o potrójne morderstwo. Główny inspektor Jon Simpson powiedział, że podejrzany prawdopodobnie obrał sobie za cel kobiety, które są spokrewnione.

„W obławie biorą udział również uzbrojeni funkcjonariusze policji i specjalistyczne zespoły poszukiwawcze, które szybko reagują po tym, co było przerażającym incydentem, w którym prawdopodobnie użyto kuszy, ale mogły zostać użyte również inne rodzaje broni” – powiedział Simpson.

Policja poinformowała, że ​​trzy kobiety – w wieku 25, 28 i 61 lat – zostały znalezione poważnie ranne w domu w Bushey, na północny zachód od Londynu, we wtorek wieczorem. Policja i ekipy pogotowia ratunkowego próbowały je uratować, ale uznano je za zmarłe na miejscu.

Jeden z sąsiadów, który poprosił o zachowanie anonimowości, powiedział gazety Watford Observer około godziny 19:00 usłyszała kobietę „krzyczącą, a potem była jeszcze bardziej przenikliwa”.

Policja nie powiedziała, czy podejrzany, który pochodzi z Londynu, jest powiązany z kobietami. Mężczyzna może być nadal uzbrojony w broń, a społeczeństwo zostało ostrzeżone, aby się do niego nie zbliżać.

Kusze są legalne w Wielkiej Brytanii i nie jest wymagane żadne zezwolenie, aby je posiadać.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button