Sports

Zespoły NFL osiągnęły niewiarygodne przychody w zeszłym sezonie

(Zdjęcie: Jamie Squire/Getty Images)

W porównaniu z innymi najpopularniejszymi dyscyplinami sportowymi w Stanach Zjednoczonych, NFL nadal jest liderem pod względem oglądalności.

Super Bowl zdaje się z roku na rok stawać się coraz większym wydarzeniem, dając drużynom jeszcze więcej motywacji i emocji, by dotrzeć do wielkiego meczu.

Biorąc pod uwagę oglądalność i rozpoznawalność NFL, z tą ligą wiążą się znaczne pieniądze.

Niedawny wpis na Twitterze serwisu B/R Gridiron ujawnił, że „każda drużyna NFL zarobiła w zeszłym sezonie ponad 400 milionów dolarów”, co oznacza, że ​​przychody ligi przekroczyły 13 miliardów dolarów.

Nic dziwnego, że byli sportowcy i wpływowi inwestorzy chcą inwestować w kluby NFL.

Wartość ligi stale rośnie i jeśli w najbliższych latach nie dojdzie do poważnych zmian kulturowych, ten trend nie wyhamuje w najbliższym czasie.

NFL to gra pełna historii i wybitnych graczy, którzy sprawiają, że kibice wracają co tydzień, licząc na jeszcze więcej akcji.

Ponieważ każda drużyna rozgrywa jeden mecz w tygodniu, kibice mogą skupić się na tym, co się dzieje, a nie na innych dyscyplinach sportowych, które mogą rozgrywać od trzech do siedmiu meczów w tygodniu, w zależności od harmonogramu drużyny.

Będzie ciekawie zobaczyć, czy inne sporty spróbują w przyszłości skopiować model NFL, biorąc pod uwagę ich sukcesy i wielkość przychodów.

Kibice NFL są uważani za jednych z najbardziej zagorzałych fanów w sporcie i zrobią wszystko, żeby oglądać lub wspierać swoje ulubione drużyny w dowolny sposób.

NASTĘPNY:
Dak Prescott ujawnia, dlaczego nosił but ortopedycznySource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button