Entertainment

Znamy datę premiery i zwiastun drugiego sezonu serialu „Severance”!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak by było, gdybyś chodził do pracy każdego dnia, ale nie zabierał jej ze sobą do domu? Gdybyś mógł po prostu nosić ją ze sobą w swoim życiu bez wspomnień z pracy wkradających się do twojego istnienia?

No cóż, to jest sedno sprawy Odcięcieale jest pewien haczyk. Zawsze jest jakiś haczyk. Aby się dowiedzieć, o co chodzi, zachęcam do obejrzenia pierwszego sezonu na Apple TV+.

Macie mnóstwo czasu, żeby zagłębić się w fabułę przed premierą drugiego sezonu, której premiera została ogłoszona dzisiaj.

Tytuł teasera Severance S2
(Dzięki uprzejmości Apple TV+/Zrzut ekranu)

Dzisiaj Apple TV+ ujawniło datę premiery Severance Season 2, nagrodzonego Emmy i globalnie uznanego thrillera o miejscu pracy. Udostępnili również krótki podgląd pokazujący, co czeka wyczekiwany drugi sezon.

Reżyserem i producentem wykonawczym serialu jest Ben Stiller, a twórcą, scenarzystą i producentem wykonawczym Dan Erickson. Dziesięcioodcinkowy drugi sezon serialu „Severance” zadebiutuje na całym świecie na platformie Apple TV+. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w piątek 17 stycznia 2025 r., a następnie w każdy piątek aż do 21 marca będą emitowane kolejne odcinki.

Powiązane: Severance Sezon 2: Status odnowienia i wszystko inne, co wiemy

O odprawie, Mark Scout (Adam Scott) kieruje zespołem w Lumon Industries, którego pracownicy przeszli procedurę odprawy, polegającą na chirurgicznym rozdzieleniu ich wspomnień między życie zawodowe i prywatne.

Ten odważny eksperyment w zakresie „równowagi między życiem zawodowym a prywatnym” zostaje poddany w wątpliwość, gdy Mark staje się centrum rozwijającej się tajemnicy, która zmusi go do zmierzenia się z prawdziwą naturą swojej pracy… i samego siebie.

Gwendoline Christie o rozstaniuGwendoline Christie o rozstaniu
(Dzięki uprzejmości Apple TV+/Zrzut ekranu)

W drugim sezonie serialu „Severance” Mark i jego przyjaciele poznają tragiczne konsekwencje lekceważenia bariery rozdzielającej, co prowadzi ich jeszcze dalej w stronę nieszczęścia.

Zwiastun nie wnosi zbyt wiele, ale napełnia nas tym samym egzystencjalnym lękiem, który przenikał premierowy sezon.

Choć nie ma tu zbyt wiele mięsa, z chęcią weźmiemy wszystko, co możemy dostać, bo nie możemy się doczekać, aż powrócą nasze ulubione przysmaki, o których tak długo marzyliśmy.

Zwiastun może nie ujawniać zbyt wiele, ale daje nam pierwszy rzut oka na Gwendoline Christie jako nową menedżerkę, która jest gotowa zamienić życie ludzi w piekło.

W drugim sezonie ponownie spotyka się obsada gwiazd, w tym nominowany do nagrody Emmy Adam Scott, Britt Lower, Tramell Tillman, Zach Cherry, Jen Tullock, Michael Chernus, Dichen Lachman, laureat nagrody Emmy John Turturro, laureat Oscara Christopher Walken oraz laureatka Oscara i nagrody Emmy Patricia Arquette, a także nowa stała obsada serialu Sarah Bock.

Helly i Mark Severance Sezon 2Helly i Mark Severance Sezon 2
(Dzięki uprzejmości Apple TV+/Zrzut ekranu)

Producentem wykonawczym „Severance” jest Ben Stiller, który wyreżyseruje także pięć odcinków w tym sezonie, obok reżyserów Uty Bresiewitz, Sama Donovana i Jessiki Lee Gagné.

Za scenariusz, stworzenie i produkcję serialu odpowiada Dan Erickson.

Powiązane: Chwile telewizyjne, które nadają znaczenie słowu Crescendo

Producentami wykonawczymi drugiego sezonu serialu Severance są także John Lesher, Jackie Cohn, Mark Friedman, Beau Willimon, Jordan Tappis, Sam Donovan, Caroline Baron, Richard Schwartz i Nicholas Weinstock.

Oprócz głównych ról, Adam Scott i Patricia Arquette pełnią funkcję producentów wykonawczych. Fifth Season to studio.

Cały pierwszy sezon „Severance” jest już dostępny w serwisie Apple TV+.

Instrukcje pani Cobel - Severance Sezon 1 Odcinek 1Instrukcje pani Cobel - Severance Sezon 1 Odcinek 1
(Apple TV+)

Pierwszy sezon „Severance” spotkał się z uznaniem fanów i krytyków na całym świecie, a laureat nagród AFI otrzymał 14 nominacji do nagrody Emmy, w tym za wybitne role w serialu dramatycznym, wybitne role w reżyserii serialu dramatycznego (Ben Stiller), wybitne role pierwszoplanowe w serialu dramatycznym (Adam Scott) i wybitne role w scenariuszu serialu dramatycznego.

Serial został nagrodzony za wybitną kompozycję muzyczną w serialu i wybitną konstrukcję tytułu głównego.

Serial zdobył także dwie nagrody Amerykańskiej Gildii Scenarzystów (Writers Guild of America) w kategoriach: Najlepszy nowy serial i Najlepszy serial dramatyczny, dwie nominacje do nagrody Gildii Aktorów Ekranowych oraz nominację do nagród Gildii Producentów (Producers Guild) i Gildii Reżyserów (Reżysers Guild).

Oto pierwszy rzut oka na drugi sezon serialu Severance:

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button