Entertainment

Zoe Kravitz zmieniła „P—y Island” na „Blink Twice”, aby nie urazić kobiet

Zoe Kravitz Donato Sardella/Getty Images dla Saint Laurent

Zoe Kravitz ujawniła, dlaczego pierwotny tytuł jej debiutu reżyserskiego wymagał przemyślenia.

Przez lata 35-letni Kravitz pracował nad Mrugnij dwa razy pod oryginalnym tytułem Wyspa P—yjednak zmieniła tytuł nadchodzącego filmu, gdy dowiedziała się, że „kobiety obrażają się” na słowo „p—y”.

„Dano mi jasno do zrozumienia, że ​​„p—y” to słowo, którego my, nasze społeczeństwo, nie jesteśmy jeszcze gotowi zaakceptować” – powiedziała Rozrywka tygodnik w wywiadzie opublikowanym we wtorek 9 lipca. „Po drodze było wiele przeszkód, czy to MPAA nie chciało umieścić tego na plakacie, billboardzie czy kiosku; kina nie chciały umieścić tego na bilecie”.

Podczas gdy Kravitz, który jest zaręczony z Channing Tatumjedna z gwiazd filmu, początkowo wahała się, czy zmienić tytuł filmu, jednak ostatecznie zdała sobie sprawę, że jej docelowa grupa odbiorców ostatecznie go nie zaakceptuje.

Zoe Kravitz zabiera swojego narzeczonego Channinga Tatuma na wydarzenie w Alei Sław Lenny’ego

Powiązany: Oś czasu związku Channinga Tatuma i Zoe Kravitz

Channing Tatum i Zoë Kravitz przenieśli swoją relację zawodową na wyższy poziom, gdy zaczęli się spotykać. Us Weekly potwierdził w sierpniu 2021 r., że para zaczęła się spotykać, wkrótce po sfinalizowaniu rozwodu Kravitz z Karlem Glusmanem, po spotkaniu na planie jej debiutu reżyserskiego, Blink Twice (pierwotnie zatytułowanego Pussy Island).[He was […]

„Co ciekawe, po zbadaniu sprawy, kobiety poczuły się urażone tym słowem, a kobiety widząc tytuł mówiły: 'Nie chcę oglądać tego filmu', co jest jednym z powodów, dla których chciałem spróbować użyć tego słowa, co jest próbą odzyskania słowa i nie uczynienia z niego czegoś, czego używanie jest dla nas tak niewygodne” — powiedział Kravitz. „Ale jeszcze tam nie jesteśmy”.

Ten Wielkie małe kłamstewka gwiazda dodała, że ​​czuje „odpowiedzialność” za odłożenie na bok swoich osobistych wartości, gdy przechodzi z bycia przed kamerą do bycia za nią. „Zależy mi na tym, aby ludzie oglądali ten film i zależy mi na tym, jak ludzie się dzięki niemu czują” — powiedziała Kravitz.

Mrugnij dwa razyktóry trafi do kin 23 sierpnia, został napisany w 2017 roku przez Kravitza i E.T. Feigenbaum, i gwiazdy Naomi Ackie jako Frida, kelnerka zapraszana na niekończącą się imprezę na wyspie przez miliardera i potentata technologicznego, granego przez 43-letniego Tatuma.

Frida szybko przekonuje się, że nie wszystko jest takie, jak się wydaje, po tym, jak jej najlepsza przyjaciółka Jess, grana przez Alia Shawkatznika z wyspy i nikt nie pamięta, żeby ją spotkał.

Kravitz powiedziała też, że choć jest zadowolona z nowego tytułu filmu, nadal obstaje przy brzmieniu jego roboczego tytułu.

Wyspa P—y to była pierwsza rzecz, którą zapisałam, kiedy pisałam ten film, i to jest zalążek filmu, a duch tego, co to dla mnie znaczy, jest wciąż żywy i bardzo obecny w filmie”, powiedziała. „I uwielbiam nowy tytuł. Myślę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu i myślę, że naprawdę skupia film w świetny sposób. I myślę, że zawsze tak miało być”.

Zwiastun filmu, w którym występują także Kyle MacLachlan, Haley Joel Osment, Gina Davis, Adria Arjona, Christian Slater I Simon Rexspadł 23 kwietnia.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button