Entertainment

Żona Keira Starmera, Victoria, wychodzi z samolotu w najbardziej olśniewającej sukni

Nowy premier Keir Starmer jest bardzo zajętym człowiekiem. Po wygraniu wyborów w zeszłym tygodniu lider Partii Pracy spotkał się z królem i świętował jego epickie zwycięstwo ze swoją partią.

ZOBACZ: Politycznie poprawna garderoba żony Keira Starmera

Tuż u jego boku znajdowała się jego oszałamiająca żona Victoria, a wielu komentowało, jak szykowna jest „pierwsza dama” nowego premiera.

Wysiadając z samolotu w Waszyngtonie, para wyglądała świeżo i była gotowa do działania, gdy Keir przygotowywał się do dołączenia do liderów 30 innych członków NATO na dorocznym szczycie, gdy sojusz obchodził 75. rocznicę istnienia. Premierowi towarzyszyli minister spraw zagranicznych David Lammy i minister obrony John Healey.

© Getty
Keir i Victoria wylądowali w Waszyngtonie

Victoria wybrała niesamowitą białą sukienkę na wyjazd i myślimy, że się zgodzicie, że wygląda wspaniale. Dopasowana sukienka została zaprojektowana z dekoltem w kształcie litery V i rękawami motylkowymi. Krój midi był świetny dla matki dwójki dzieci, a ona zestawiła stylowy zestaw z metalowymi złotymi obcasami i subtelną, delikatną biżuterią. Jej długie włosy typu bob zostały wysuszone suszarką, a makijaż był lśniący i naturalny. Najwyższe noty!

Brytyjski premier Keir Starmer i jego żona Victoria Starmer na Downing Street© Getty Images
Nowa „Pierwsza Dama” wyglądała niesamowicie w jaskrawoczerwonej sukience od ME+EM

W zeszłym tygodniu 50-latka dołączyła do męża na Downing Street na jego pierwszym przemówieniu po oficjalnym objęciu stanowiska premiera. Wyglądając gorąco, założyła wspaniałą czerwoną sukienkę od królewsko ukochanej marki ME+EM, a obserwatorzy byli tak pod wrażeniem jej wyglądu, że faktycznie spowodował masową wyprzedaż.

Znana jako „Contrast Stitch Midi Dress”, od razu wyprzedała się we wszystkich rozmiarach. Łatwo zrozumieć dlaczego — jest ponadczasowa, elegancka, długość midi jest super pochlebna, a jej krój pasuje każdemu.

Keir Starmer z żoną Victorią podążają Galerią Wschodnią, aby wziąć udział w bankiecie państwowym w Pałacu Buckingham w Londynie, 25 czerwca 2024 r.© Getty
W zeszłym miesiącu Wiktoria miała na sobie sukienkę marki Needle & Thread podczas bankietu państwowego w Pałacu Buckingham

Victoria ostatnio nosiła niesamowite suknie. Na początku tego miesiąca, przed miażdżącym zwycięstwem Keira, para dołączyła do króla Karola i królowej Camilli na bankiecie państwowym dla cesarza Japonii Naruhito i cesarzowej Masako.

Byliśmy oczarowani jej wykwintną suknią, którą założyła na tę okazję, pochodzącą od luksusowej brytyjskiej marki Needle & Thread. Wyszła w ich „Heart Lattice Ankle Gown”, która kosztuje 725 funtów. Przykuwający uwagę projekt miał kolor szampański i był ozdobiony zwiewnymi, cekinowymi ozdobami w delikatnych kształtach serc. Suknia miała detale w postaci peleryny, co czyniło ją wyjątkową

Zapisz się na HELLO Daily!, aby otrzymywać najlepsze relacje z życia rodziny królewskiej, celebrytów i stylu życia

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na korzystanie z HELLO! Magazine User Polityka ochrony danych. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę kliknąć tutaj.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button