Entertainment

10. sezon „Bachelor in Paradise” będzie emitowany na kanale ABC w 2025 roku

Disney

Kawaler w raju Fani nie mają się czego obawiać — serial został przedłużony.

„Wracamy na plażę w 2025 roku! 🌴#BachelorInParadise” – napisała ABC za pośrednictwem Instagram w środę 10 lipca.

Choć produkcja meksykańskiego spin-offu zazwyczaj rozpoczyna się w czerwcu, a emisja odbywa się późnym latem, w tym roku nie nakręcono 10. sezonu.

Zamiast, Jenn Tran21 sezon Wieczór panieński premiera odbyła się w poniedziałek 8 lipca, a Złota Wieczór Panieński sezon 1 w roli głównej Joan Vasso Emisja rozpocznie się w środę 18 września.

Pary kawalerskie nadal razem

Powiązany: Pary z „Bachelor in Paradise”, które nadal są razem

W Meksyku jest coś takiego, co sprawia, że ​​ktoś się zakochuje. Podczas gdy wielu zaręcza się w Bachelor in Paradise, tylko nieliczni pozostali razem, wzięli ślub, a nawet mieli dzieci! Marcus Grodd i Lacy Faddoul byli pierwszą „udaną” parą w Bachelor in Paradise po tym, jak oświadczył się jej podczas finału sezonu 1 w 2014 r. Podczas gdy […]

Na początku tego roku zaczęły krążyć plotki, że spin-off został anulowany po dziewięciu latach — a spekulacje te nasiliły się, gdy Chris Harrison wygłosił oświadczenie w sprawie „Najbardziej dramatycznego podcastu w historii”.

„Byłem trochę zawiedziony, słysząc, że Paradise rzekomo został przełożony” – twierdził w lutym 52-letni Harrison. „Myślę, że to oficjalna wersja. Przekładają go o rok lub anulują”.

Dziekan Bellktóry pojawił się w sezonach 4 i 6 Kawaler w raju i żonaty współgwiazdor Dzwon Caelynnodpowiedział: „Słyszałem jakieś szepty na ten temat”.

„Oczywiście, tak czy inaczej, w telewizji nigdy nie jest dobrze – wszyscy znamy ten biznes wystarczająco dobrze, że kiedy nie przekładają programów, które radzą sobie świetnie”, kontynuował Harrison. „Ale byłem zawiedziony, słysząc to”.

Kawaler w raju zadebiutował w 2014 roku i w porównaniu z innymi grami z serii, odniósł spore sukcesy. Jade Roper I Tanner Tolbert, Joe Amabile I Serena Pitt I Becca Kufrin I Thomas Jacobs Wszyscy przez lata znaleźli miłość na plażach Meksyku.

Przedstawiamy pary z Bachelor Nation, które nadal są w dobrej formie

Powiązany: Pary z Bachelor Nation, które nadal są w dobrej formie

Niektóre pary z Bachelor Nation mają różne doświadczenia. Franczyza Bachelor zajmuje się swataniem od 2002 r. W 2003 r. Trista Rehn i Ryan Sutter zostali pierwszą parą z Bachelor Nation, która stanęła na ślubnym kobiercu. Para, która poznała się podczas kręcenia pierwszego sezonu The Bachelorette, świętowała 19. rocznicę ślubu w grudniu 2022 r. Dziękujemy! […]

Jednak najnowsza odsłona zszargała reputację. Podczas gdy trzy pary zakończyły razem 9. sezon programu, wszystkie zakończyły go w ciągu tygodnia od emisji finału w grudniu 2023 r. Oglądalność programu odzwierciedlała jego pogarszający się wskaźnik sukcesu.

Pomimo niskich liczb dla Kawaler w rajusezon pierwszy Złoty Kawaler I Joey Graziadeisezon 28 Kawaler wszystkie dały wysokie wyniki.

W międzyczasie fani mogą zaczerpnąć swojej dawki franczyzy dzięki sezonowi Tran. Podczas gdy Tran pozostała małomówna co do wyniku swojego sezonu, żartowała, że ​​jest „bardzo szczęśliwa”.

„Mogę powiedzieć, że zdecydowanie otworzyłem swoje serce na wiele różnych połączeń i odkryłem wiele z nich [men]„– powiedziała wyłącznie Tygodnik „Us Weekly” przed premierą w poniedziałek. „Sposób, w jaki wszystko potoczyło się w trakcie podróży i sposób, w jaki się skończyło, bardzo mnie cieszy [it].”Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button