Entertainment

66-letnia Sharon Stone wywołuje poruszenie odważnymi dołami bikini

Sharon Stone, mająca 66 lat, nadal przeczy upływowi czasu, prezentując oszałamiającą sylwetkę, którą niedawno z dumą pokazała na Instagramie.

Gwiazda „Nagiego instynktu” zachwyciła fanów śmiałym zdjęciem, na którym maluje topless w swoim studiu, wywołując podziw i uznanie dla jej ponadczasowej urody.

Sharon podzieliła się tym niezwykłym zdjęciem we wtorek wieczorem, na którym widać ją malującą portret.

Jej gołe plecy były wystawione na widok publiczny, ponieważ miała na sobie tylko malutkie niebieskie majtki od bikini. Pod zdjęciem napisała: „Czasami muszę po prostu przejść z basenu do malowania”, podkreślając jej beztroskiego i kreatywnego ducha.

Fani szybko zalali sekcję komentarzy komplementami, zachwycając się jej ponadczasowym wyglądem. „W wieku 66 lat uważam, że jest idealna” – wykrzyknął jeden z użytkowników Instagrama, a inny dodał: „Chciałbym tak dobrze wyglądać w wieku 66 lat”.

Pewien nostalgiczny fan wspominał: „Kiedy byłam młodą dziewczyną i zobaczyłam Basic Instinct, pomyślałam, że jesteś jedną z najpiękniejszych kobiet, jakie kiedykolwiek istniały! Nadal taka sama po tylu latach! Całkowicie kultowa!”

© Instagram
Sharon Stone prezentuje swoją sylwetkę, która nie ustępuje wiekowi

Rola Sharon jako Catherine Tramell w thrillerze z 1992 r. pt. Nagi instynkt ugruntowała jej status symbolu seksu w Hollywood w latach 90.

Jednak poza sukcesem filmowym Sharon z pasją poświęciła się pracy humanitarnej, w szczególności pomaganiu osobom cierpiącym na HIV/AIDS.

Sharon Stone miała na sobie kostium kąpielowy z nadrukiem w panterkę i buty motocyklowe, gdy kończyła pracę nad swoim najnowszym dziełem sztuki
Sharon Stone miała na sobie kostium kąpielowy z nadrukiem w panterkę i buty motocyklowe, gdy kończyła pracę nad swoim najnowszym dziełem sztuki

W pełnym emocji wywiadzie z Alexem Salmondem dla Turkish Tea Talk Sharon opowiedziała o swoim zaangażowaniu w pomaganie innym, ujawniając moment, w którym odnalazła swoje prawdziwe powołanie.

„Nagle pomyślałam sobie: »Jestem w cholernie dobrym pokoju«” – wyznała ze łzami w oczach. „To moi ludzie. Stałabym na ulicy z tymi ludźmi. Ryzykowałabym życie dla tych ludzi”.

sharon stone topless w bikini© Instagram
sharon stone topless w bikini

Rozmyślała o spełnieniu, jakie odnalazła w swoich wysiłkach humanitarnych, mówiąc: „Zajęło mi to 35 lat, ale jestem we właściwym pokoju. Nie możesz ratować życia, wygrywając Złotego Globa, rozumiesz, o co mi chodzi?”

W 2013 r. Sharon została uhonorowana nagrodą Peace Summit Award za znaczący wkład w walkę z HIV/AIDS, niesienie solidarności i nadziei milionom osób dotkniętych tą tragedią, zgodnie z Pokojowym Szczytem Nobla.

Sharon Stone siedzi przed jednym ze swoich obrazów na zdjęciu udostępnionym na Instagramie© Instagram
Sharon Stone siedzi przed jednym ze swoich obrazów

Podczas wywiadu z Alexem Sharon opowiedziała również o swoich zmaganiach ze zdrowiem psychicznym i powrocie do malarstwa. Rozmyślając o pandemii, zauważyła, że ​​„cały świat chciał nauczyć się piec chleb”, ale dla niej był to czas na ponowne nawiązanie kontaktu z jej pasją do malarstwa.

Szczerze omówiła wpływ globalnego zamknięcia na jej zdrowie psychiczne, przyznając: „Wszyscy próbujemy stawić czoła naszym demonom i wszyscy się buntujemy. Ja też. I próbujemy wymyślić, jak wciąż się podnosić, pomagać ludziom, nawet jeśli ich poniżamy, i upewnić się, że wszyscy znów się podniesiemy, i co robimy?”

Zapisz się na HELLO Daily!, aby otrzymywać najlepsze relacje z życia rodziny królewskiej, celebrytów i stylu życia

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na korzystanie z HELLO! Magazine User Polityka ochrony danych. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę kliknąć tutaj.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button