Sports

Aaron Rodgers mówi, że nie może się doczekać, aby znów zagrać z Davante Adamsem

(Zdjęcie: Stacy Revere/Getty Images)

New York Jets mają już ustawioną pozycję szerokiego odbiorcy, czy na pewno?

Każda drużyna w NFL z radością zrobiłaby miejsce dla jednego z najlepszych łapaczy podań w lidze, a Aaron Rodgers zna takiego zawodnika.

Jego współpraca z Davante Adamsem była jedną z najlepszych w lidze, a panowie utrzymują bliskie relacje od czasu, gdy Adams opuścił Green Bay Packers i przeszedł do Las Vegas Raiders.

Dlatego też legendarny rozgrywający mógł zamieszać swoimi ostatnimi wypowiedziami.

Niedawno zapytany o Adamsa, Rodgers powiedział dla Vegas Sports TD, że jego były kolega z drużyny jest świetnym graczem i dodał, że nie może się doczekać, aby znów z nim zagrać, za pośrednictwem Dova Kleimana.

Z drugiej strony wiemy, że Rodgers uwielbia kontrolować cykl informacyjny, więc może powinniśmy traktować to z przymrużeniem oka.

Istniały uzasadnione powody, by sądzić, że Jets zechcą pozyskać Adamsa po tym, jak rozgrywający Derek Carr opuścił drużynę Raiders, zwłaszcza że drużyna przechodziła wówczas trudny okres i wyglądało na to, że rozgrywający nie dogaduje się do końca z trenerem Joshem McDanielsem.

Jednak Adams nieustannie wspierał nowego trenera Antonio Pierce'a i jeśli nie udało mu się wydostać z Sin City, gdy Raiders byli blisko upadku, trudno sobie wyobrazić, żeby udało mu się to teraz.

Widzieliśmy jednak i gorsze rzeczy, a biorąc pod uwagę pozycję Rodgersa w Nowym Jorku, Jets najprawdopodobniej spróbowaliby pozyskać Adamsa, gdyby był dostępny.

Najwyraźniej mają już błogosławieństwo rozgrywającego.

NASTĘPNY:
Nathaniel Hackett wysyła jasny komunikat o ataku JetsSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button