Sports

Aaron Rodgers odpowiada fanowi Jets błagającemu o Super Bowl

(Zdjęcie: Sarah Stier/Getty Images)

New York Jets i ich kibice cierpieli przez wiele dziesięcioleci, a od ostatniego zwycięstwa Jets w Super Bowl w sezonie 1968 minęło wiele pokoleń, administracji prezydenckich i trendów kulturowych.

W przerwie międzysezonowej wydawało się, że znaleźli lekarstwo na swoje problemy, pozyskując Aarona Rodgersa, ale rozgrywający zerwał ścięgno Achillesa w pierwszej serii ofensywnej w 1. tygodniu i tak oto Jets stanęli przed kolejnym fatalnym sezonem.

Rodgers niedawno spotkał fana, który błagał Jets o wygranie Super Bowl, a rozgrywający powiedział mu, że wygrają, według Dova Kleimana.

W ciągu ostatnich 40 lat New York Giants zdobyli cztery trofea Vince'a Lombardiego, a inne profesjonalne drużyny z miasta zdobyły w tym czasie mistrzostwo świata, ale Jets byli postrzegani jako powód do wstydu.

Jednak w sezon NFL 2024 wchodzą z naprawdę utalentowanymi zawodnikami po obu stronach boiska i jeśli dopisze im zdrowie, mogą stać się poważną siłą.

Mają dwóch świetnych skrzydłowych, Garretta Wilsona i Mike'a Williamsa, dobrego rozgrywającego Breece'a Halla i wiele gwiazd w obronie, w tym Quinnena Williamsa, Quincy'ego Williamsa i Sauce'a Gardnera.

Oczywiście klucz do szans Jets na dokonanie czegokolwiek pozytywnego leży w rękach 40-letniego Rodgersa.

Będzie musiał grać na wystarczająco wysokim poziomie — nawet jeśli nie będzie w stanie powrócić do poziomu MVP, jaki osiągnął w 2020 i 2021 roku w barwach Green Bay Packers — aby Nowy Jork w ogóle dostał się do fazy play-off, biorąc pod uwagę siłę konferencji AFC.

Jeśli jednak to zrobi, być może będą mieli szansę spełnić rozpaczliwe marzenie tego fana.

NASTĘPNY:
Davante Adams jasno wyraża swoje myśli na temat Aarona RodgersaSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button