Entertainment

Alexandra Daddario jest w ciąży z pierwszym dzieckiem po wcześniejszym „stracie”

Alexandra Daddario i Andrew Form. Phillip Faraone/Getty Images dla Baby2Baby

Alexandra Daddario jest w ciąży i spodziewa się dziecka nr 1 z mężem Formularz Andrzeja.

„Czuję, że teraz, kiedy jestem w ciąży i wszystko jest w porządku i wszystko jest zdrowe, nie powinnam narzekać” – powiedziała Daddario, 38 lat, w wywiadzie dla Moda opublikowano w środę 10 lipca.

Podczas gdy Daddario jest zachwycona, że ​​powiększa rodzinę swoją i Forma, przyznała, że ​​ciąża „była naprawdę trudna do przetworzenia”. Podzieliła się z portalem informacją, że „była w ciąży” w przeszłości, ale poniosła „stratę”.

„To długie i skomplikowane, więc nie chcę być zbyt konkretna” – pomyślała. „Tego rodzaju straty i traumy są bardzo trudne do wyjaśnienia, jeśli się ich nie przeżyło. Naprawdę utożsamiam się ze wszystkimi kobietami, które przeszły przez takie rzeczy w sposób, którego wcześniej nie rozumiałam w pełni. To bardzo, bardzo bolesne”.

Sarah Herron Zmarły syn Oliver nauczył mnie, jak być matką.jpg

Powiązany: Ogłoszenia ciążowe gwiazd w 2024 r.: Gwiazdy, które spodziewają się dziecka

Tak wiele gwiazd ogłosiło, że powiększą swoje rodziny, witając dzieci w 2024 roku. „Mała Miller-Holmes. Urodzona w czerwcu 2024 roku 🥹❤️”, napisały Emily Miller i Cam Holmes, absolwenci Too Hot to Handle, we wspólnym poście na Instagramie, aby ogłosić nowinę o swoim tęczowym dziecku 1 stycznia. (Para wcześniej podzieliła się […]

Daddario dowiedziała się, że jest w ciąży podczas kręcenia drugiego sezonu Wiedźmy z Mayfair.

„Byłam tak przytłoczona pracą” – powiedziała. „Część mnie mówiła: „To najgorsza rzecz na świecie”. A część mnie mówiła: „To naprawdę świetne rozproszenie”. Ponieważ nie siedzę cały dzień w domu i nie myślę: „Jeśli wezmę ten garnek, żeby zrobić makaron, to czy stanie się coś złego? Jeśli zjem ten makaron, to czy stanie się coś złego?”

Alexandra Daddario jest w ciąży, spodziewa się dziecka nr 1 z mężem Andrewem Formem
Daniele Venturelli/Daniele Venturelli/Getty Images

Aktorka chciała zachować nowinę między sobą a Formem na początku. Jednak jej współpracownicy szybko to pogodzili, gdy zaczęła odczuwać silne poranne mdłości.

„Byłem na planie, wymiotowałem i miałem sceny całowania się z moimi współpracownikami zaraz po tym” – wyjaśnił Daddario. „W piątym tygodniu pomyślałem sobie: 'Nie ma mowy, żebym mógł to ukryć'”.

Daddoario przyznała, że ​​jej partnerka Ben Feldman złożyła puzzle w całość po tym, jak powiedziała załodze, że nie może jeść wędlin — co jest powszechnym pożywieniem, którego należy unikać w czasie ciąży. Po tej interakcji Daddario postanowiła podzielić się tą nowiną.

Amanda Knox rodzi, wita na świecie Rainbow Baby z mężem Christopherem Robinem

Powiązany: Gwiazdy, które po poronieniach powitały na świecie dzieci tęczowe

Te sławne mamy powitały w swoich rodzinach tęczowe dzieci po poronieniach. Nicole Kidman podzieliła się „ogromnym żalem”, jaki odczuwała po poronieniu, w swojej historii na okładce magazynu Tatler w 2018 r. Aktorka była żoną Toma Cruise’a, gdy miała ciążę pozamaciczną, co oznacza, że ​​jej zapłodnione jajo zostało wszczepione poza […]

„Pomyślałam sobie: «Jeśli powiem w pracy, że jestem w ciąży, to będę miała mnóstwo wolnego czasu, żeby w spokoju zwymiotować»” – zażartowała, przyznając jednocześnie, że ta taktyka nie sprawdziła się.[However]„Mam wspaniałych kolegów z planu, którzy mają dzieci, i wszyscy byli bardzo wyrozumiali w kwestii całowania się z dziewczyną, która miała mdłości i wymiotowała”.

Daddario i Form zawarli związek małżeński w czerwcu 2022 r. w Nowym Orleanie po roku zaręczyn. Podczas gdy Daddario ma pierwsze dziecko, Form będzie miał trzecie. Jest ojcem synów Rowana (10 lat) i Juliana (8 lat) z byłą żoną Jordana BrewsterByli małżonkowie pozostawali w związkach małżeńskich od 2007 do 2021 roku.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button