Sports

Analityk mówi, że nie ma „wiary” w 1 grupę Patriots Position

(Zdjęcie: William Purnell/Icon Sportswire)

New England Patriots znajdują się w okresie przejściowym.

Bill Belichick nie jest już głównym trenerem po ponad dwóch dekadach sukcesów.

Teraz nadszedł czas, aby Jerod Mayo poprowadził drużynę po pięciu sezonach spędzonych na stanowisku trenera wewnętrznych linebackerów.

Mayo nie tylko obejmie stanowisko głównego trenera, ale wybrany z numerem 3 Drake Maye jest uważany za rozgrywającego przyszłości.

Jedną z grup, która może mieć problemy na starcie, są obrońcy narożni.

Andy Hart, analityk sportowy z Bostonu, to osoba, która nie ma zaufania do tej grupy.

„Nie wierzę w nikogo poza (Christianem Gonzalezem” – powiedział niedawno Hart w wywiadzie dla NBC Sports Boston.

Jako debiutant w zeszłym sezonie Gonzalez zagrał w zaledwie czterech meczach, zanim doznał kontuzji. ​​Zanotował łącznie 17 szarż, trzy obronione podania i jedną przechwyconą piłkę.

Marcus Jones, który w 2022 r. został wybrany do All-Pro jako zawodnik powrotny, zagrał w zaledwie dwóch meczach w 2023 r., zaliczając łącznie pięć szarż i jeden wymuszony fumble.

Shaun Wade w końcu przebił się w zeszłym roku, grając w 14 meczach dla Patriots, ale zaliczył zaledwie 23 szarże i obroniło tylko jedno podanie.

Marco Wilson to kolejny cornerback w składzie, który albo nie grał zbyt wiele dla Pats w zeszłym roku, albo nie ma wystarczającej produktywności. Zagrał jeden mecz dla New England w 2023 roku i zaliczył jeden atak. Ma doświadczenie z Arizona Cardinals.

Ta grupa zawodników Patriots jest bardzo słaba i to od Mayo i spółki będzie zależało uporządkowanie sytuacji w Foxborough, gdzie obrona jest zazwyczaj podstawą.

NASTĘPNY:
Analityk wzywa Patriots do wymiany zawodnika Pro Bowl Pass RusheraSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button