Sports

Analityk twierdzi, że gwiazda Cowboys powinna opuścić drużynę

(Zdjęcie: Ronald Martinez/Getty Images)

Kilku gwiazd drużyny Dallas Cowboys obecnie zabiega o przedłużenie kontraktów, ale największą i najważniejszą osobą jest rozgrywający Dak Prescott.

Choć według doniesień strony prowadziły rozmowy w sprawie kontraktów, nie są bliskie porozumienia i bardziej prawdopodobne jest, że Prescott dokończy sezon 2024, a następnie stanie się wolnym agentem.

Ludzie zaczynają myśleć o rozstaniu Cowboys i Prescott po nadchodzącym sezonie, a w programie „Speak” na kanale FS1 James Jones powiedział, że Prescott powinien odejść, ponieważ Dallas nie pokazało, że chce, aby został.

„Myślę, że powinien chcieć odejść” – powiedział Jones. „A głównym powodem, dla którego powinien chcieć odejść, jest to, że wy, goście, nie pokazaliście mi, że naprawdę mnie tak bardzo chcecie”.

Można by pomyśleć, że właściciel Jerry Jones będzie bardziej agresywny w przerwie międzysezonowej i postara się zapewnić Prescottowi przedłużenie kontraktu, ale tak się nie stało.

Można się zastanawiać, czy Cowboys nie są pewni, czy chcą, aby Prescott był ich rozgrywającym po sezonie 2024.

W 2023 roku 30-latek rozegrał sensacyjny sezon zasadniczy, w którym prowadził w NFL w liczbie przyłożeń po podaniach i był realnym kandydatem do tytułu MVP, ale jak zwykle, w play-offach spisał się znacznie poniżej oczekiwań, a drużyna Dallas uległa w rundzie dzikiej karty drużynie Green Bay Packers.

Za Prescottem, Cowboys mają intrygującego młodego rozgrywającego w osobie Treya Lance'a, który został wybrany z numerem 3 w drafcie NFL w 2021 roku przez San Francisco 49ers. Są tacy, którzy mogą chcieć dać mu szansę na zostanie ich przyszłym rozgrywającym.

Na razie jednak mają mnóstwo talentu i zajdą tak daleko, jak Prescott zaprowadzi ich w styczniu, a mają nadzieję, że także w lutym.

NASTĘPNY:
Keyshawn Johnson wzywa dwie gwiazdy Cowboys, aby nie pojawiały się na obozie treningowymSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button