Sports

Analityk uważa, że ​​Dak Prescott powinien dokończyć swój kontrakt

(Zdjęcie: David Jensen/Getty Images)

Dallas Cowboys oficjalnie znaleźli się w sytuacji bez wyjścia.

Klub nie podpisał jeszcze z Dak'iem Prescottem przedłużenia kontraktu, a on sam wchodzi w ostatni sezon swojej obecnej umowy.

Prescott doświadczył w swojej karierze wielu wzlotów i upadków, ale ogólnie cieszy się dobrą opinią w lidze.

Choć nie doprowadził jeszcze drużyny Cowboys do Super Bowl, to w sezonie zasadniczym grał na tyle dobrze, że zasłużył na nowy kontrakt.

Jednakże Cowboys nie wydają się zbyt chętni do pójścia naprzód i zawarcia umowy, co może zmusić Prescotta do rozważenia innych drużyn.

Przez całą przerwę między sezonami pojawiało się wiele sprzecznych opinii na temat tej decyzji. Niektóre sprzyjały Prescottowi, inne zaś sprzyjały drużynie Cowboys.

Emmanuel Acho niedawno przedstawił sprawę Prescotta w segmencie „Speak” na kanale FS1.

„Myślę, że Dak zdecydowanie powinien dotrzymać kontraktu” – powiedział Acho, dodając: „Dak i tak dostanie zapłatę”.

Acho wierzy, że niezależnie od tego, czy w przyszłym sezonie będzie grał dla Cowboys czy innego zespołu, Prescott otrzyma ogromną wypłatę, o jaką zabiega.

Cowboys spotkali się z krytyką za to, że nie płacili mu stawek rynkowych, zwłaszcza że ceny rozgrywających rosły z każdym sezonem.

Mieli dużo czasu, żeby podpisać umowę z Prescottem, a jeśli wkrótce nic się nie wydarzy, może on poczuć się sfrustrowany negocjacjami.

Jeśli Cowboys nie zatrzymają Prescotta po sezonie 2024, w przyszłości może dojść do znaczącej zmiany na pozycji rozgrywającego.

NASTĘPNY:
Trey Lance wysyła jasny komunikat przed sezonemSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button