Entertainment

Basista Big Thief Max Oleartchik opuszcza zespół z „powodów interpersonalnych”

Big Thief ogłosił, że basista Max Oleartchik opuszcza zespół. „Nasza miłość do siebie nawzajem jest nieskończona i jesteśmy tak wdzięczni za wszystko, co dzieliliśmy przez te wszystkie lata razem od początku naszej podróży jako zespół” – napisała grupa. „Nie bylibyśmy tym, kim jesteśmy bez Maxa”.

Zespół kontynuował: „Ta zmiana została wprowadzona z powodów interpersonalnych, z wzajemnym szacunkiem w naszych sercach. To duża zmiana dla nas i my czwórka prosimy o wasze zaufanie, szacunek i opiekę, gdy wkraczamy w kolejny rozdział naszego życia”. Znajdź pełne oświadczenie Big Thief poniżej.

Max Oleartchik, syn izraelskiego muzyka Alona Oleartchika, urodził się i wychował w Tel Awiwie. Poznał jednego ze swoich późniejszych kolegów z zespołu, Bucka Meeka, jako nastolatek na letnim programie w Berklee College of Music. Obaj odnowili kontakt jako dorośli w Brooklynie, a Oleartchik dołączył do Meeka i Adrianne Lenker w Big Thief w 2015 roku. Oleartchik grał na wszystkich pięciu albumach studyjnych zespołu: Arcydzieło (2016), Pojemność (2017), UFO (2019), Dwie ręce (2019) i Smok Nowa Ciepła Góra Wierzę w Ciebie (2022).

Wielki Złodziej:

Wiadomość od Adrianne, Bucka, Jamesa i Maxa –

Po wielu pięknych latach spędzonych razem, Max nie jest już w Big Thief. Nasza miłość do siebie jest nieskończona i jesteśmy tak wdzięczni za wszystko, co dzieliliśmy przez te wszystkie lata razem od początku naszej podróży jako zespół. Nie bylibyśmy tym, kim jesteśmy bez Maxa. Ta separacja oznacza koniec ery i początek nowej dla Big Thief.

Ta zmiana została wprowadzona z powodów interpersonalnych, z wzajemnym szacunkiem w naszych sercach. To duża zmiana dla nas i my czworo prosimy o wasze zaufanie, szacunek i opiekę, gdy dorastamy do następnego rozdziału naszego życia.

xo Wielki Złodzieju

Big Thief o nauce rozluźnienia i ich nowym, epickim albumie składającym się z 20 utworów

Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button