Entertainment

Bella Hadid wygrzewa się na słońcu na farmie w swoim malutkim czerwonym bikini

Bella Hadid podgrzała atmosferę swoim najnowszym wpisem na Instagramie w środę, oczarowując swoich obserwatorów oszałamiającym zdjęciem w bikini!

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Bella Hadid cieszy się dniem spędzonym na łonie natury

MEGA

27-letnia supermodelka, która niedawno okazała swoje poparcie dla Palestyny ​​w sukience uszytej z kefiji, zaprezentowała swoją wyrzeźbioną sylwetkę w ognistym dwuczęściowym kostiumie kąpielowym, robiąc selfie przez szklane drzwi. Za nią malownicza zielona farma stanowiła spokojne tło dla jej ponętnej pozy.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Wygrzewanie się na słońcu w bikini

Bella Hadid robi sobie selfie w swoim czerwonym dwuczęściowym kostiumie.
Historie na Instagramie | Bella Hadid

Na zdjęciu brunetki Hadid spływały kaskadą po ramionach, dodając uroku jej naturalnej urodzie i pewności siebie. Wybór miejsca i naturalne oświetlenie podkreśliły jej promienną obecność, potwierdzając jej status ikony stylu i symbolu nowoczesnej elegancji w świecie mody.

Hadid zachwyciła również swoich fanów, udostępniając ponownie kilka zdjęć z Orabella, jej nowej marki wellness, pokazujących jej miłość do życia na farmie.

Zdjęcia pod tytułem „Wróżka z farmy” przedstawiają ją zanurzoną w wiejskim otoczeniu, a także momenty, w których jeździ wózkiem golfowym i ma na sobie stylowe kowbojskie buty.

Na zdjęciach uchwycono zamiłowanie Hadid do natury i jej ducha przedsiębiorczości, a jej miłość do zdrowego trybu życia połączono z rustykalnym urokiem, który znalazł oddźwięk wśród jej odbiorców.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Oszałamiający w bieli

Kupuj modne dżinsy Baggy, które Bella Hadid wprowadza na jesień
MEGA

Na zdjęciach Hadid emanowała naturalnym szykiem w zwiewnej białej sukience ozdobionej delikatnymi koronkowymi detalami, co uchwyciło rustykalny, a zarazem wyrafinowany urok wsi.

Modelka zaprezentowała swoje naturalne piękno dzięki minimalnemu makijażowi, który pozwolił jej rozświetlić promienną cerę, a jej włosy były elegancko upięte w warkocze, co dodało jej wiejskiego uroku.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Wibracje kowbojki

Bella Hadid na gali Golden Heart Awards 2022-NYC
MEGA

Na jednym ze zdjęć Hadid siedziała za kierownicą, a za nią rozciągał się malowniczy dom wiejski. Dodatkiem była kolekcja koralikowych bransoletek i długie białe skarpetki wystające spod jej stylowych brązowych kowbojskich butów.

Związek rodziny Hadid z rolnictwem jest głęboki, a matka Belli, była gwiazda „Real Housewives of Beverly Hills” Yolanda Hadid, jest właścicielką farmy w Pensylwanii. To powiązanie z życiem na wsi najwyraźniej inspiruje Bellę do odkrywania spokojnych i zdrowych aspektów życia na farmie poprzez jej markę wellness Orabella.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Życie na farmie

Bella Hadid pokazuje swoją miłość do koni na Instagramie
Instagram | Bella Hadid

W szczerym wywiadzie z 2019 r. starsza siostra Belli Hadid, Gigi, podzieliła się szczerymi spostrzeżeniami na temat dynamiki ich rodziny, szczególnie podkreślając, że dom ich matki był dla nich cennym azylem od zabieganego życia.

„To miejsce, gdzie wszyscy możemy przyjść i znów poczuć się sobą” – powiedziała Elle matka jednego z nich. „Kiedy tu jestem, po prostu wsiadam do ciężarówki i jadę do sklepu. Dzieciaki są podekscytowane na targu, ale nie wyciągają telefonów. Chcą, żebyśmy czuli się normalnie, i to bardzo doceniam”.

Przeprowadzka do Teksasu z Miłości

Bella Hadid ma na sobie maleńkie stringi bikini z nadrukiem w panterkę, gdy idzie popływać w oceanie w Miami. Na plażę odprowadził ją jej rzadko fotografowany chłopak Marc Kalman. 13 listopada 2021 r. Na zdjęciu: Bella Hadid. Źródło zdjęcia: MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342 (Mega Agency TagID: MEGA805115_002.jpg) [Photo via Mega Agency]
MEGA

W marcu pojawiły się doniesienia, że ​​młodsza Hadid przeprowadziła się do Teksasu, aby być bliżej swojego chłopaka, Adana Banuelosa.

Plotka głosi, że modelka kupiła dom na wsi w Fort Worth, strategicznie równoważąc bliskość miasta z cichszym otoczeniem. Źródła z TMZ wskazują, że Hadid bezproblemowo przystosowała się do życia w Lone Star State, spędzając znaczną ilość czasu w Fort Worth.

Decyzja ta odzwierciedla chęć Hadid, by zachować połączenie miejskich udogodnień i spokojnego otoczenia, co pozwoli jej dążyć do osobistego szczęścia, jednocześnie kontynuując rozwijanie swojej prestiżowej kariery.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button