Entertainment

Ben Affleck zauważony bez obrączki ślubnej pośród plotek, że jego małżeństwo jest „skończone od miesięcy”

Ben Affleck podsycił plotki, że jego małżeństwo z Jennifer Lopez „od miesięcy” się skończyło, odkąd zauważono, że idzie do pracy bez obrączki ślubnej.

Para nie wypowiada się na temat stanu swojego małżeństwa, mimo że wystawiła swoją małżeńską rezydencję na sprzedaż i sprzedała część swoich dzieł sztuki.

Wcześniej informowano, że Ben Affleck i Jennifer Lopez zamierzają ogłosić rozwód po tym, jak ustalą warunki edukacji swoich dzieci.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Ben Affleck jedzie do pracy bez obrączki ślubnej

MEGA

Małżeństwo Afflecka i Lopez w ostatnich miesiącach gościło na pierwszych stronach gazet ze względu na plotki o problemach małżeńskich.

Plotki te nie ustają, podsycane przez rzadkie publiczne pojawianie się pary i chłód, jaki wówczas emanowali.

Podczas gdy fani duetu mieli nadzieję, że znajdą powód, aby pogodzić się ze swoimi różnicami i kontynuować związek małżeński, niedawno pojawiła się informacja, że ​​małżeństwo pary „rozpadło się już kilka miesięcy temu”.

Affleck najwyraźniej potwierdził te doniesienia, ponieważ niedawno zauważono go jadącego do pracy bez obrączki ślubnej.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

To nie był pierwszy raz, kiedy został zauważony bez pierścionka. Pod koniec zeszłego miesiąca został również zauważony bez niego podczas wyjścia na jedzenie ze swoim najstarszym dzieckiem, Violet, którą dzieli ze swoją byłą żoną Jennifer Garner, wraz z ich innymi dziećmi, 15-letnim Finem i 12-letnim Samuelem.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Para unikała wspólnych występów publicznych

Jennifer Lopez i Ben Affleck są w Paryżu z dziećmi
MEGA

Głuche milczenie Afflecka i Lopez na temat plotek i brak wspólnych publicznych występów były wymowne, a fani interpretują ich działania jako potwierdzenie rozstania.

Affleck z kolei nie pojawiał się na ważnych wydarzeniach w życiu Lopez, takich jak niedawna Gala Mat, którą aktorka z „Pokojówki na Manhattanie” współprzewodniczyła kilka miesięcy temu.

Nie pojawił się również na premierze swojego filmu science fiction na Netfliksie, „Atlas”, przez co aktorka musiała samotnie przejść po czerwonym dywanie.

W międzyczasie Lopez zasugerowała rozpad ich małżeństwa, gdy ktoś zauważył, że polubiła pewien wpis w mediach społecznościowych na temat zdrowych i niezdrowych związków.

„Nie da się zbudować relacji z kimś, kto jest odcięty od samego siebie” – czytamy we wpisie na Instagramie, Strona szósta.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Dalej napisano: „Nie możemy oczekiwać, że ktoś nas zobaczy, skoro sami nie potrafimy siebie zobaczyć… W końcu miłość to nie uczucie, to działanie”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Kiedy Ben Affleck i Jennifer Lopez zamierzają ogłosić swój rozwód?

Jennifer Lopez Ben Affleck Nicole Holofcener Reżyser Ridley Scott Jodie Comer i Matt Damon pojawiają się na czerwonym dywanie filmu „Ostatni pojedynek” podczas 78. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji
MEGA

Według źródła, ogłoszenie rozwodu jest nieuniknione, ale zostało w międzyczasie opóźnione. Twierdzą, że jest to spowodowane tym, że duet próbuje ustalić plany szkolne dla swoich dzieci: dzieci Afflecka z Garnerem i bliźniaków Lopeza z Marcem Anthonym, Emme i Maxem.

Osoba z wewnątrz powiedziała, Codzienna poczta, „Myślę, że chcieli poczekać, aż wszystkie dzieci skończą szkołę i skończą plany szkolne i wszystko inne, zanim złożą swoje wielkie oświadczenie. Stawiają dzieci na pierwszym miejscu”.

Źródło twierdzi również, że para postanowiła pozostać „serdeczna” wobec siebie pomimo rozstania, ponieważ wciąż mają do siebie słabość.

Niedawno inna osoba z otoczenia pary ujawniła, że ​​Affleck nadal „bardzo opiekuńczo” podchodzi do Lopez, co dodatkowo potwierdza decyzję duetu o pozostaniu w przyjaznych stosunkach.

Matka Jennifer Lopez chce, żeby „ograniczyła straty” i odeszła od aktora

Jennifer Lopez i Ben Affleck
MEGA

Mama Lopez niedawno wypowiedziała się na temat małżeństwa swojej córki, radząc piosenkarce i tancerce, aby wycofała się z tonącego okrętu swojego małżeństwa.

„Mama Jennifer powiedziała jej: «Ogranicz straty i idź dalej, żeby nie pogrążać się jeszcze bardziej w tym bałaganie»” – wypowiedział się informatorCodzienna poczta.

Osoba z wewnątrz dodała: „Nie był osobą, którą ona go stworzyła. To odbiło się na niej zbyt mocno i z tego powodu straciła z oczu to, kim jest i co reprezentuje”.

Mówi się, że siostry Lopez, Leslie Ann i Lynda, również nie są zadowolone z problemów małżeńskich swojej siostry i uważają, że Affleck na nią nie zasługuje.

Teraz chcą, żeby „skupiła się na dzieciach i karierze”, zamiast przedłużać rozstanie z Affleckiem, który ich zdaniem „wolałby rzucić ręcznik, niż po prostu spróbować naprawić sytuację”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Matt Damon jest podobno „zrozpaczony” z powodu Bena Afflecka

Matt Damon i Ben Affleck na czerwonym dywanie filmu „Ostatni pojedynek” podczas 78. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji
MEGA

Według doniesień najlepszy przyjaciel Afflecka, Matt Damon, jest „zrozpaczony” i oferuje mu ramię, na którym może się wesprzeć w kłopotach małżeńskich, próbując powstrzymać go przed powrotem do dawnego nałogu picia.

Osoba z wewnątrz powiedziała: Radar online że Damon martwi się o stan zdrowia Afflecka i namawia swoich bliskich przyjaciół, by zorganizowali interwencję, aby nie dopuścić do jego upadku, ponieważ Lopez wydaje się iść naprzód bez niego.

„Matt chce, aby osoby najbliższe Benowi przypominały mu, że jest kochany i wspierany — i że lepiej mu bez Jennifer” — podało źródło. „Wszyscy gromadzą się wokół Bena — w tym jego była, Jen Garner, i ich dzieci, Violet, Fin i Samuel. Zajmują go, proponując zabawne rzeczy do zrobienia”.

„Matt był wpływowym człowiekiem za kulisami” – dodał informator. „Wszystko, co odciągnie myśli Bena od J Lo, jest dobre”.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button