Entertainment

Bianca z Claim to Fame opowiada, jak Robin Roberts wspierał jej marzenia o reality show

Bianca i Robin Roberts Disney/Erica Hernandez ; Raymond Hall/GC Images

Bianca Roberts' Bilet do sławy podróż dobiegła końca — ale jej słynna ciotka, Robin Robertswspierał ją w jej reality show.

„Wiele lat temu – to pokazuje mój wiek – chciałem być na Realny świat,„Bianca opowiedziała to w ekskluzywnym wywiadzie Tygodnik „Us Weekly” przed premierą w środę 10 lipca Bilet do sławy„A moja ciotka kupiła mi na Boże Narodzenie książkę, która miała Realny świat „zastosowanie w nim.”

Podczas gdy Bianca wypełniała wniosek, przyznała, że ​​była zbyt „tchórzliwa”, aby go wysłać w tamtym czasie. Więc kiedy pojawiła się możliwość dołączenia do sezonu 3 Bilet do sławy Kiedy się pojawiła, Bianca przypomniała sobie swoje długoletnie marzenie.

„Zwrócono się do mnie w sprawie Bilet do sławy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Myślałem, że to oszustwo [at first,]„zażartowała. „Potem sprawdziłam program i powiedziałam: 'O, to jest niesamowite'”.

Robin Roberts, Amber Laign Oś czasu relacji - 660 29. doroczne nagrody GLAAD Media Awards, przyjazdy, Nowy Jork, USA - 05 maja 2018 r.

Powiązany: Oś czasu związku Robin Roberts i Amber Laign: od środka ich romansu

Piękna historia miłosna. Robin Roberts z Good Morning America poznała swoją wieloletnią dziewczynę Amber Laign w lipcu 2005 r., ale para nie przyznała się publicznie do swojego związku przez prawie dekadę. Rozmyślając o powrocie do zdrowia po przeszczepie szpiku kostnego we wrześniu 2012 r. w ramach leczenia zespołu mielodysplastycznego, Roberts złożyła Laign słodki hołd. „W tym […]

Chociaż Bianca na początku nie znała tego reality show, wróciła do poprzednich sezonów i zdała sobie sprawę, że jest to coś dla niej.

„Uwielbiam fakt, że to nie był po prostu zwykły reality show. To jak teleturniej, w którym ludzie muszą założyć kapelusze do myślenia i złożyć wskazówki. Nigdy czegoś takiego nie widziałam” – powiedziała. „To jest naprawdę interesujące i, wiesz, nie ma to nic wspólnego ze związkami, zakochiwaniem się i tym wszystkim, co uważam za coś wykraczającego poza moją strefę komfortu”.

Wywiad końcowy z Biancą w „Claim to Fame”

Bianka Disney Polska

Bianca wyznała, że ​​fakt, iż „grupa ludzi” może się ze sobą połączyć dzięki pokrewieństwu z jakąś gwiazdą, jest „naprawdę fajny”.

Kiedy Bianca ostatecznie zdecydowała się kontynuować program, zwróciła się do swojej ciotki po mądrą radę.

„Po prostu powiedziała mi, żebym była sobą i dobrze się bawiła” – powiedziała Bianca. „I tak właśnie zrobiłam”.

Niestety, Bianca była pierwszą osobą wyeliminowaną podczas środowej premiery. Jednak nie dlatego, że nie potrafiła utrzymać w tajemnicy tożsamości swojego krewnego. Podczas premiery Bianca wprawiła swoich kolegów w osłupienie, gdy ujawniła, że ​​największym osiągnięciem jej krewnego była nagroda Peabody — o której nikt nie wiedział, że jest to największe osiągnięcie w dziedzinie transmisji telewizyjnej, radia i mediów internetowych.

Zamiast tego Bianca została wybrana na zgadującą zamiast Miguela. Bianca błędnie zgadła, że ​​krewnym Shane'a jest Forest Whitaker i w rezultacie została wyrzucona z programu. Po tym, jak gospodarze Kevin I Frankie Jonas ujawniła, że ​​ciotka Bianki była ikoną programu Good Morning America, jej konkurenci byli zszokowani.

Gdyby Biance udało się zostać trochę dłużej, mogłaby podsycać swój plan przekonania wszystkich, że jest spokrewniona Kwinta Brunsonktóry w tym roku zdobył nagrodę Peabody Trailblazer Award.

Bilet do sławy emitowany w ABC w środy o 21:00 czasu wschodniego

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button