Entertainment

Big B ujawnia początki współpracy Killer Mike'a „Pretend”: ekskluzywne

Origins to nasz cykliczny cykl, który oferuje artystom platformę do rozbicia wszystkiego, co znalazło się w ich najnowszym wydawnictwie. Dzisiaj Big B dzieli się inspiracjami stojącymi za jego nową współpracą z Killer Mike, „Pretend”.


Nowa współpraca artysty z Las Vegas Big B z Killer Mike'iem, „Pretend”, jest ukoronowaniem obietnicy złożonej dwa lata później. Najnowszy singiel z jego nowego albumu, Kontrola dobrego samopoczuciaoficjalnie ukaże się 12 lipca, ale możesz jej posłuchać już teraz wyłącznie za pośrednictwem Konsekwencja poniżej.

Big B po raz pierwszy spotkał Killera Mike'a, gdy pracował z legendą motocrossu Careyem Hartem nad niestandardowy motocykl indyjski dla rapera z Atlanty w 2022 roku. Po otrzymaniu roweru Mike powiedział: „Big B, nie mogę się doczekać, aby dać ci zwrotkę”.

Kup bilety na Killer Mike tutaj

W międzyczasie Big B napisał piosenkę, która stała się „Pretend” podczas podróży do Joshua Tree ze swoimi wieloletnimi przyjaciółmi i duetem songwriterów, Johnnym Baldarayem i Jaredem Palazzolo z TAVALANE. Mówiąc do Konsekwencja w wiadomości e-mail Big B wyjaśnia, w jaki sposób jego doświadczenia życiowe zawarte są w piosence.

„Od mojej młodości do starzejącego się dorosłego, to docenianie podsumowania i przyjęcia wszystkiego bez względu na wynik” – mówi. „Inspirowane wczesnymi dniami niewinności i zachwytu, gdy jako dziecko wyobrażałem sobie, że czas jest powtarzany, aby nigdy się nie skończył. Chciałbym, żeby istniał sposób, aby wiedzieć, że jesteś w dobrych starych czasach, zanim je opuścisz”.

Obejrzyj fragment „Pretend” i przeczytaj streszczenie filmu Big B’s Origins poniżej.

„Pretend” to trzeci singiel z Kontrola dobrego samopoczuciapierwszy album Big B od ponad dekady. Ukaże się 26 lipca nakładem Regime Music Group, a zamówienia w przedsprzedaży są w toku.
Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button