Entertainment

Były dziecięcy gwiazdor „Alf” Benji Gregory nie żyje w wieku 46 lat

NBC

Była dziecięca gwiazda Benji Gregory zmarł w wieku 46 lat.

Biuro koronera hrabstwa Maricopa potwierdziło w środę 10 lipca, że ​​Gregory zmarł 13 czerwca w Arizonie, zgodnie z Termin ostatecznyPrzyczyna jego śmierci nie została jeszcze ustalona.

TMZ jako pierwszy podał tę wiadomość w środę. Siostra Gregory'ego, Rebecca, powiedziała portalowi, że jej brata znaleziono martwego w samochodzie na parkingu Chase Bank w Peorii w Arizonie, która jest przedmieściem Phoenix. Jego pies przewodnik, Hans, również został znaleziony martwy na miejscu zdarzenia.

Rebecca twierdziła w TMZ, że Gregory cierpiał na depresję, chorobę afektywną dwubiegunową i zaburzenia snu, które często nie pozwalały mu spać przez wiele dni. Według Gregory'ego Strona na Instagramiew jego biografii napisano, że cierpiał na „chorobę afektywną dwubiegunową” i „poważne zaburzenie depresyjne”.

Śmierć celebrytów w 2024 r.: Gwiazdy, które straciliśmy w tym roku

Powiązany: Śmierć celebrytów w 2024 r.: Gwiazdy, które straciliśmy w tym roku

W 2024 roku Hollywood opłakiwało wiele gwiazd. Gwiazda Speed ​​Racer, Christian Oliver (urodzony jako Christian Klepser), zginął w wieku 51 lat w katastrofie lotniczej 5 stycznia. Oliver wracał do domu z wakacji na Karaibach ze swoimi dwiema córkami — Maditą i Annik, które dzielił z żoną Jessicą Klepser — 4 stycznia. […]

Rebecca dodała, że ​​Gregory wspierał fundację The Actors Equity Foundation i ASPCA, i zasugerowała, aby zamiast prezentów dla rodziny przekazać darowizny na rzecz tych organizacji ku czci jej zmarłego brata.

Gregory nie był aktywny w mediach społecznościowych, a jego ostatni wpis pochodzi z kwietnia.

„Chciałbym, żeby mój pies Hans wyrósł już z tej fazy «znaczkowania»” – napisał Gregory za pośrednictwem Instagram obok zdjęcia wody rozchlapanej na betonie chodnika w Peorii w Arizonie.

Zmarł Benji Gregory – dziecięca gwiazda „ALF” miała 46 lat i 587 lat
NBC

Wielu fanów Gregory'ego skomentowało ten wpis, aby oddać hołd zmarłemu aktorowi i jego pieskowi.

„RIP Ben. RIP Hans. Moje szczere kondolencje dla twoich bliskich. ❤️,” odpowiedział jeden użytkownik, podczas gdy inny napisał, „RIP 🤍 Będzie nam brakowało ciebie i Hansa. 🐕🪽.”

Gregory dorastał w Los Angeles, a jego brat, siostra i wujek byli aktorami. Najbardziej znany był z roli średniego brata Briana Tannera w serialu Alfemitowany w latach 1986-1990. Aktor, który rozpoczął swoją karierę mając 8 lat, wystąpił w 101 odcinkach tego klasycznego sitcomu. Alf również zagrał główną rolę Max Wright, Anna Schedeen I Andrea Elson. (Wright zmarł w 2019 roku w wieku 75 lat po walce z chłoniakiem.)

Po swoim czasie na AlfGregory wystąpił także gościnnie w kilku programach, w tym Fantastyczny Max, Murphy Brown, Wyspa Fantazji, Drużyna A, T.J. Hooker, Strefa Mroku, Punky Brewster i więcej. Gregory zdobył także role w dwóch filmach: z 1986 r. Jumpin' Jack Flash i 1993 Dawno, dawno temu w lesie.

W 2003 roku Gregory porzucił przemysł rozrywkowy, zaciągając się do US Navy. Ukończył szkołę, aby zostać pomocnikiem aerografa. Został przydzielony do USS Carl Vinson. Gregory otrzymał honorowe zwolnienie lekarskie w 2005 roku.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, zmaga się z problemami lub jest w kryzysie, pomoc jest dostępna. Zadzwoń lub napisz SMS pod numer 988 lub porozmawiaj na czacie 988lifeline.org.Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button