Entertainment

Były scjentolog twierdzi, że Tom Cruise planuje „zwabić” Suri do kościoła, teraz gdy jest dorosła

Gwiazda Hollywood od lat nie utrzymuje kontaktów z Suri po rozwodzie z jej matką, Katie Holmes. Nie było go na niedawnej uroczystości ukończenia przez nią szkoły średniej, co jeszcze bardziej uwypukliło napięte stosunki między nimi.

W niedawnym raporcie stwierdzono, że Tom Cruise „postanowił nie oglądać” Suri przez „ostatnie 11 lat”, ale sytuacja może się zmienić, skoro jest już dorosła.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Tom Cruise rzekomo planował czekać, aż Suri będzie starsza, aby „zwabić” ją do Kościoła Scjentologicznego

MEGA

Cruise od lat uchodzi za oddanego scjentologa, a wielu twierdzi, że jest wysoko postawionym członkiem tej organizacji.

Kiedy w ten sposób powitał na świecie dziecko o imieniu Suri, które urodziło mu się wraz ze swoją ówczesną żoną Katie Holmes, było niemal pewne, że pragnie, aby była ona częścią jego wiary.

Jednakże siedem lat po narodzinach Suri Holmes wniosła pozew o rozwód z Cruisem. Powodem miała być chęć uchronienia ich dziecka przed scjentologią.

Po rozstaniu Suri i Cruise oddalili się od siebie, a ostatnie doniesienia potwierdzają, że gwiazda Hollywood nie kontaktowała się z Suri od ponad dekady.

Ponieważ Suri niedawno skończyła 18 lat, niektórzy spekulują, że Cruise może spróbować na nowo zapoznać ją z ruchem religijnym, teraz gdy Holmes nie ma już nad nią prawnej władzy.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

“Jestem pewien [Cruise’s] mistrzowski plan polega na tym, aby poczekać, aż Suri podrośnie, aby móc ją zwabić do scjentologii i z dala od matki” – twierdzi aktorka Remini, która była byłą członkinią Kościoła, zgodnie z Codzienna poczta.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Zmiana imienia Suri Cruise pokazuje, że jej ponowne spotkanie z ojcem jest mało prawdopodobne

Córka Toma Cruise’a, Suri, podobno może teraz „swobodnie rozmawiać” o scjentologii, ponieważ kończy 18 lat
MEGA

Pomimo uwag Remini, możliwość ponownego spotkania się Suri z ojcem i przyłączenia się do jego wiary wydaje się mało prawdopodobna.

Po ukończeniu 18 lat zrezygnowała z nazwiska ojca na rzecz drugiego imienia matki, Noelle, co najwyraźniej było oznaką, że nie ma dla niego miejsca w jej życiu.

Kilka miesięcy temu z dumą umieściła swoje nowe nazwisko na liście obsady szkolnego przedstawienia „Rodzina Addamsów: Nowy musical”, w którym grała rolę Morticii Addams.

Niedawno jej nowe imię znalazło się w ulotce wydanej z okazji ukończenia przez nią szkoły średniej LaGuardia High School.

Kolejne publiczne ujawnienie nazwiska miało miejsce tego samego dnia, kiedy najwyraźniej szepnęła je osobie odpowiedzialnej za apel tuż przed otrzymaniem dyplomu.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Nadal nie jest jasne, czy Suri zalegalizowała nowe imię. Jednak mając 18 lat, ma do tego prawo.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Tom Cruise nie pojawił się na uroczystości ukończenia szkoły średniej Suri

Uroczystość ukończenia szkoły przez Suri mogła być doskonałą okazją dla Toma Cruise'a, aby odnowić kontakt z córką i potencjalnie na nowo zapoznać ją ze scjentologią.

Jednak gwiazda Hollywood nie wydawała się zainteresowana świętowaniem rocznicy urodzin swojej córki, gdyż tego dnia była wyraźnie nieobecna.

Nic dziwnego, że Holmes, który przez większą część życia Suri musiał znosić ciężar jej obowiązków rodzicielskich, pojawił się na ceremonii.

Matka i córka wykorzystały ten dzień na stworzenie wspomnień, pozując do wielu zdjęć, które z pewnością będą wspominać z radością.

Nieobecność Cruise'a na wydarzeniu wzbudziła, jak można się było spodziewać, zdziwienie, a wielu zastanawiało się, gdzie mógł być. Zaledwie kilka godzin później pojawił się na koncercie Taylor Swift w Londynie, co tylko potwierdziło, że prawdopodobnie nie zdecydował się na udział.

Fani nie byli pod wrażeniem jego zachowania i wielu z nich skrytykowało go w mediach społecznościowych.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Lojalność Toma Cruise’a wobec jego wiary scjentologicznej

Tom Cruise
MEGA

Eksperci od scjentologii twierdzą, że w obliczu utrzymującego się konfliktu między Cruisem a córką, aktor zawsze będzie stawiał wiarę scjentologiczną ponad rodzinę.

„Tom wielokrotnie udowodnił, że jego najważniejsza lojalność to [his religion] i David Miscavige” – powiedział ekspert Tony Ortega w wywiadzie dla W kontakcie czasopismo.

Według oświadczenia Remini z 2019 r., Strona szósta, Cruise nie tylko utrzymuje bliskie stosunki z Miscavige’em, drugim i obecnym przywódcą Kościoła Scjentologicznego, ale jest także „drugim po” przywódcy religijnym i „uważanym za bóstwo w scjentologii”.

W zeszłym roku zdementowała również plotki, jakoby Crusie był zakładnikiem tej organizacji, ujawniając, że aktor i inne gwiazdy należące do tej wspólnoty czerpią przyjemność z władzy, jaką daje im przynależność do niej.

„To nie przypomina niczego, co można sobie wyobrazić” – powiedziała, per Newsweek. „Ilość mocy, jaką otrzymują od tego Kościoła, nie ma sobie równych w Hollywood. Nie ma powodu, aby opuszczali to środowisko”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Córka Toma Cruise’a nie chce na nim „polegać”

Tom Cruise i Katie Holmes z córką Suir
MEGA

Chociaż Suri była w separacji z ojcem przez 12 lat, jej 18. urodziny stały się symbolem formalnego zerwania prawnych więzi z aktorem, w tym obowiązku płacenia alimentów, które według doniesień wynoszą łącznie 400 000 dolarów rocznie.

Jednak zachęty finansowe nie przekonają Suri do ponownego nawiązania kontaktu z ojcem, twierdzą źródła, z którymi rozmawiała Codzienna poczta potwierdziła, że ​​pozostaje niezłomna w swojej decyzji.

Źródło zauważyło: „Suri nie będzie miała kontaktu ze swoim ojcem, mimo że ma 18 lat, a nawet gdyby zadzwonił, ona nie odebrałaby. On nie istnieje dla Katie ani Suri, a jego córka nie chce polegać na nim w żadnej sprawie”.

„Czuje, że ma jednego rodzica i jest nim jej matka” – dodało źródło.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button