Entertainment

Chłopak Lindsay Hubbard ujawniony po ogłoszeniu ciąży: raport

Charles Sykes/Bravo

Tożsamość Lindsay Hubbard Tajemniczy mężczyzna najwyraźniej został zdemaskowany po ogłoszeniu jej ciąży.

Ludzie poinformował w środę 10 lipca, że ​​Hubbard, 37 lat, spotyka się z Kufe Turneralekarka pracująca w branży biotechnologicznej. Para spodziewa się jej pierwszego dziecka.

Wcześniej w środę Hubbard rzuciła światło na powody, dla których początkowo postanowiła zachować tożsamość swojego chłopaka w tajemnicy.

„Nie chodzi o to, czy jesteśmy z siebie dumni, czy nie. On jest niesamowicie dumny, że jest moim chłopakiem i ojcem mojego dziecka, i odwrotnie” – napisała na swoim Instagramie. „Jesteśmy bardzo zakochani i mamy piękny związek. Chodzi o jego pracę, jego prywatność i fakt, że nie jest jego zadaniem być publicznym jak ja”.

Hubbard ogłosiła ciążę na Instagramie w czwartek 4 lipca, ale nie ujawniła wówczas ojca dziecka. Podczas rozmowy z redakcją po ujawnieniu ciąży Hubbard powiedziała, że ​​jej partner nie może się doczekać nowej roli ojca.

„On jest tak podekscytowany, że zostanie ojcem i dumny, że będzie miał ze mną dziecko” – powiedziała. „To po prostu znaczy dla mnie cały świat, mieć kogoś takiego u boku. I tak, to ogromna presja w nowym związku, ale myślę, że dlatego, że jest właściwym mężczyzną, ponieważ jesteśmy tak związani i połączeni, i komunikujemy się ze sobą bardzo skutecznie, że nie odczuwam tego jako pracy”.

Przed związkiem z Kufe Hubbard była zaręczona z Domek letniskowy współpracownik Karol Radkektóra zakończyła swój związek w sierpniu 2023 r. — trzy miesiące przed tym, jak mieli stanąć na ślubnym kobiercu. Ich rozstanie zostało wyemitowane podczas finału 8. sezonu reality show w maju, a Hubbard później potwierdziła, że ​​spotykała się z „wspaniałym mężczyzną” ze swojej przeszłości.

Historia randek obsady Summer House Lindsay Hubbard Kyle Cooke Paige DeSorbo i inne gwiazdy kochają życie 723

Powiązany: Historia randek obsady „Summer House”

To, co dzieje się w Hamptons, rzadko tam zostaje — przynajmniej jeśli chodzi o obsadę Summer House i ich romanse. W rzeczywistości niektóre z największych gwiazd serialu, w tym Lindsay Hubbard i Carl Radke, mają historię umawiania się ze swoimi współpracownikami. Lindsay rozpoczęła swój czas w Bravo w sezonie 1 z ówczesnym chłopakiem Everettem […]

„Właściwie byliśmy na kilku randkach trzy i pół roku temu” – wyjaśniła podczas spotkania w czerwcu. „To był po prostu zły moment dla niego i dla mnie, a potem on jakoś pojawił się z powrotem w grudniu i zaczęliśmy się spotykać w styczniu. Powiedziałabym, że zmierza to w całkiem poważnym kierunku. Był dla mnie wielkim wsparciem”.

Kilka dni po ujawnieniu nowiny o ciąży Hubbard podzieliła się szczegółowym harmonogramem swojego pierwszego trymestru. Podzieliła się również zdjęciem ze swoim chłopakiem, ale ukryła jego twarz za dużym brązowym emotikonem serca.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button