Entertainment

Córka Kelly Ripy w swojej biuściastej sukience świętuje „przystojnego” chłopaka

Lola Consuelos emanowała miłością i podziwem, składając hołd swojemu chłopakowi w dniu jego urodzin. Był to szczery gest przypominający pełne uczuć wpisy, którymi jej rodzice, Kelly Ripa i Mark Consuelos, często dzielą się, opisując swoje szczęśliwe małżeństwo.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Sprawdź hołd urodzinowy Loli Consuelos złożony swojemu chłopakowi

23-letnia córka celebryckiej pary zamieściła na Instagramie wpis, w którym świętuje 25. urodziny Cassiusa, zwanego czule Cassem.

Lola udostępniła serię wzruszających zdjęć, uchwycających istotę ich związku. W słodkim podpisie napisała: „Dwadzieścia pięć lat nigdy nie wyglądało tak przystojnie!!! Nigdy nie będę chciała poznać dnia bez ciebie”.

Jej szczere słowa i czułe obrazy oddawały głęboką więź i uczucie, jakie ich łączyło, odzwierciedlając pełną miłości i wsparcia relację, jaką modelowali jej rodzice.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Wszystko ubrane

Na ich wspólnych zdjęciach 25-latek górował nad Lolą, a na jednej z fotografii oparł ręce na jej ramionach, wyglądając przy tym elegancko na wieczorne wyjście.

Aspirująca piosenkarka założyła zieloną satynową sukienkę z jednym ramieniem i odsłoniętym biustem, który podkreślał jej obfite atuty. Jej efektowny strój uzupełniał czarny koronkowy biustonosz pod spodem, dodając odrobinę uroku jej wyrafinowanemu wyglądowi. Tymczasem Cassius miał na sobie jasnoniebieską koszulę zapinaną na guziki.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Dopasowanie-dopasowanie

Na innym uroczym zdjęciu para miała na sobie pasujące swetry, na których on miał napis „Smooch”, a ona „Pooch”. Ten zabawny i czuły gest został uchwycony w przytulnej chwili między nimi.

Na trzecim zdjęciu Cassius został przyłapany w różowym, puszystym kapeluszu i szczerze patrzący w bok, co dodało kolekcji zdjęć odrobinę humoru.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Podróż w przeszłość

Dodatkowe zdjęcia ukazywały parę cieszącą się wakacyjnymi chwilami, uwieczniającą ich wspólne przygody i wolny czas. Jedno niezapomniane zdjęcie uchwyciło Cassiusa swobodnie jeżdżącego po Chelsea na rowerze Lime, odzwierciedlając ich zabawne i spontaniczne wycieczki.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Życzenia urodzinowe Kelly Ripy dla Cassiusa

MEGA

W odpowiedzi na szczery hołd, solenizant skomentował: „Dla wielu kolejnych lat razem. Kocham cię”.

23-letnia piosenkarka nie była jedyną, która świętowała urodziny. Ripa, wyraźnie pod wrażeniem chłopaka swojej córki, dołączyła do życzeń urodzinowych. Skomentowała: „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla najmodniejszej z szykownych!”

Razem od 2022 r.

Lola i Cassius są parą od kilku lat, a ich związek podkreślają wspólne występy w filmach Loli na TikToku od 2022 roku. Podobno zamieszkali razem w Londynie, gdzie Lola zanurzyła się w lokalnej kulturze i przejęła kilka brytyjskich dziwactw, jak zauważyli jej sławni rodzice.

Ripa i Consuelos wspomnieli we wrześniu 2023 r., że Lola „spędza cały swój czas w Londynie”, podkreślając jej silne więzi z miastem i ciągłą chęć odkrywania życia w Wielkiej Brytanii.

Gwiazda „Riverdale” wspomniała, że ​​„Lola Consuelos, która spędziła trochę czasu w Londynie i ma brytyjskiego chłopaka, zaczęła rozwijać w sobie lekką brytyjską intonację”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Tymczasem prezenterka telewizyjna wyjaśniła, że ​​„ona w ogóle nie ma brytyjskiego akcentu”, ale przyznała, że ​​Lola przejęła niektóre brytyjskie wyrażenia i niuanse językowe z czasów, gdy mieszkała za oceanem.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button