Health

Courier Health pozyskuje 16,5 mln dolarów na platformę CRM dla nauk przyrodniczych

Courier Health, firma technologii medycznych dla producentów z branży nauk przyrodniczych, ogłosiła, że ​​pozyskała 16,5 mln dolarów w ramach finansowania serii A.

W rundzie finansowania wziął udział obecny inwestor Work-Bench, firma Norwest Venture Partners.

CO TO ROBI

Nowojorska firma oferuje zespołom komercyjnym branży biofarmaceutycznej system do zarządzania relacjami z klientami (CRM) umożliwiający im zrozumienie całej ścieżki pacjenta, analizowanie danych, zarządzanie przepływami pracy i koordynację działań zespołów wewnętrznych i zewnętrznych.

Firma wykorzysta te środki na rozbudowę zespołów inżynieryjnych i handlowych oraz udoskonalenie swojego produktu.

„Terapie specjalistyczne zmieniają komercyjne pole gry dla organizacji biofarmaceutycznych, tworząc silny popyt na rozwiązania CRM stworzone specjalnie dla tej branży” — powiedział w oświadczeniu Irem Rami, dyrektor w Norwest Venture Partners.

„Platforma CRM Courier Health zapewnia długo oczekiwaną technologię, która umożliwia zespołom biofarmaceutycznym dostarczanie spersonalizowanego zaangażowania pacjenta i wsparcia na dużą skalę. Nie możemy się doczekać, aby wesprzeć zespół Courier Health w realizacji ich misji ponownego zdefiniowania doświadczenia pacjenta biofarmaceutycznego”.

PRZEGLĄD RYNKU

Inne firmy z branży opieki zdrowotnej oferujące rozwiązania CRM to m.in. Siły sprzedażyktóra dostarcza oprogramowanie do zarządzania relacjami z pacjentami i usprawnienia koordynacji opieki.

Wyrocznia zajmuje się analityką medyczną i rozwiązaniami CRM wspierającymi zaangażowanie pacjentów i badania kliniczne.

Konferencja HIMSS AI in Healthcare Forum odbędzie się w dniach 5-6 września w Bostonie. Dowiedz się więcej i zarejestruj się.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button