Entertainment

Cyganka Rose Blanchard mówi, że jej kurator wiedział o ciąży, zanim ujawnił to publicznie

Bombowa nowina o dziecku została ujawniona we wtorek w filmie na YouTube. Chociaż ciąża nie była planowana, para nie może się doczekać, aby zostać rodzicami.

Chociaż Gypsy Rose Blanchard nie ogłosiła publicznie, że jest w ciąży aż do 8 lipca, twierdzi, że natychmiast poinformowała o tym swojego kuratora sądowego.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Gypsy Rose spodziewa się dziecka!

Była skazana zszokowała świat na początku tego tygodnia, otwierając swój film na YouTube słowami: „Wiem, że plotki krążą już od jakiegoś czasu i z radością ogłaszam, że jestem w 11. tygodniu ciąży. Ken i ja spodziewamy się naszego pierwszego dziecka w styczniu 2025 r.”

„To wcale nie było zaplanowane; to było zupełnie nieoczekiwane” – dodała Gypsy. „Ale oboje jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy podjąć tę nową podróż rodzicielstwa”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Cyganka Rose Blanchard dzieli się intymnymi szczegółami ze swoim kuratorem

Instagram | Gypsy Rose Blanchard

Niedługo po ogłoszeniu ciąży Gypsy rozmawiała z Magazyn Ludziedając nieco więcej wglądu w tygodnie poprzedzające upublicznienie informacji, w tym w to, kto wiedział o ciąży tuż po tym, jak para się o niej dowiedziała.

„Poinformowałam mojego kuratora o ciąży natychmiast, gdy się o tym dowiedziałam, ponieważ informuję go o wszystkim, nawet o sprawach osobistych” – powiedziała portalowi. „Ale nie ma to wpływu na nic związanego z moim zwolnieniem warunkowym. Nadal jestem na zwolnieniu warunkowym przez kolejne 11 miesięcy”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Może to jednak wpłynąć na jej rozwód z Ryanem Andersonem. Nie jest jasne, gdzie dokładnie Gypsy mieszka w tym czasie, ale jeśli nadal jest w Luizjanie, sędzia może odroczyć sfinalizowanie rozwodu, ponieważ mogą woleć poczekać do narodzin dziecka, aby zająć się kwestiami rodzicielskimi wraz z aspektami rozwodu związanymi z ciążą.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Gypsy Rose Blanchard składa pozew o rozwód z Ryanem Andersonem

Gypsy Rose Blanchard i Ryan Anderson robią sobie selfie w lustrze
Facebook | Gypsy Rose Blanchard

Gypsy Rose Blanchard złożyła pozew o rozwód z Ryanem Andersonem, którego poślubiła za kratkami, w kwietniu w parafii Lafourche w Luizjanie. „To rozdzierające serce, ponieważ nikt nie bierze ślubu, aby uzyskać rozwód. Przetwarzanie tych emocji było trudne” — powiedziała była skazana Magazyn Ludzie wcześniej w tym roku.

„Myślę, że istnieje poczucie wolności w podążaniu za głosem serca, podążaniu za tym, co czujesz, że jest dla ciebie dobre” – dodała. „W moim małżeństwie czułam, że część mnie została w nim zagubiona, więc czuję, że znalazłam brakującą część siebie, którą zawsze czułam, że zgubiłam, i teraz ją odzyskuję. Zdecydowanie czuję poczucie przynależności do tej przestrzeni”.

Na początku tego miesiąca nie pojawiły się żadne nowe aktualizacje w materiałach z obrad.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Czy Ryan Anderson wie o ciąży?

Gypsy Rose Blanchard całuje Ryana Andersona
Instagram | Gypsy Rose Blanchard

Według źródeł rodzinnych, Gypsy Rose poinformowała Ryana o swojej ciąży kilka tygodni temu. TMZ poinformował, że nauczyciel edukacji specjalnej „nie przyjął tej wiadomości dobrze”, ponieważ wciąż miał nadzieję, że uda im się pogodzić swoje małżeństwo.

Gypsy jest gotowa zostać mamą

W swoim filmie na YouTube Gypsy Rose opowiedziała o swojej matce i przeżyciach z dzieciństwa, które chciałaby wziąć pod uwagę wychowując swoje dziecko.

„Nie chodzi o nic innego, jak tylko o maleńkie życie, które jest w tobie” – powiedziała swoim fanom w ogłoszeniu wideo. „Że teraz jesteś odpowiedzialna za ochronę, a to maleńkie życie jest dzieckiem, małym człowiekiem, który jest twój i musisz upewnić się, że chronisz, kochasz, opiekujesz się nim i wszystkimi rzeczami, które chciałabym mieć, kiedy byłam mała”.

„Wszystko, czego pragnęłam od matki, chcę dać temu dziecku” – powiedziała Gypsy, powstrzymując łzy. „Teraz jestem matką, jestem szczęśliwa i po prostu chcę być dobrą matką dla mojego dziecka. Chcę być wszystkim, czym moja matka nie była”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Później rozmawiała z Tygodnik „Us Weekly”gdzie przyznała: „Myślę, że będę dobrą matką. Myślę, że Ken byłby wspaniałym ojcem, więc zobaczymy, co przyniesie nam przyszłość”.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button