Entertainment

Cypress Hill ożywia odcinek Simpsonów koncertem London Symphony Orchestra: Obejrzyj

Jest coś do powiedzenia o grupie, która angażuje się w bit. W odcinku z 1996 r. Simpsonowiezatytułowany „Homerpalooza”, słynni jasnowidzący pisarze stworzyli sekwencję, w której Cypress Hill przypadkowo rezerwuje London Symphony Orchestra na koncert. W środę (10 lipca) hiphopowy występ zamienił żart w rzeczywistość.

W specjalnym, jednodniowym występie Cypress Hill pojawił się na scenie Royal Albert Hall u boku London Symphony Orchestra, aby wykonać nowe wersje klasycznych utworów, takich jak „Insane in the Brain”, „A to the K” i „I Wanna Get High”. Obejrzyj poniżej materiał filmowy z występu nakręcony przez fanów.

Kup bilety na Cypress Hill tutaj

Dla podobno wyprzedane podczas występu zespół wykonał także swój album z 1993 r. Czarna niedzielaw całości.

„To coś, o czym rozmawialiśmy przez wiele lat, Simpsonowie „odcinek został wyemitowany po raz pierwszy” – wyjaśnił B-Real BBC przed wyjściem na scenę. „To dla nas coś bardzo wyjątkowego, a to tuż po 30. rocznicy naszego Czarna niedziela album. Graliśmy w wielu historycznych miejscach w trakcie naszej kariery i tym podobnych, ale nic tak prestiżowego jak to.”

W artykule BBC odnotowano także pomyłkę, do której doszło w trakcie próby. Członkowie zespołu Cypress Hill powiedzieli słowo „glock”, a muzycy z orkiestry uznali, że chodzi o skróconą wersję glockenspielu, małego instrumentu perkusyjnego.

Po zakończeniu trasy „We Legalized It” Cypress Hill ma jeszcze kilka festiwali i pojedynczych koncertów. Będą też kontynuować swoją symfoniczną passę koncertem z towarzyszeniem Omaha Symphony. Szukaj ofert lub kup bilety na dowolne z nadchodzących wydarzeń Tutaj.

@happy_skate_

Odlot z @Cypress Hill #cyprysowe Wzgórze #orkiestracypresshill #cypresshilllondon #Royal Albert Hall

♬ Chcę się naćpać – Cypress HillFuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button