Entertainment

Czy Kevin Bacon naprawdę odrzucił rolę Patricka Swayzego w filmie „Ghost”?

Kevin Bacon, tłumaczenie: Leon Bennett/Getty Images

Kevin Bacon wyjaśnia fakty.

W wywiadzie dla Informacje biznesowe opublikowano w środę 10 lipca, 66-letni Bacon położył kres długotrwałym plotkom, że odrzucił główną rolę Sama Wheata w filmie z lat 90. DuchKultowa część ostatecznie trafiła do późnego Patryk Swayze.

„Nie, chciałbym” – odpowiedział, gdy zapytano go, czy zaproponowano mu tę rolę. „Nie sądzę, żebym ją odrzucił. To znaczy, nie mam żadnych wspomnień z tego powodu”.

„A swoją drogą, druga część tego jest taka, Duch bez Patricka Swayze — nie wiem. Mogło się to nie udać — dodał Bacon.

Duch – znany z To scena z ceramiką między Swayze i Demi Moore — był najbardziej dochodowym filmem 1990 roku, bijąc Sam w domu I Ładna kobieta. Zarobił również Whoopi Goldberg Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę jasnowidzki Ody Mae Brown.

W 2015 roku Duch scenarzysta Bruce Joel Rubin ujawnił, że scenariusz został wysłany do „każdego popularnego w tamtym czasie aktora w Hollywood”, ale „wszyscy” go odrzucili.

Patrick Swayze Vincent Schiavelli Duch

Patrick Swayze i Vincent Schiavelli w filmie Ghost. Paramount/Dzięki uprzejmości Everett Collection

Harrison Ford Rubin powiedział: „Przeczytałem to trzy razy i nadal tego nie rozumiem” Targowisko próżności. „Michael J. Fox, Paweł Hoganciągle i ciągle, ciągle nam odmawiano.”

Rubin dodał, że uważa, że ​​aktorzy „nie chcieli grać zmarłych” i że „kiedy Patrick powiedział „tak”, w zasadzie uratował film”.

Bacon, który obecnie gra w MaXXXinaniedawno wywołał u wszystkich szybsze bicie serca, publikując selfie z okazji swoich 66. urodzin, które obchodził w poniedziałek 8 lipca.

„To już 66. 🎂” – napisał Bacon pod selfie bez koszulki, które opublikował w poniedziałek na Instagramie.

Żona Bacona Kyra Sedgwick skomentował: „Nieźle! ❤️”

Ten Nie skrępowany niczym aktor ujawnił również, że Targowisko próżności na początku tego miesiąca wspomniał, że kiedyś próbował zachować anonimowość w Los Angeles, ale zdał sobie sprawę, że sława ma swoje zalety.

Kyra Sedgwick udostępnia „rozmazane zdjęcie Polaroid” z pierwszego spotkania z Kevinem Baconem

Powiązany: Kalendarium związku Kevina Bacona i Kyry Sedgwick

Kevin Bacon i Kyra Sedgwick są małżeństwem od ponad 30 lat — i wydaje się, że są w sobie bardziej zakochani niż kiedykolwiek. Ta dwójka po raz pierwszy spotkała się, gdy Bacon, który jest siedem lat starszy od Sedgwick, grał w sztuce w latach 70. „Była tam mała dziewczynka, która właśnie zobaczyła […]

„Poszedłem do makijażysty specjalizującego się w efektach specjalnych, odbyłem konsultacje i poprosiłem go o wykonanie dla mnie protezy maskującej” – wyjaśnił.

Spacerując po centrum handlowym The Grove w Los Angeles, Bacon przyznał, że jego przebranie działało aż za dobrze.

„Nikt mnie nie rozpoznał” – powiedział Bacon. „Ludzie mnie jakoś przepychali, nie byli mili. Nikt nie powiedział: 'Kocham cię'. Musiałem odstać w kolejce, żeby, nie wiem, kupić cholerną kawę czy cokolwiek. Pomyślałem sobie: 'To do bani. Chcę znowu być sławny'”.Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button