Entertainment

Daniella Monet jako nastolatka „nosiła rozmiary Abercrombie Kid”

Była gwiazda Nickelodeon Daniela Moneta odkrywa swoje bariery i opowiada o swoich nastoletnich latach.

Aktorka, która jest najbardziej znana z roli w filmie „Zwycięstwo” u boku Wiktoria Sprawiedliwość I Ariana Grandewspominała zmagania z zespołem jelita drażliwego, z którymi zmagała się jako nastolatka.

Daniella Monet przyznała nawet, że w tamtym czasie „nosiła dziecięce rozmiary Abercrombie”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Była gwiazda Nickelodeon twierdzi, że zmaga się z zespołem jelita drażliwego

MEGA

Podczas rozmowy na czacie Taylor Lautner i podcastu jego żony Taylor, „The Squeeze”, Daniella Monet opowiadała o swojej nastoletniej walce z zespołem jelita drażliwego. Opowiedziała o swojej podróży, posuwając się nawet do tego, że musiała szukać profesjonalnej pomocy, ponieważ „miała problemy z żołądkiem i trawieniem jedzenia”.

Była aktorka Nickelodeon zaczęła przyjmować leki, które nieumyślnie spowodowały u niej znaczną utratę wagi. „Schudłam tak bardzo od przyjmowania tych wszystkich leków”, że przestała mieć okres na prawie pięć lat.

„Wyobraź sobie, że jesz jedzenie” i „wychodzi ono prosto ze mnie. „I było to tak nieprzyjemne. Zawsze odczuwałam ból”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Według Klinika majonezuZespół jelita drażliwego (IBS) to przewlekła choroba, która atakuje żołądek i jelita i powoduje „skurcze, bóle brzucha, wzdęcia, gazy oraz biegunkę lub zaparcia”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Utrata wagi doprowadziła do rozmów z działem garderoby Nickelodeon

Daniella Monet na gali Inspiring Global Action Los Angeles 2018 organizacji Animal Equality
MEGA

Z powodu leków i zmagań z zespołem jelita drażliwego Monet zaczęła ubierać się o wiele rzadziej, co wzbudziło jej obawy.

„Zmniejszasz wszystkie te rozmiary. Zostały ci rozmiary Abercrombie Kid, a oni wydłużają nogawki dżinsów, żeby były dłuższe, bo nie miałam talii” – wspominała o czasie, kiedy grała w „Zoey 101”. „Ważyłam dosłownie najniżej, może, najwyżej 70 funtów, mając 16 lat”.

„Byłam taka, taka chuda, a wszyscy próbowali patrzeć na mnie i mówić: »Czy ona wymiotuje? Czy ona jest anorektyczką?« – powiedziała w podcaście, dodając, że wszyscy zdawali się ignorować fakt, że brała leki. „Jasne, było wokół mnie mnóstwo tych nacisków, ale nie można ignorować części o wszystkich tych nowych lekach, które są we mnie” – powiedziała.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Daniella Monet zmagała się ze zdrowiem psychicznym i fizycznym

Daniella Monet na premierze filmu „The Game Changers” w Los Angeles
MEGA

Daniella Monet mówi, że oprócz zmagań z zespołem jelita drażliwego (IBS) musiała zmierzyć się także z wyzwaniami, które wpłynęły na jej zdrowie psychiczne i fizyczne, m.in. z separacją rodziców i dwugodzinnym dojazdem do studia, gdzie pracowała.

„Teraz, patrząc wstecz, mogę powiedzieć, że wydaję się, że działo się wiele dobrego w kwestii ochrony środowiska” – wyjaśnił Monet.

W tamtym czasie jej lekarze „nie mówili, że może być zestresowana. Może za mało śpi. Może za mało pije wody. Może nie otrzymuje najlepszego odżywiania. Może nie ma czasu, żeby odpowiednio poruszać ciałem”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Przejęcie kontroli nad swoim zdrowiem

Daniella Monet na 25. Gali Mercy For Animals
MEGA

Monet później powiedziała, że ​​poczuła się zmuszona wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie i zdecydowała się na „holistyczne podejście do dobrego samopoczucia” w celu kontrolowania zespołu jelita drażliwego (IBS), co ostatecznie pomogło jej odzyskać wagę.

„Powiem wam, że przejście z tej wagi do około 130 funtów w bardzo krótkim czasie było jazdą — psychicznie, fizycznie i emocjonalnie” — kontynuowała.

Refleksje nad „Cisza na planie: ciemna strona telewizji dla dzieci”

Daniella Monet na gali Kids Choice Awards
MEGA

Schneider, znany z udziału w takich programach jak „All That”, „The Amanda Show” i „Zoey 101”, był przedmiotem oskarżeń i kontrowersji dotyczących jego zachowania na planie, w tym oskarżeń o niewłaściwe zachowanie wobec nieletnich aktorów, tworzenie toksycznej atmosfery w miejscu pracy oraz przypadki rasizmu i seksizmu.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Choć wielu aktorów przyznało się do oglądania serialu dokumentalnego, Daniella Monet powiedziała Ludzie, „Nigdy tego nie oglądałam. Prawdopodobnie nie obejrzę”, dodając, że jej doświadczenie pracy dla sieci nie było takie samo, jak to, co zostało opowiedziane w projekcie.

„Dobrą rzeczą w mojej podróży z Nickelodeon jest to, że byłam trochę starsza” – powiedziała Monet. „Byłam dorosła i dorastałam w branży, podczas gdy większość mojej obsady, z wyjątkiem Victorii [Justice] Oczywiście, jakby były zielone.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button