Entertainment

Deadpool i Wolverine zmusili Kevina Feige'a do nauczania pracowników Marvela o akcie seksualnym z kategorią X

Najnowszy film z serii, „Deadpool i Wolverine” Shawna Levy’ego ma trafić do kin w tym miesiącu, a jego czerwone zwiastuny już ujawniły, że Disney rzeczywiście był skłonny pójść na całość, tak jakby. W jednym z zwiastunów, przyjęcie urodzinowe Wade'a zostaje przerwane przez złoczyńców z pałkami. Staje z nimi twarzą w twarz na korytarzu i pyta, czy pałki mają być straszne. „Pegging nie jest dla mnie nowością, przyjacielu” — mówi — „Ale to dla Disneya”. Następnie patrzy prosto w kamerę. Zarówno on, jak i widzowie mogą w tym momencie uznać, że Disney oficjalnie zatwierdził serię filmów, w której znalazła się scena peggingu. Widzowie wybiorą się na „Deadpool & Wolverine”, wiedząc, że Levy i Reynolds zamierzają przesunąć granice.

Według wywiadu dla Variety, Kevin Feige był otwarty, jeśli chodzi o materiał z kategorią wiekową R. W jednym z bumperów filmowych Renyolds, wcielając się w rolę, odwraca się do kamery i żartuje, że Kevin Feige nie pozwolił mu żartować o kokainie. Wygląda na to, że Feige sprzeciwił się żartowi o kokainie, ale tylko dlatego, że nie uważał go za zbyt zabawny, a nie dlatego, że dotyczył nielegalnych narkotyków.

Feige wiedział jednak, z czym się mierzy, i odkrył, że dzieli się częścią swojej wiedzy seksualnej ze swoimi podwładnymi. Jak wyjaśnił:

„W czerwonym zwiastunie jest wzmianka — na litość boską, nie musicie o tym pisać w artykule! — o peggingu. […] Wiem, co to jest pegging; jest w pierwszym filmie „Deadpool”. Ale byli ludzie, z którymi pracuję, którzy nie wiedzieli, co to jest. Musiałem im to wyjaśnić”.

Kiedy mężczyzna i kobieta bardzo się kochają…

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button