Entertainment

Dlaczego Britney Spears zerwała z chłopakiem Paulem Richardem Solizem po obejrzeniu jego „True Colors”

Powodem nagłego rozstania były rzekomo obawy, że Soliz chciał wykorzystać ją dla swoich wpływów, by poprawić swoją reputację. Pewne źródło podało, że nie była ona zrozpaczona rozstaniem.

Mówi się, że po zakończeniu związku Britney Spears zamieszkał z nią jej brat Bryan i nadal spędzają razem czas.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Powód, dla którego Britney Spears zakończyła romans z Paulem Richardem Solizem

MEGA

Według doniesień piosenkarka z albumu „Toxic” zerwała kontakty ze swoim chłopakiem Solizem około trzech tygodni temu, obawiając się, że wykorzystuje ją dla zdobycia wpływów.

W usuniętym już wpisie na Instagramie Britney oświadczyła, że ​​jest „singielką”, dodając, że „nigdy nie będzie z innym mężczyzną, dopóki żyje!!!”.

Według TMZosoba z wewnątrz powiedziała o tej sytuacji: „Britney i Paul rozstali się około trzy tygodnie temu i skończyli, gdy piosenkarka zorientowała się, że jej były pracownik konserwacyjny, a obecnie chłopak, wykorzystuje ją tylko dla luksusowego stylu życia”.

Źródło dodało, że nie jest zraniona rozstaniem z Solizem, ponieważ zdecydowała się na to po tym, jak poznała jego „prawdziwe oblicze”.

Soliz został po raz pierwszy powiązany z Britney po jej rozwodzie z byłym mężem Samem Asgharim. Uważa się, że był jej majstrem, zanim został jej kochankiem.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Britney Spears zwraca uwagę na podejrzane zachowanie Paula Richarda Soliza

Usunięta wiadomość Britney Spears na Instagramie podważa jej związek z Paulem Richardem Solizem
Historie na Instagramie | Britney Spears

Piosenkarka piosenki „Oops!…I Did It Again” ostro go skrytykowała w niedzielę, kiedy na swoim Instagramie zwróciła mu uwagę na jego zachowanie – płakał, bo zaczepiali go paparazzi, chociaż to on otworzył okno w samochodzie.

Britney udostępniła zdjęcie zrobione po tym, jak w kwietniu rozstrzygnęła batalię o kuratelę. Na zdjęciu widać, że para jest zaczepiana przez paparazzi. Piosenkarka kuca obok Soliza, który trzyma rękę na siedzeniu kierowcy, próbując osłonić się przed kamerami.

Napisała: „Dlaczego jechał 90 mil na godzinę w okolicy, za którą jechał jeden paparazzi, a potem otworzył okno, gdy paparazzi zjechał na bok i mnie wyprzedził????”.

„Potem zadzwonił do mamy i powiedział, że jest nękany. Dlaczego opuścił szybę, kiedy ja płakałam na siedzeniu??” – zapytała.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Britney Spears pracuje nad swoim związkiem z bratem

Britney Spears
MEGA

Według TMZźródło podało również, że 42-letnia piosenkarka znajduje pocieszenie u swojego 47-letniego brata, Bryana, ponieważ nadal spędzają razem czas. Podobno zamieszkał teraz ze swoją siostrą, gwiazdą popu.

Źródło zauważyło, że nie przeprowadził się z powodu jej rozstania z Soliz, ale dlatego, że to miało większy sens, ponieważ pozostał blisko niej. Britney i Bryan byli widziani, jak podróżowali razem do Las Vegas i Cabo.

Wiadomo, że jest on ważną postacią w relacjach piosenkarki z jej synami, 18-letnim Seanem Prestonem i 17-letnim Jaydenem.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Britney Spears postanawia skupić się na rodzinie

Britney Spears w sukience Juliena MacDonalda, biżuterii H Stern i butach Christiana Louboutina przybyła na galę MTV Video Music Awards 2016
MEGA

Według Codzienna pocztaźródło podało, że innym czynnikiem, który królowa popu wzięła pod uwagę przed rozstaniem z Soliz, były jej relacje z synami.

„Wybrała swoje dzieci i swoje dobro ponad Paula” – powiedziało źródło. „Nie dogadywali się, a on nie traktował jej tak, jak na to zasługuje”.

Osoba z wewnątrz kontynuowała: „Był niczym więcej, jak odbiciem i ona to dostrzega. Ale ma znowu kontakt ze swoimi dziećmi i to jest dla niej najważniejsze. To sprawiło, że znów poczuła się kompletna i zrozumiała, że ​​w ich nieobecności szukała czegoś lub kogoś, kto wypełniłby pustkę, ale nikt nie jest w stanie tego zrobić”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Widziała też, że Paul był nieodpowiedzialnym ojcem i to ją mocno odstraszyło. Ale przede wszystkim wiedziała, że ​​pozostanie z nim zaprowadzi ją tylko na mroczną ścieżkę. Jego historia mówi sama za siebie” – dodali.

Britney Spear nie pogodziła się jeszcze ze swoimi synami

Britney Spears na gali GLAAD Media Awards 2018
MEGA

Źródła niedawno podały, że piosenkarka nie pojednała się z synami, mimo doniesień sugerujących, że się zjednoczyli.

Relacje Britney i jej synów są napięte od lat i stało się to bardzo widoczne po zakończeniu jej kurateli. Podobno nie widzieli się od trzech lat, chociaż rozmawiali w Dzień Matki.

„Lat aberracyjnego zachowania i niepokojącego postępowania nie da się łatwo wymazać” – powiedziało źródło TMZdodając, że „nie ma dowodów na to, że sytuacja się poprawiła”.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button