Entertainment

Dlaczego Rashida Jones i jej chłopak Ezra Koenig uważają się za męża i żonę

Matt Winkelmeyer/VF24/WireImage dla Vanity Fair

Rashida Jones wyjaśnia dlaczego ona i jej chłopak Ezra Koenig uważają się za męża i żonę, mimo że nie są w związku małżeńskim.

„Nie jesteśmy małżeństwem” – powiedział 48-letni Jones Nowojorczyk w wywiadzie opublikowanym w niedzielę 7 lipca. „Po prostu tak się do siebie zwracamy. Ale jesteśmy tym, kim jesteśmy, w oczach Boga!”

Kontynuowała: „Moi rodzice pobrali się dopiero, gdy mój tata miał pierwszego tętniaka mózgu, a moja siostra miała sześć miesięcy, ze względu na prawa. Jestem pewna, że ​​kiedyś się pobierzemy, ale tak naprawdę już jesteśmy”. (The Parki i rekreacja absolwentka jest córką producenta Quincy Jones i późny model Peggy Lipton.)

W 2011 roku – na kilka lat przed tym, jak Rashida i 40-letni Koenig zaczęli się spotykać – Kocham Cię człowieku gwiazda poruszyła temat małżeństwa, wyjaśniając, dlaczego może nigdy nie stanąć na ślubnym kobiercu.

Idealne pary 11 par celebrytów, które nigdy nie wzięły ślubu

Powiązany: Idealne pary! 10 par celebrytów, które nigdy nie wzięły ślubu

Ich własne historie miłosne! Od Goldie Hawn i Kurta Russella po Evę Mendes i Ryana Goslinga, niektóre pary z Hollywood zdecydowały się nie zawierać małżeństw. Hawn była wcześniej żoną Gusa Trikonisa od 1969 do 1976 roku oraz Billa Hudsona od 1976 do 1982 roku, zanim w 1983 roku nawiązała romans z Russellem. Na dużym ekranie […]

„Małżeństwo tak naprawdę niczego ci nie daje. Mam na myśli, Chris Messinakto jest moim partnerem w [Monogamy] jest z moim bardzo bliskim przyjacielem [producer Jennifer Todd],” ona powiedziała Wiadomosc w Internecie w tamtym czasie. „Nie są małżeństwem, ale mają dwójkę dzieci i są szalenie szczęśliwi. To nic ci nie daje. To po prostu kupuje ci naprawdę wielki, gówniany pokaz weselny, żeby uszczęśliwić innych ludzi”.

Rashida i Koenig są razem od 2016 roku. Aktorka i wokalista Vampire Weekend powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, syna Isiaha, w 2018 roku, Tygodnik „Us Weekly” potwierdzono wyłącznie w tym czasie.

Rashida Jones wyjaśnia, że ​​ona i Ezra Koenig nie są małżeństwem, ale uważają się za męża i żonę 585
Stefanie Keenan/WireImage

Podczas rozmowy z NPR w 2021 r. Rashida opowiedziała o „emocjonalnie intensywnych latach, które nastąpiły” po narodzinach ich dziecka, ponieważ jej mama zmarła na raka w maju 2019 r., osiem miesięcy po tym, jak zostali rodzicami. Miała 72 lata.

„To było jak jeden po drugim, po prostu rozdzierające, ciągnące moje serce w różnych kierunkach. … Byłam w szoku żałobnym” – wyjaśniła. „Nawet nie wiem, czy to jest słowo, ale po prostu nie byłam w ogóle w swoim ciele i właśnie urodziłam dziecko. Podwójnie nie byłam w swoim ciele”.

Gdzie są teraz obsada serialu Parks and Recreation?

Powiązany: Aktorzy serialu „Parks and Recreation”: Gdzie są teraz?

Pawnee na zawsze! Obsada Parks and Recreation wypełniła domy śmiechem i miłością podczas siedmiu sezonów emisji w NBC, ale odkąd serial się zakończył, fani nadal mogli zobaczyć swoje ulubione twarze z grupy w serii głośnych projektów. Amy Poehler (Leslie Knope), Nick Offerman (Ron Swanson), Aziz Ansari (Tom Haverford), Adam Scott […]

Kontynuowała: „Najbardziej szalone w narodzinach i śmierci jest po prostu całkowita surowość uczuć. Nadal tak czuję, myślę. To tak, jakby coś w tobie pękło. To bardzo binarne, obie rzeczy — zostanie matką i jej utrata — jakby było moje życie przed i moje życie po. I dziwne, jest coś, czego nie da się rozpoznać, zanim te dwie rzeczy się wydarzyły”.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button