Entertainment

Donald Trump krytykuje George’a Clooneya po tym, jak wezwał Joe Bidena do ustąpienia

Były prezydent był zaskakująco niezadowolony z chęci aktora, aby demokrata ustąpił ze względu na swój wiek. Zamiast świętować krytykę swojego oponenta, 78-latek skrytykował opinie hollywoodzkiego weterana.

George Clooney od dawna wspiera Joe Bidena i aktywnie sprzeciwia się powrotowi Donalda Trumpa do Białego Domu.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Donald Trump krytykuje George’a Clooneya za odejście Joe Bidena

MEGA

Trump nie jest obcy w pisaniu długich tyrad na temat swoich uczuć i nie powstrzymywał się w swojej najnowszej aktualizacji Truth Social. Wypowiedział się na temat niedawnego wezwania Clooneya do nominacji nowego kandydata na prezydenta, krytykując jego poglądy polityczne.

„Więc teraz fałszywy aktor filmowy George Clooney, który nigdy nie był blisko zrobienia świetnego filmu, wkracza do akcji. Rzucił się na Crooked Joe jak szczury, którymi obaj są” – zaczął Trump, dodając:

„Co Clooney wie o czymkolwiek? Używa demokratycznego „punktu widzenia”, że Biden, NAJGORSZY prezydent w historii Stanów Zjednoczonych, „uratował naszą demokrację”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Nie, Crooked Joe był tym, który UZBROJNIŁ organy ścigania przeciwko swojemu przeciwnikowi politycznemu, który stworzył najbardziej niszczycielską INFLACJĘ w historii naszego kraju, który ośmieszył nasz naród w Afganistanie” – napisał były prezydent, zgodnie z TMZ.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Trump radzi Clooneyowi, żeby trzymał się programów telewizyjnych

Prezydent Trump organizuje w Białym Domu szczyt poświęcony szczepieniom Operation Warp Speed
MEGA

Wywód Trumpa trwał dalej, krytykując rządy Bidena, obwiniając go o rzekomy wzrost nielegalnej imigracji. Podwoił stawkę, twierdząc, że prezydent jest okropnym władcą, twierdząc: „Skorumpowany Joe Biden nie uratował naszej demokracji. Postawił naszą demokrację na kolana”.

Jeśli chodzi o Clooneya, 78-latek poradził mu, aby przestał wtrącać się w politykę i skupił się na byciu lepszym aktorem. Podsumował: „Clooney powinien odejść z polityki i wrócić do telewizji. Filmy nigdy tak naprawdę mu nie wychodziły!!!”

Długotrwała dezaprobata Trumpa wobec Clooneya następuje tuż po pilnym apelu tego ostatniego o nowego kandydata na prezydenta. Napisał emocjonalną wiadomość w New York Timeszauważając, że wiek w końcu dogonił Bidena.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Clooney pisze esej dla nowego kandydata na prezydenta

George Clooney na premierze filmu „The Tender Bar” na 65. BFI London Film Festival
MEGA

Gwiazda filmu „Argo” wspomniała o swoim wieloletnim oddaniu Partii Demokratycznej i była dumna, że ​​mogła wspierać byłego prezydenta Baracka Obamę, Hillary Clinton i Bidena.

Uważał jednak, że nadszedł czas, aby nowa krew przejęła stery. Clooney później skrytykował występy Bidena, ale najpierw podkreślił:

„Uwielbiam Joe Bidena. Jako senatora. Jako wiceprezydent i jako prezydent. Uważam go za przyjaciela i wierzę w niego. Wierzę w jego charakter. Wierzę w jego moralność. W ciągu ostatnich czterech lat wygrał wiele bitew, z którymi się zmierzył.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Weteran Hollywood napisał: „Ale jedyną bitwą, której nie może wygrać, jest walka z czasem. Żaden z nas nie może. To druzgocące, ale Joe Biden, z którym byłem trzy tygodnie temu na zbiórce funduszy, nie był Joe „wielkim F—ing dealem” Bidenem z 2010 roku. Nie był nawet Joe Bidenem z 2020 roku. Był tym samym człowiekiem, którego wszyscy widzieliśmy na debacie”.

Weteran Hollywood chce, aby Biden zaakceptował swój los

Wypowiedź Bidena w Narodowym Muzeum Historii i Kultury Afroamerykanów
MEGA

Pomimo miłości do Bidena, Clooney postawił nogę liderom partii, którzy kłamali wyborcom o swoich warunkach. Zauważył, że chociaż zmęczenie prezydenta lub rzekome przeziębienie mogły mieć wpływ na niesławną debatę 27 czerwca, nie zmieniło to wpływu wieku.

„Jesteśmy tak przerażeni perspektywą drugiej kadencji Trumpa, że ​​postanowiliśmy zignorować każdy znak ostrzegawczy” – ubolewał Clooney, stwierdzając, że „wywiad z George’em Stephanopoulosem tylko wzmocnił to, co widzieliśmy tydzień wcześniej”.

Aktor wspomniał o niektórych niesławnych momentach Bidena, takich jak upadek Air Force One, twierdząc, że Demokraci albo „wstrzymują oddech, albo ściszają dźwięk, kiedy widzą prezydenta, którego szanujemy”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Clooney subtelnie krytykuje wyrok skazujący Donalda Trumpa za przestępstwo

Donald Trump podchodzi do barierek w Trump Tower, aby pomachać do wszystkich tłumów
MEGA

W całym eseju Clooney wyjaśnił, że jego apel o wycofanie Bidena z wyścigu prezydenckiego wynikał z miłości. Jednak tego samego nie można powiedzieć o Trumpie, który został pierwszym byłym prezydentem USA skazanym za przestępstwo w maju.

„Wszyscy uważamy, że Republikanie powinni porzucić swojego kandydata, skoro został skazany za 34 przestępstwa. To również nowa i niepokojąca informacja” – napisał Clooney.

„Najważniejsi Demokraci — Chuck Schumer, Hakeem Jeffries, Nancy Pelosi — oraz senatorowie, przedstawiciele i inni kandydaci, którym grozi przegrana w listopadzie, muszą poprosić tego prezydenta, aby dobrowolnie ustąpił” — podkreślił 63-latek.

George Clooney nie jest pierwszym, który wypowiada się przeciwko udziałowi Joe Bidena w wyścigu prezydenckim. Wyborcy najwyraźniej wyrazili swoje niezadowolenie ze wzrostu wyników sondaży dla Donalda Trumpa.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button