Entertainment

George Kittle poprosił Travisa Kelce o klucz do domu wakacyjnego Taylor Swift

Zawodnik NFL tight end George Kittle zapytał swojego kumpla Travis Kelce dla Taylor Swift-przysługę podczas niedawnej wizyty w Rhode Island.

Kittle, 30 lat, był jedną z wielu gwiazd drużyny San Francisco 49ers, które uczestniczyły w zajęciach z rozgrywania meczów Christian McCaffreyŚlub z Olivia Culpo na wschodnim wybrzeżu na początku tego miesiąca i tak się złożyło, że przebywał w pobliżu Holiday House, słynnego domu wakacyjnego Swift w Watch Hill.

„Napisałam SMS-a do Travisa. Powiedziałam: 'Hej, muszę skorzystać z toalety. Czy masz coś przeciwko? Czy Taylor zostawiła gdzieś klucz?'” Kittle zażartował w wywiadzie w środę, 10 lipca, w Pokaz Richa Eisena.

Kelce, 34 lata, przyjął żartobliwą prośbę ze spokojem. „On powiedział: 'Możesz spróbować wejść, ale myślę, że ochrona cię stamtąd wyprowadzi'” – kontynuował Kittle. „Powiedziałem: 'Tak, OK. Nie będę próbował tego zrobić'”.

Powiązany: Za każdym razem, gdy Travis Kelce wspominał Taylor Swift w podcaście „New Heights”

Travis Kelce nie stronił od wręczania dziewczynie Taylor Swift kwiatów w swoim podcaście. Romans pary rozpoczął się wkrótce po tym, jak Travis po raz pierwszy wspomniał o gwieździe popu w podcaście „New Heights”, który prowadzi wspólnie z bratem Jasonem Kelce. W lipcu 2023 r. Travis wspominał, jak widział występ Swift na Arrowhead Stadium […]

Jeśli chodzi o zdobycie miejsca VIP w Swift's Trasa Eras, Kittle nie prosił o przysługę. „Nie prosiłem o bilety” – powiedział, dodając, że nie słyszał też o wielu innych gwiazdach NFL, które prosiłyby Kelce’a o ich załatwienie. „Założę się, że [former tight end] Greg Olsen ma.”

George Kittle poprosił Travisa Kelce o klucz do domu wakacyjnego Taylor Swift 2

Travis Kelce i Taylor Swift Patrick Smith/Getty Images

W ciągu ostatniego roku 34-letnia Swift stała się stałym elementem NFL ze względu na swój związek z Kelce. Para zaczęła się spotykać latem ubiegłego roku, a Swift po raz pierwszy pojawiła się na jednym z jego meczów Kansas City Chiefs we wrześniu 2023 roku. Wspierała drużynę na 13 meczach w całym sezonie, nawet lecąc z Japonii do Las Vegas na Super Bowl LVIII w lutym. (Zespół Kelce pokonał 49ers Kittle'a w dogrywce, wygrywając swój drugi z rzędu Super Bowl).

W związku z tym, że wkrótce rozpocznie się kolejny sezon NFL, trwające tournée Swift miało wpływ na zaplanowanie harmonogramu rozgrywek — ale nie z powodu, o którym mogliby myśleć niektórzy fani.

„Z pewnością braliśmy pod uwagę daty tras koncertowych, które obejmowały stadiony NFL” Mike Północnywiceprezes ds. planowania transmisji NFL, zauważył w oświadczeniu w marcu. „Myślę, że jest w Miami, może w Nowym Orleanie, Indy. Z pewnością je rozważaliśmy. Jedna rzecz, której nie wzięliśmy pod uwagę, to to, że widziałem wielu teoretyków spiskowych rozmawiających o Kansas City w Buffalo w środku sezonu, kiedy Taylor gra z Toronto. To zdecydowanie nie pojawiło się na naszym radarze”.

49ers George Kittle i jego żona Claire całują się przed Super Bowl 2024

Powiązany: Gwiazda 49ers George Kittle i oś czasu związku żony Claire

Wraz z rozwojem kariery futbolowej George'a Kittle'a na przestrzeni lat, rozwijał się również związek z jego żoną, Claire Kittle. Para poznała się na pierwszym roku studiów na University of Iowa w 2012 r., gdzie George grał w szkolnej drużynie futbolowej, a Claire w żeńskiej drużynie koszykówki. Oboje ukończyli studia w 2016 r. i […]

Podczas gdy niektórzy fani futbolu byli sceptyczni co do występów Swift na meczach w zeszłym sezonie, inni byli zadowoleni widząc, jak wielu nowych widzów — szczególnie kobiet — włączało się, aby zobaczyć Swift w transmisji. Kittle został wcześniej zapytany o bezprecedensowy poziom uwagi poświęconej życiu osobistemu Kelce na konferencji prasowej przed Super Bowl.

„Nie mogę tego pojąć” – powiedział w lutym. „Choć dla nas wszystkich może się to wydawać rozpraszaniem uwagi, dla niego może takie nie być”.

Kittle kontynuował: „Myślę, że Travis jest dojrzałym mężczyzną, wie, jak prowadzić interesy i myślę, że stawia futbol ponad wszystko. Myślę, że widać, że gra w Super Bowl, ewidentnie wie, jak radzić sobie ze wszystkim, co dzieje się poza boiskiem”.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button