Entertainment

Gypsy Rose chwali Kim Kardashian za rozmowę z nią pomimo kontrowersji

Gypsy Rose Blanchard i Kim Kardashian. Getty Images (2)

Róża cygańska Blanchard otworzył się na Kim Kardashian o przeszkodach, które pojawiają się, gdy ktoś zostaje osobą publiczną po odbyciu kary.

W odcinku emitowanym w czwartek 11 lipca KardashianowieKim, 43, odwiedziła Gypsy, 32, aby omówić współpracę w reformie więziennictwa. Kim wyraziła swoje nadzieje na rozmowę przed czasem podczas rozmowy telefonicznej z biznesmenem Michał Rubin.

„Ona jest najbardziej znaną osobą, która właśnie wyszła z więzienia” – zauważyła Kim. „Naprawdę chce się zaangażować [in prison reform]. Potrafi mieć naprawdę duży wpływ na młodzież i nadużycia. To fascynujący przypadek”.

Kim i Gypsy usiedli później na szczerą rozmowę w pokoju hotelowym. Gwiazda reality show przyznała, że ​​jej zainteresowanie sytuacją Gypsy nie wynikało z niedawnej uwagi, jaką wzbudziła wokół niej.

„Szczerze mówiąc, śledzę twoją sprawę od bardzo dawna, więc nie chciałabym przyjść i spotkać się z kimś, kto moim zdaniem może naprawdę coś zmienić, tylko dla samej sensacji związanej ze sprawą” – wyjaśniła Kim. „Rozumiem, że możesz wiele zmienić, ponieważ potrafisz naprawdę wyrazić, przez co przeszłaś i jak sobie z tym poradziłaś”.

Tymczasem Gypsy pochwaliła Kim za publiczne poparcie jej pomimo potencjalnej reakcji, dodając: „Daję ci teraz ogromne uznanie, ponieważ myślę, że wiele osób boi się poruszać mój temat, ponieważ jestem zbyt kontrowersyjna. Więc daję ci ogromne uznanie”.

Gypsy Rose Blanchard składa Kim Kardashian ogromne wyrazy uznania za rozmowę z nią pomimo kontrowersji 478
KatRam / MEGA

Po aresztowaniu za morderstwo matki, Clauddine „Dee Dee” BlanchardGypsy odsiedziała siedem lat w więzieniu. Dee Dee została znaleziona martwa w wieku 48 lat w swoim domu w Missouri z wieloma ranami kłutymi w czerwcu 2015 r. Gypsy, która została zwolniona z więzienia w grudniu 2023 r., wcześniej przyznała się do winy za morderstwo drugiego stopnia. Została zwolniona warunkowo we wrześniu 2023 r. przed zwolnieniem.

Cyganka, która obecnie spodziewa się swojego pierwszego dziecka z chłopakiem Ken Urkerwcześniej twierdziła, że ​​jej matka ją molestowała. Dee Dee, która najwyraźniej cierpiała na zespół Münchhausena przez pełnomocnika, powiedziała Gypsy i opinii publicznej, że u jej córki zdiagnozowano różne problemy medyczne, w tym białaczkę, dystrofię mięśniową, uszkodzenie mózgu i drgawki, co najwyraźniej nie było prawdą.

„To była jazda kolejką górską. Jestem szczęściarzem, że dostałem drugą szansę, ponieważ kiedy przechodziłem przez to, przez co przechodziłem, nikt tak naprawdę nie mówił o zespole Münchhausena przez pełnomocnika. Nikt nigdy nie był dla mnie przewodnikiem” – zauważył Gypsy w czwartek. „Wracam myślami do rzeczy, które mogłem zrobić inaczej. Jedno, o co ludzie zawsze mnie pytają, to: 'Dlaczego po prostu nie wstałeś? Zadzwoń na policję'”.

Dwayne Johnson nigdy nie pogodził się z ojcem Rockym Johnsonem przed jego śmiercią

Powiązany: Gwiazdy, których relacje z rodzicami są skomplikowane

Przez lata gwiazdy, takie jak Jennette McCurdy i Macaulay Culkin, rozmawiały ze swoimi rodzicami o dotarciu na dno. Gwiazda iCarly w swojej autobiografii I Am Glad My Mom Died opisała nadużycia, których doświadczyła ze strony matki, Debry McCurdy. „Oczywiście, są chwile, kiedy fantazjuję, że moja mama by mnie przeprosiła […]

Kim wyjawiła, że ​​nadal ma własne pytania dotyczące sprawy Gypsy — między innymi o to, czy kiedykolwiek powiedziała o tym ojcu.

„Nie zrobiłam tego, bo nawet nie znałam jego numeru telefonu. Moja mama dosłownie zablokowała nasz związek. Stworzyła fałszywe konto na Facebooku, kiedy z nim rozmawiałam” – twierdzi Gypsy. „Teraz, patrząc wstecz, myślę sobie: „Mogłam zrobić wiele rzeczy inaczej, a skończyłoby się to tym, że moja matka trafiłaby do więzienia”. Czy zasłużyła na więzienie? Tak”.

Według Gypsy, wyrok więzienia miał na celu opłakiwanie straty matki.

„Były chwile w więzieniu, kiedy po prostu siadałam na łóżku, puszczałam jedną z jej ulubionych piosenek i po prostu płakałam. Po prostu pozwalałam sobie na ten czas, żeby płakać i przeżywać żałobę” – kontynuowała. „Czasami musiałam to robić również pod prysznicem, ponieważ płacz w więzieniu – jesteś tak bezbronny. Zwłaszcza kobiety. Potrafią być tak złośliwe. Ich pierwszym pytaniem jest: »No cóż, zabiłeś ją, więc dlaczego płaczesz z tego powodu?«”

Kim jasno dała do zrozumienia w swoim wyznaniu, że jej poparcie dla Gypsy nie oznacza, że ​​nie rozumie powagi sprawy.

„Wiem, że to kontrowersyjny temat, gdy ludzie chcą pomagać ludziom, którzy byli zamieszani w coś tak brutalnego” – powiedziała kamerom. „Ale wierzę, że ludzie powinni mieć drugą szansę w życiu i biorę pod uwagę całe jej doświadczenie. To szaleństwo, żeby tego nie zrobić”.

Później w rozmowie Gypsy poruszyła kwestię presji, jaka towarzyszyła jej historii, gdy była przedstawiana w takich projektach jak limitowany serial Hulu Scena.

„Robię, co mogę, by moja rodzina była dumna, ale toczy się wewnętrzna walka. Ponieważ wiem, że zrobiłam coś złego i poniosłam konsekwencje” – wyjaśniła Gypsy. „Ale czuję, że połowa wszystkich nadal chce mnie potępiać, a druga połowa trzyma za mnie kciuki. Ponieważ zamieszczam selfie i powinnam mieć za tym głębsze przesłanie. Ale ja po prostu dobrze się bawię”.

Wyjaśnienie występów Gypsy Rose Blanchard w kulturze popularnej

Powiązany: Znaczenie popkultury Gypsy Rose Blanchard wyjaśnione: programy telewizyjne i nie tylko

Prawo i przestępczość/YouTube Gypsy Rose Blanchard trafiła na pierwsze strony gazet nie tylko za morderstwo. Gypsy została zwolniona z więzienia w grudniu 2023 r. po odsiedzeniu siedmiu lat z 10-letniego wyroku. We wrześniu tego samego roku przyznano jej zwolnienie warunkowe. Gypsy przyznała się do winy za morderstwo drugiego stopnia w 2016 r., rok po tym, jak jej rzekomo znęcająca się nad nią matka, Clauddine […]

Gypsy była również zdenerwowana ograniczeniami w więzieniu, dodając: „To mnie tak bardzo denerwuje, bo wiecie, przez co przeszłam. Kiedy trafiłam do więzienia, zapytałam, czy mogę skorzystać z terapii i naprawdę poradzić sobie z traumą, którą przeszłam. Otrzymałam zawiadomienie, że nie kwalifikuję się do terapii”.

Kontynuowała: „Powrót do społeczeństwa był dla mnie burzą. Niestety, mieszkamy w rezydencji, a oni naciskają na nas, żebyśmy umieścili mnie w umowie najmu. I nie przejdę kontroli przeszłości. System po prostu przygotowuje nas na porażkę”.

Po rozmowie z Gypsy Kim miała nadzieję, że będą mogli naciskać na zmiany. „Mam nadzieję, że z jej pomocą będziemy mogli spróbować wprowadzić terapię do większej liczby więzień i spróbować zmienić sposób działania systemu” – podsumowała Kim.

Hulu wydaje nowe odcinki Kardashianowie każdego czwartku.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button