Entertainment

Hallmark+ rusza tej jesieni: wszystko, co wiemy do tej pory

Miłośnicy marki Hallmark doskonale znają wszystkie media dostępne od ich ulubionych producentów treści.

Posiadamy trzy sieci kablowe, w tym: Kanał HallmarkHallmark Mystery i Hallmark Drama. Istnieje również samodzielna usługa, Hallmark Movies Now.

Dziś ogłoszono, że jesienią usługa Hallmark Movies Now przekształci się w usługę Hallmark+, a wraz z tą zmianą pojawią się dodatkowe treści, na które z pewnością czeka wielu fanów Hallmarka.

Jonathan Bennett – Opiekunka świąteczna
(©2022 Hallmark Media/Fotograf: Craig Minielly)

Ponieważ wszyscy pozostali znaczący gracze w branży idą drogą zysków, wydaje się, że to idealny moment dla Hallmark Media, aby zaakceptować tę zmianę.

Jak jednak będzie wyglądać nowa usługa?

Powiązane: Holiday Touchdown: Historia miłosna Chiefs
Poślubia Tylera Hynesa, Hallmarka i Kansas City Chiefs!

Na początek będzie niewielki wzrost cenyCeny roślin HMN zaczynają się od 5,99 USD miesięcznie lub 59,99 USD rocznie, a ceny Hallmark+ będą zaczynać się od 7,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie.

Czy skromny wzrost będzie tego wart? Kiedy zobaczysz ten skład, możesz zdecydować.

Wyciągnij zdjęcie ostrokrzewuWyciągnij zdjęcie ostrokrzewu
(Źródło: ©2022 Hallmark Media/Fotograf: Fred Hayes)

Przede wszystkim, oprócz świetnej zawartości, otrzymasz ekskluzywne korzyści i nagrody, w tym 5 USD miesięcznie do wykorzystania w sklepie Hallmark Gold Crown Store, bezpłatne, nieograniczone karty podarunkowe, nagrody za zakupy i inne prezenty-niespodzianki (ktoś chętny na ekskluzywną ozdobę świąteczną?).

Możliwe jest również, że te korzyści mogłyby zostać przeniesione na inne obszary, w tym Rejs świąteczny Hallmark i inne wydarzenia na żywo. Jeśli oferują zniżki na wino poza Wine Club, to jestem na tak!

Nie znam innej usługi przesyłania strumieniowego, która oferowałaby tego typu dodatkowe korzyści.

Pod względem treści Hallmark+ będzie zawierać treści ekskluzywne, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Nowa trylogia filmowa w stylu Welonu ślubnego ujmie trójkę najlepszych przyjaciół, którzy stają w obronie siebie nawzajem w filmie Groomsmen. Te wieloletnie przyjaciółki zostaną przedstawione przez Tyler HynesJonathan Bennett i BJ Britt.

Tyler Hynes dla It Was Always YouTyler Hynes dla It Was Always You
(©2021 Crown Media United States LLC/Fotograf: David Astorga)

To jest warte swojej ceny!

Wśród dodatkowych atrakcji znajdzie się limitowana seria świąteczna zatytułowana Holidazed, opowiadająca historię sześciu różnych rodzin, które spotykają się na święta.

W obsadzie znaleźli się Dennis Haysbert, Erin Cahill, Holland Rosen, John C. McKinley, Ian Harding i inni, których nazwiska zostaną ujawnione później.

Powiązane: Seria tajemnic Hallmark – ranking!

Jonathan Bennettktóry stał się doświadczonym gospodarzem programu konkursowego gdzie indziej, wykorzysta swój rizz do poprowadzenia Finding Mr. Christmas, w którym widzowie będą oglądać poszukiwania kolejnego głównego bohatera Hallmark. Melissa Peterman dołącza do niego w tym specjalnym poszukiwaniu.

„New York Times” informuje, że że można się spodziewać, że konkurencja będzie dość zacięta… wliczając w to kilka gołych piersi. Rzadko widzimy takie na Hallmark, ale nie będziemy narzekać!

Holland Roden jako ElizabethHolland Roden jako Elizabeth
(Crown Media United States LLC/Lindsay Siu)

Lacey ChabertCelebration With Lacey Chabert odda hołd prawdziwym bohaterom, a Wes Brown spróbuje poprowadzić program Ready, Set, Glow, w którym – jak można się było spodziewać – odwiedzi niektóre z najbardziej imponujących świątecznych ekspozycji i spotka się z ludźmi, którzy je ożywili.

Ashley Williams poprowadzi w 2025 r. Small Town Setup, w którym rodzice będą swatami dla swoich dorosłych dzieci, a Luke Macfarlane pomoże rodzinom odnowić ukochane pokoje w Home Is Where the Heart Is.

Zapowiedziana już adaptacja The Chicken Sisters pojawi się na platformie Hallmark+ w połowie września, a obsada została powiększona.

Margo Martindale będzie pełnić rolę narratora, a towarzyszyć jej będą James Lot, Rukiya Bernard, Ektor Rivera i Jake Foy.

Oczywiście aplikacja oferuje też bogactwo treści o tematyce historycznej, jednak nie spodziewaj się, że znajdziesz wśród nich aktualne hity Hallmarka, tak jak to jest w przypadku HBO w Max.

Przystojny dodatek do rodziny ClausPrzystojny dodatek do rodziny Claus
(©2023 Hallmark Media/Fotograf: Albert Camicioli)

Będzie to samodzielna usługa z własną treścią, więc nadal będziesz potrzebować telewizji kablowej, pakietu streamingowego, Peacock lub FrndlyTV, aby oglądać to, co nadają kanały linearne.

„Krótka odpowiedź brzmi: nie” – powiedział Mike Perry, prezes i dyrektor generalny Hallmark w wywiadzie dla NYT. „Będą rzeczy, które zostaną uruchomione wyłącznie w telewizji kablowej, ale potem wprowadzimy je do usługi”.

Powiązane: Filmy sportowe Hallmark – ranking!

Jeśli inni są w grze dłużej, nie skreślaj Hallmark Media w grze streamingowej. Podczas gdy ludzie ograniczają wszystkie takie usługi, baza fanów sugeruje, że zawsze jest więcej miejsca na więcej, jeśli chodzi o Hallmark.

Czy tak będzie? Wygląda na to, że zaraz się dowiedzą.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button