Entertainment

Jak mąż Gypsy Rose Blanchard, Ryan, zareagował na ciążę

Cyganka Rose Blanchard, Ryan Anderson. Getty Images(2)

Róża cygańska Blanchard poinformowany mąż w separacji Ryan Anderson o jej ciąży „natychmiast”, jak podaje wyłącznie źródło Us Weekly.

„Gypsy powiedziała mu natychmiast, gdy odkryła, że ​​to dziecko Kena. Na początku nie uwierzył” – mówi informator, zauważając, że Anderson, 38 lat, był „bardzo uprzejmy” w kwestii zachowania wiadomości Blancharda w tajemnicy. „Był wobec niej więcej niż sprawiedliwy i przyjazny. To go najbardziej boli”.

32-latka publicznie ogłosiła swoją ciążę we wtorek 9 lipca.

„Wiem, że plotki krążą już od jakiegoś czasu i z radością ogłaszam, że jestem w 11. tygodniu ciąży” – powiedziała w filmie na YouTube. „Ken i ja spodziewamy się naszego pierwszego dziecka w styczniu 2025 r.”

Oś czasu związku Gypsy Rose i Kena

Powiązany: Oś czasu związku Gypsy Rose Blanchard i Kena Urkera

Gypsy Rose Blanchard i Ken Urker zaczęli swoją relację jako przyjaciele korespondencyjni. Po filmie dokumentalnym HBO z 2017 r. Mommy Dead and Dearest Urker napisał do Blanchard „list wsparcia”, gdy była w więzieniu. Para utrzymywała kontakt, gdy Blanchard odbywała karę więzienia, a ostatecznie pocałowała się, gdy odwiedził ją w więzieniu. (Ona […]

Według Blanchard ona i 31-letni Urker nie „planowali” powiększać rodziny, ale „oboje są bardzo podekscytowani” nowym rozdziałem w ich życiu.

Blanchard będzie jednocześnie przechodzić przez ciążę i rozwód z Anderson. W kwietniu złożyła pozew o rozwód z Anderson, a postępowanie jest w toku.

On nadal jest w niej częściowo zakochany [and] „czuje, że Ken ukradł mu życie” – dodaje informator o Andersonie. „Był bardzo przygnębiony z tego powodu. Bardzo trudno było mu się z nią pogodzić, ale jest OK.”

Według źródła Anderson „wiedział”, że Blanchard ogłosi swoją decyzję, ale „nadal ją szanuje i nie jest dla niej brzydki”.

Gypsy Rose Blanchard natychmiast powiedziała swojemu mężowi Ryanowi Andersonowi o swojej ciąży: Źródło
Dzięki uprzejmości Gypsy Rose Blanchard/Instagram

Blanchard poślubił Andersona w 2022 r., gdy była uwięziona. Gypsy Rose i ówczesny chłopak Mikołaj Godejohn została aresztowana w 2015 r. za morderstwo swojej matki, Clauddine „Dee Dee” Blanchard. Dee Dee została znaleziona martwa w czerwcu tego roku w wieku 48 lat, wskutek licznych ran kłutych.

Gypsy Rose i Godejohn, obecnie 34-latka, przyznały się do planowania morderstwa Dee Dee, która rzekomo znęcała się nad córką przez całe jej dzieciństwo, twierdząc, że Gypsy Rose miała fałszywe choroby. Gypsy Rose przyznała się do morderstwa drugiego stopnia w 2016 r. i została skazana na 10 lat więzienia. Podczas gdy Godejohn została skazana na dożywocie, Gypsy Rose została zwolniona warunkowo we wrześniu 2023 r. i zwolniona w grudniu 2023 r.

Wyjaśnienie występów Gypsy Rose Blanchard w kulturze popularnej

Powiązany: Znaczenie popkultury Gypsy Rose Blanchard wyjaśnione: programy telewizyjne i nie tylko

Prawo i przestępczość/YouTube Gypsy Rose Blanchard trafiła na pierwsze strony gazet nie tylko za morderstwo. Gypsy została zwolniona z więzienia w grudniu 2023 r. po odsiedzeniu siedmiu lat z 10-letniego wyroku. We wrześniu tego samego roku przyznano jej zwolnienie warunkowe. Gypsy przyznała się do winy za morderstwo drugiego stopnia w 2016 r., rok po tym, jak jej rzekomo znęcająca się nad nią matka, Clauddine […]

Po uwolnieniu Gypsy Rose ona i Anderson zmagali się z problemami małżeńskimi przed separacją. Jak widać w programie Lifetime Gypsy Rose: Życie po zamknięciu serial dokumentalny, Urker skontaktował się z byłą narzeczoną Gypsy Rose po tym, jak wyszła z więzienia ku rozczarowaniu Andersona. Gypsy Rose zaprzeczyła, że ​​zakończyła małżeństwo z Andersonem, aby być z Urkerem.

„To była niepewność, która towarzyszyła mi przez bardzo długi czas. Zadzwoniłam do Kena dwa tygodnie przed ślubem. Ken był stale wychowywany w taki sposób, że nigdy nie potrafię pozbyć się swoich uczuć, ale odkładam je na później, aby zrobić to, co najlepsze dla mojego małżeństwa” – powiedziała Gypsy Rose w ekskluzywnym wywiadzie Nas w maju. „To, że to jest punktem spornym, było wątkiem przewodnim, ale nie zostawiłem Ryana dla Kena. To było po prostu takie uświadomienie [of]„Hej, nadal się kochamy, mimo wszystko”.

Ze sprawozdaniem Andrei Simpson

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button