Entertainment

Jak oglądać Kubuś Puchatek: Krew i Miód 2 w domu

Obecnie okno kinowe kurczy się coraz bardziej, co oznacza, że ​​widzowie mogą oglądać premiery kinowe w domu szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. W przypadku „Kubusia Puchatka: Krew i miód 2” film po raz pierwszy pojawił się w marcu, więc minęło już dobre dwa i pół miesiąca odkąd Puchatek spustoszył Ashdown. Niewątpliwie Rhys Frake-Waterfield i jego Jagged Edge Productions mają nadzieję, że to wystarczająco dużo czasu, aby widzowie byli gotowi na kolejną wizytę w tej szczególnie ponurej wizji 100-Acre-Wood.

Co dziwne, „Blood and Honey 2” początkowo nie będzie dostępny na wszystkich zwykłych platformach. Osoby chcące ponownie obejrzeć krwawą łaźnię mogą teraz wypożyczyć i kupić film wyłącznie na Amazonka odpowiednio za 12,99 i 19,98 USD. Jeśli jesteś jakimś wściekłym zwierzęciem czyhającym w głębinach 100-Acre-Wood, możesz zdecydować się na opcje standardowej rozdzielczości, ale w przypadku fabuły tak mrożącej krew w żyłach jak każdy horror Amazon zdecydował, że będzie pobierał dokładnie takie same ceny za ten przywilej. Po zakończeniu emisji na Amazonie film pojawi się na innych platformach. Ale jeśli akurat jesteś w ojczyźnie Puchatka, Wielkiej Brytanii, możesz również zdecydować się na „Krew i miód 2” Blu-ray.

Na razie większość z nas będzie musiała oddać Jeffowi Bezosowi i spółce swoje pieniądze, aby cieszyć się rozkoszami „Krew i miód 2” w domu. W przeciwnym razie fani spragnieni więcej będą musieli poczekać, aż „Kubuś Puchatek: Krew i miód 3” powraca, by ponownie mordować i łamać prawo autorskie.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button