Entertainment

Jason Kelce nie kupił własnych spodni Khaki, to była Kylie

Jason i Kylie Kelce. Lisa Lake/Getty Images

Jason Kelceżona, Kylie Kelceprzyszedł mu z pomocą, gdy potrzebował spodni khaki na swój debiutancki występ na turnieju American Century Celebrity Golf Championship Tournament.

Jason, 36 lat, został zauważony podczas treningu zamachu na turnieju w Lake Tahoe w środę 10 lipca, ubrany w niebieską koszulkę polo, spodnie khaki i białe buty. Kiedy NBC Sports opublikowało materiał wideo na X i poinformował, że Jason „przyniósł [khakis] dla Jasona” – żart wśród jego fanów – niedawno emerytowany Philadelphia Eagle odpowiedział„Jeśli mam być szczery, Kylie wyszła, kupiła je w ostatniej chwili i spakowała dla mnie”.

Podczas gdy brat Jasona Travis Kelce34, zatrudnia stylistę aby ubrać go w rzucające się w oczy stroje, Jason jest bardziej stonowany i swobodny. W wywiadzie dla Dzień dobry Ameryko w zeszłym miesiącu Travis zauważył jego strojów przedmeczowych: „To neandertalczyk, który zimą nosi klapki i nie przejmuje się zbytnio tym, jak wygląda”.

We wrześniu ubiegłego roku Travis ostro skrytykował Jasona w podcaście „New Heights” za przybycie na premierę Kelcedokument Amazon Prime o życiu Jasona, ubrany w czarną koszulkę, krótkie spodenki i oczywiście klapki.

Gwiazda drużyny Philadelphia Eagles Jason Kelce i jego żona Kylie McDevitt – chronologia związku

Powiązany: Oś czasu związku Jasona Kelce’a i jego żony Kylie Kelce

Jason Kelce przesunął w prawo i znalazł miłość z Kylie Kelce — nawet jeśli ich pierwsza randka miała trudny początek.[I] zdecydowanie zasnąłem”, wspominał sportowiec Philadelphia Eagles w swoim podcaście „New Heights” we wrześniu 2023 r. „Byłem trochę zbyt pijany, ale byłem wystarczająco trzeźwy, żeby wiedzieć, że to było najważniejsze […]

„Miałem założyć dżinsy, ale Kylie się spóźniła” – wyjaśnił Jason, zrzucając winę za swój niechlujny ubiór na swoją 32-letnią żonę. „Przyjechałem prosto z meczu futbolowego, Kylie miała przynieść dżinsy. Kylie się spóźniła”.

„Jason, dlaczego Jason nie przyniósł dżinsów dla Jasona?” odpowiedział Travis, podnosząc fakt, że być może Kylie była w tym czasie zajęta opieką nad ich trzema małymi córkami.

Wycofując się, Jason przyznał, że Kylie „była zbyt zajęta załatwianiem wszystkim członkom rodziny pobytu u opiekunki, a następnie przygotowywaniem się i dbaniem o to, aby rodzice byli z nią”.

Bracia Kelce zgłosili się do udziału w konkursie golfowym dla gwiazd w Edgewood Tahoe Resort, który odbędzie się od środy do niedzieli, 14 lipca. Travis, który wcześniej brał udział w projekcie z „okropnymi” wynikami, zaoferował Jasonowi porady dotyczące gry w golfa w niedawnym odcinku „New Heights”.

Najlepsze zdjęcia Donny Kelce z przeszłością, przedstawiające jej synów Travisa i Jasona 557 561

Powiązany: Najlepsze zdjęcia Donny Kelce przedstawiające jej synów Travisa i Jasona

Donna Kelce jest dumna mamą i często dzieli się zdjęciami synów Travisa i Jasona Kelce — jeszcze zanim zaczęli karierę w NFL. Donna, znana jako Mama Kelce, zyskała sławę na własną rękę pośród imponujących statystyk Travisa i starszego brata Jasona odpowiednio w Kansas City Chiefs i Philadelphia Eagles. […]

„Tylko nie czuj się źle, jeśli potrącisz kogoś, bo kupił bilet, wiedząc, że na boisku jest grupa amatorów próbujących grać w golfa” – zażartował Travis.

Dziewczyna Travisa, Taylor Swiftobecnie ją zabiera Trasa Eras przez Europę. Pod koniec czerwca Jason i Kylie byli zauważono uczestniczącego show Swift w Londynie. Gdy para dotarła do namiotu VIP, rozdano bransoletki z koralików do tłumu. W pewnym momencie Jason wychylił się z namiotu, aby powitać fanów i wymienić się biżuterią przed rozpoczęciem koncertu.

„Chcemy po prostu wspierać go, ich związek i wszystko, co się między nimi dzieje, ponieważ teraz jest tak wspaniale” – powiedział Jason powiedział reporterom kilka dni później na imprezie charytatywnej.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button