Sports

Jaylon Johnson zachwyca się składem Bears

(Zdjęcie: Justin Casterline/Getty Images)

Po raz pierwszy od dziesięcioleci Chicago Bears mają skład, który robi wrażenie i teoretycznie mógłby pokonać każdą inną drużynę w NFL w dowolnym tygodniu.

Wszystko zaczyna się od Caleba Williamsa, rozgrywającego z potencjałem, którego wybrali z numerem 1 w drafcie NFL w 2024 roku, a który będzie rzucał do takich gwiazd, jak DJ Moore, Keenan Allen i dziewiąty wybór draftu Rome Odunze.

Chicago ma także kilku gwiazd w obronie, w tym obrońcę Jaylona Johnsona, który nazwał ich skład jednym z najlepszych, jakie miał, i który daje im okazję do „zrobienia czegoś wyjątkowego” podczas występu w „The Jim Rome Show”.

Niedźwiedzie borykają się z problemami od czasu wygrania Super Bowl w sezonie 1985. Ich legendarny skład prawdopodobnie jest najlepszą drużyną defensywną w historii.

W sezonie 2006 dotarli do Super Bowl, gdzie przegrali z Indianapolis Colts, ale ich skład jest prawdopodobnie bardziej utalentowany, przynajmniej na papierze.

W zeszłym roku Johnson po raz pierwszy w karierze wystąpił w Pro Bowl, notując 10 obronionych podań i cztery przechwyty.

Poza sezonem obrońca zgodził się na czteroletnie przedłużenie kontraktu o wartości 76 milionów dolarów po tym, jak Bears zastosowali wobec niego oznaczenie franczyzowe.

Nie ma gwarancji, że Bears dostaną się do fazy play-off w nadchodzącym sezonie — Williams może okazać się rozczarowaniem, przynajmniej jako debiutant — ale biorąc pod uwagę ich talent, ich przyszłość prawdopodobnie rysuje się w jasnych barwach.

NASTĘPNY:
Drużyna NFC odnotowała znaczącą zmianę szans na wygranie Super BowlSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button