Sports

Jayson Tatum mówi, że wolałby wygrać mistrzostwo w Dallas

(Zdjęcie: Mike Lawrie/Getty Images)

Boston Celtics byli bardzo blisko zakończenia swojego niesamowitego sezonu zwycięstwem w finałach NBA.

Zawodnicy Dallas Mavericks wyszli na boisko z zamiarem gry i zadbania o to, aby seria wróciła do Bostonu, dając im szansę na zwycięstwo przed własną publicznością.

I choć z pewnością było to świetne dla atmosfery szaleństwa i tak dalej, wygląda na to, że Jayon Tatum wolałby, aby sprawy potoczyły się inaczej.

W niedawnym wywiadzie dla The Old Man & The Three z Tommym Alterem przyznał, że tak naprawdę chciał zdobyć ring w Dallas.

Wyjaśnił, że chociaż zwycięstwo w TD Garden było dla niego wspaniałym przeżyciem, doświadczył również, jak to jest patrzeć, jak inna drużyna świętuje na swoim własnym boisku.

Chciał odzyskać to doświadczenie, dodając, że oglądanie świętujących tam Golden State Warriors w 2022 r. było po prostu druzgocące.

Przynajmniej mógł doświadczyć, jak to jest wygrać mistrzostwo NBA, bez względu na warunki i miejsce, w którym miało to miejsce.

Mistrzostwo Celtics było wyczekiwane od dawna, a Tatum był ostro krytykowany za to, że nie potrafił wziąć drużyny na swoje barki w fazie play-off, tak jak robił to w sezonie regularnym.

Nawet jeśli niektórzy nadal będą go wyśmiewać za to, że nie zdobył nagrody dla MVP finałów, nikt nie może mu odebrać mistrzostwa NBA i z pewnością nie jest to jego ostatnie zwycięstwo.

NASTĘPNY:
Analityk nazywa zawodnika NBA „Kawhi Leonard 2.0”Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button