Entertainment

Jenna Bush Hager dołącza do obsady świątecznego filmu Chiefs wytwórni Hallmark

Jenna Bush Hager jest gotowa na świąteczny nastrój przed swoim debiutem aktorskim.

Zostało to ujawnione w odcinku programu emitowanym w czwartek 11 lipca Dzisiaj że 42-letni Bush Hager pojawi się w nadchodzącym świątecznym filmie studia Hallmark inspirowanym ligą NFL, Holiday Touchdown: Historia miłosna Chiefs„Oto scenariusz, ale jest ściśle tajny” – powiedziała swoim współprowadzącym, wychodząc z Kansas City Chiefs tight end Travis KelceKoszulka z numerem 87 i czapka Świętego Mikołaja.

Bush Hager przyznała, że ​​początkowo myślała, że ​​film opowiada o 34-letnim Kelce i jego związku z Taylor Swiftżartując,[I thought] Dostałam rolę Taylor, ale nie zrobiłam tego. Szok”. Choć osobowość telewizyjna nie zagra na ekranie 34-letniej Swift, powiedziała, że ​​„nie może ci nic powiedzieć o mojej roli”.

Bush Hager będzie miał rolę mówioną w nowym filmie, który opowiada o „ [Chiefs] superfanka, która zakochuje się w mężczyźnie, który pracuje dla drużyny”, podzieliła się. „To Hallmark. Pomyślmy o piłce nożnej, pomyślmy o Bożym Narodzeniu w lipcu”.

Powiązany: Oto skład Hallmark na Boże Narodzenie w lipcu 2024: Szczegóły filmu

Hallmark (4) Hallmark Channel po raz kolejny wprowadza ducha świąt Bożego Narodzenia w serca fanów już teraz, organizując 12. doroczne obchody Bożego Narodzenia w lipcu. W tym roku magia filmów zaczyna się jeszcze wcześniej niż wcześniej, ponieważ jeden z dwóch oryginalnych filmów — Falling Like Snowflakes — ma premierę w sobotę 29 czerwca. Drugi świeży film, A Very […]

Zapytana, czy będzie miała jakieś romantyczne sceny w filmie, Bush Hager zażartowała: „Może”. Następnie zauważyła, że ​​„wkrótce poleci” do Kansas City i „musiała spakować dużą kurtkę”, mimo że w mieście panuje wysoka temperatura.

Busha Hagera Dzisiaj współprowadzący są tak samo podekscytowani jak ona swoją rolą w Hallmark. „Będziesz taka dobra. Jestem taka podekscytowana” Sheinelle Jones stwierdził, podczas gdy Hoda Kotb powiedział, że Bush Hager będzie „fantastyczny” w tym filmie. Savannah Guthrieze swojej strony, dodała: „Jesteśmy z was dumni. Idźcie ich złapać.”

Później w czwartkowym odcinku Dzisiaj z Hodą i JennąBush Hager powiedziała, że ​​była „wzruszona”, że Hallmark poprosił ją o udział w filmie, dodając: „Nigdy wcześniej nie grałam głównej roli w filmie, a przez gwiazdę mam na myśli udział w jakiejkolwiek formie”.

Jenna Bush Hager pojawi się w filmie świątecznym Hallmark Kansas City Chiefs 02

Jenna Bush Hager DZISIAJ

59-letnia Kotb, która na przestrzeni lat wystąpiła w kilku programach telewizyjnych i filmach, powiedziała swojej współprowadzącej, że „będzie się świetnie bawić” kręcąc ten film i że „nie może się doczekać, żeby usłyszeć o nim więcej”.

Holiday Touchdown: Historia miłosna Chiefs będzie gwiazdą Król Łowców I Tyler Hynes jako superfanka Chiefs i dyrektor ds. zaangażowania drużyny. Zgodnie z opisem filmu, postać King, Alana Higman, jest „pewna, że ​​wieloletnia historia jej rodziny jako superfanów Kansas City Chiefs czyni ją faworytką do wygrania konkursu „Fan of the Year” drużyny”.

Między nią a Derrickiem, postacią graną przez Hynesa, zaczynają iskrzyć, gdy ten ocenia jej rodzinę i innych kandydatów do tytułu Fana Roku — aż do momentu, gdy dziadek Alany (Ed Begley Jr.) zginęła zabytkowa czapka Chiefs.

Jenna Bush Hager i jej mąż Henry Hager - oś czasu związku

Powiązany: Jenna Bush Hager, oś czasu związku Henry'ego Hagera: zdjęcia

Związek Jenny Bush Hager i jej męża Henry'ego Hagera rozpoczął się od kontaktów z Białym Domem — a ich romans wciąż płonie, mimo że minęła już ponad dekada. Była pierwsza córka zawdzięcza ojcu, prezydentowi George'owi W. Bushowi, swój związek z Hagerem, który trwał przez dziesięciolecia, a który rozpoczął się w 2004 r., gdy Hager pracował […]

W rezultacie „Alana zaczyna wątpić we wszystko, w co wierzyła na temat losu, przeznaczenia, a nawet kwestionuje swoją przyszłość z Derrickiem — chyba że odrobina świątecznej magii zdoła rzucić Zdrowaś Maryjo”.

30-letni King pokazał fanom kulisy powstawania filmu poprzez Instagram 4 lipca, udostępniając zdjęcia i klipy pustego Arrowhead Stadium, który został zamknięty na czas kręcenia filmu. „Najlepsze z Kansas City⚾️🏈 Dziękuję @hallmarkchannel ❤️ Nie mogę się doczekać tego, co nadejdzie!” – napisała pod postem.Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button