Entertainment

JoAnna Garcia Swisher mówi, że będziesz płakać oglądając 4. sezon „Sweet Magnolias”

Joanna Garcia Swisher Dzięki uprzejmości Netflix

JoAnna Garcia Swisher nie mogę zdradzić zbyt wielu sekretów na temat nadchodzącego sezonu Słodkie magnolie — ale chce, żebyś przygotował mieszankę do margarity, bo to będzie niezła podróż.

„Wierzę w to i tak naprawdę mówiłem o tym dziś rano [season 4] — w każdym odcinku dzieje się coś ciekawego, a ten sezon jest naprawdę najlepszy!” — powiedział w ekskluzywnym wywiadzie 44-letni Garcia Swisher Tygodnik „Us Weekly” promując jednocześnie swoją współpracę z Post-it® Brand i Scotch™ Brand, ostatecznym zestawem Back-to-School Countdown Kit. „Czuję, że ten sezon jest naprawdę dla fanów”.

Garcia Swisher wciela się w postać Maddie Townsend w serialu Netflixa, który miał premierę w 2020 roku. Serial opowiada o Maddie i jej wieloletnich najlepszych przyjaciółkach, Danie Sue (Brooke Elliott) i Helena (Heather Headley), w fikcyjnym miasteczku Serenity w Południowej Karolinie. Trzeci sezon serialu, który trafił na Netflixa w lipcu 2023 r., zakończył się szczęśliwie po tym, jak trio zmierzyło się z poważnymi konfliktami w swojej przyjaźni.

W sezonie 4, którego premiera jest planowana na 2025 rok, Garcia Swisher również stanie za kamerą w swoim reżyserskim debiucie. Aktorka powiedziała Nas to „ekscytujący” nowy rozdział po dekadach w branży — zwłaszcza, że ​​wierzy, że będzie to najlepszy sezon serialu do tej pory, pełen wszelkiego rodzaju emocji.

Harmonogram telewizyjny na jesień 2024 r. Zobacz, kiedy powrócą seriale NBC Happy s Place i inne seriale ABC 9 1 1 541

Powiązany: Harmonogram telewizyjny na jesień 2024 r.: sprawdź, kiedy wracają Twoje ulubione programy

Sezon jesienny już prawie się rozpoczął, a program telewizyjny wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Fani serii One Chicago stacji NBC mogą spodziewać się powrotu wszystkich programów pod koniec września. Trio programów — Chicago Med, Chicago Fire i Chicago PD — trafiło na pierwsze strony gazet, gdy kilku członków obsady ogłosiło swoje […]

„Jest tak wiele niesamowitych, zabawnych momentów, które pokochają fani, ale także wiele łez, ponieważ to Słodkie magnolie muszą być łzy”, żartowała. „Jestem taka podekscytowana, że ​​fani zobaczą kolejny sezon, to naprawdę szalona jazda dla każdego”.

Nie wiadomo dokładnie, jak długo fani będą musieli czekać, zanim dowiedzą się, co wywołuje tak silne emocje, ale produkcja czwartego sezonu oficjalnie zakończyła się w zeszłym miesiącu, a Garcia Swisher była „trochę emocjonalna” i musiała pożegnać się ze swoją obsadą i ekipą w „słodko-gorzki sposób”.

„Czujemy ogromne poczucie spełnienia za całą ciężką pracę, szalone godziny i czas spędzony na ożywieniu tej historii” – napisała na Instagramie obok zdjęcia z Elliotem i Headley po ostatnim dniu na planie. „Jest też ogromne poczucie wdzięczności. Większość naszej ekipy była z nami od początku. Przeżyliśmy, kochaliśmy i śmialiśmy się przez wiele wspólnych chwil. Nawet nowi członkowie naszej rodziny czuli, że znamy się od zawsze i byli tym brakującym elementem, który sprawiał, że wszystko było w porządku”.

Ten Słodkie magnolie Oficjalna strona serialu na Instagramie również potwierdziła zakończenie zdjęć, publikując własny post, w którym poinformowała, że ​​nowa partia odcinków będzie „pełna miłości, śmiechu, łez, dreszczyku emocji i wielu, wielu margarit”.

Na razie Garcia Swisher ma mnóstwo innych projektów, na których może się skupić. Jest również gospodynią Ultimatum: Miłość queerowaktórego premiera odbyła się na Netfliksie w 2023 roku. W tym roku powróci z drugim sezonem, którego akcja będzie rozgrywać się w Miami, a wystąpią w nim kobiety i osoby niebinarne.

Joanna Garcia Swisher zapowiada, że ​​4. sezon serialu „Sweet Magnolias” jest dla fanów — ale spodziewajcie się płaczu 558
Dzięki uprzejmości Netflix

„Jestem tak zaangażowana i zaangażowana w te historie miłosne” – zachwycała się Nasdrażniąc, że obsada nadchodzącego sezonu to „niesamowita” grupa. „Zawsze jestem pod wrażeniem inteligencji emocjonalnej i chęci bycia tam dla doświadczenia i zrozumienia doświadczenia. Naprawdę stałem się częścią każdej decyzji, którą podejmują, a następna obsada naprawdę ma w sobie niesamowitych ludzi”.

Ten Reba absolwentka zażartowała, że ​​powiedziano jej nawet, aby „ogarnęła się” od produkcji w sezonie 1, po tym, jak trudno jej było nie „emocjonalnie zaangażować się” przed kamerą. Chociaż powiedziała, że ​​uważa, że ​​„wymyśliła”, jak zachować w tym roku nieco większą sztywność, fani będą „bardziej zaangażowani” niż kiedykolwiek wcześniej.

Łączenie wielu prac i rozwijanie swojej kariery to coś, co Garcia Swisher robi nie tylko dla siebie, ale także dla swoich dwóch córek, 9-letniego Emersona Jaya i 6-letniej Sailor Stevie, które wychowuje razem z mężem Nick Swisher.

„Czuję, że kiedy muszę wyjść do pracy, to widać [my daughters] że ich mama ciężko pracuje i jest pasjonatką swojej pracy” – powiedziała Naszauważając, że stara się „równoważyć poczucie winy” wynikające z bycia zapracowaną mamą „ucząc ich pasji do swojej pracy”.

Joanna Garcia Swisher zapowiada, że ​​4. sezon serialu „Sweet Magnolias” jest dla fanów — ale spodziewajcie się płaczu 559
Eliza Morse/Netflix

W znalezieniu równowagi między całym tym szaleństwem a przygotowaniami do szkoły pomaga Garcia Swisher, firma Post-it and Scotch Brand, która właśnie ogłosiła wprowadzenie na rynek kompletnego zestawu Back-to-School Countdown Kit, zawierającego porady i produkty ułatwiające powrót do rutyny, realizację nadchodzących projektów szkolnych w nowych miejscach i stawienie czoła nadchodzącemu rokowi.

Garcia Swisher twierdzi, że zestaw zawiera wszystkie produkty, których rodzice potrzebują, aby poczuć ekscytację, odliczając dni do nowego roku szkolnego – od kieszonkowego organizera po „fajny mały kalendarz”.

Pary telewizyjne, które musimy zobaczyć razem w 2024 roku

Powiązany: Pary telewizyjne, które musimy zobaczyć w 2024 roku

Największym prezentem dla nas w 2024 r. byłoby zobaczenie ulubionych przez fanów par, takich jak Sydney i Carmy z The Bear oraz Ty i Annie z Sweet Magnolias, którzy w końcu spotykają się na ekranie. Od czasu debiutu The Bear w 2022 r. widzowie i fani byli podzieleni co do tego, czy serial powinien eksplorować potencjalne romantyczne uczucia między […]

„W tym roku podjęłam nowe podejście do przygotowań do powrotu do szkoły. Zaczynamy wcześnie, organizujemy się i dobrze się bawimy, gdy sezon się rozkręca” – wyjaśniła, opisując swoje taktyki powrotu do szkoły. „Podobnie jak wszyscy rodzice, chcę zapewnić mojej rodzinie to, co najlepsze, i być gotową na wszystko, co nas spotka w ciągu roku. Zestaw Post-it and Scotch Brand Back-to-School Countdown Kit pomaga nam to osiągnąć! Dzięki niemu jesteśmy pełni energii i skupieni – tworzymy listy, zachowujemy nasze ulubione letnie wspomnienia i wyznaczamy nowe cele na nadchodzący rok”.

Mama dwójki dzieci dodała, że ​​uwielbia „wszystko”, co pomaga człowiekowi się „zorganizować”, i dodała, że ​​zestaw do odliczania dni do powrotu do szkoły przypomina jej własne dzieciństwo.

„Pamiętam, jak zbierałam wszystkie potrzebne rzeczy i wszystko razem składałam, i byłam podekscytowana, i to wspaniale, że moje dziewczyny też mogą to robić” – powiedziała Nas„Moje córki są bardzo zorganizowanymi ludźmi i uwielbiają planowanie, organizację i przygotowywanie się do roku szkolnego. Ten zestaw ma odliczanie, co jest narzędziem, które wszyscy naprawdę kochamy”.

Ten Zestaw do odliczania do powrotu do szkoły – rozdanie nagród Rozpocznie się w czwartek 11 lipca o godz. 8:00 czasu wschodniego i zakończy się w piątek 19 lipca o godz. 23:59 czasu wschodniego.

Ze sprawozdaniem Travisa Cronina

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button