Entertainment

Joe Jonas jest „dumny” z wysokiej oceny na stronie poświęconej fetyszowi stóp

Joe Jonas Matt Winkelmeyer/Getty Images

Joe Jonas mówi, że jest „dumny” z wysokiej oceny na stronie internetowej poświęconej fetyszowi stóp.

Muzyk, lat 34, wspominał w odcinku „Therapuss z Jakiem Shane'em„podcast wydany w czwartek 11 lipca, w którym jego najmłodszy brat, Frankieniedawno poinformował go, że będzie gościem specjalnym WikiFeet, strona poświęcona prezentowaniu i ocenianiu stóp gwiazd.

„Pomyślałem sobie: 'O, super, co to jest?'” – powiedział Jonas.

Kiedy odwiedził to miejsce, odkrył, że stan jego stóp oceniono na 4,9 w skali od 1 do 5.

„Nigdy w życiu nie byłem tak dumny!” Joe zachwycał się, dodając: „A swoją drogą, odkąd dostałem tę ocenę, dbam o te stopy o wiele bardziej niż kiedykolwiek wcześniej”.

Historia randek Joe Jonasa z Taylor Swift Sophie Turner

Powiązany: Historia randek Joe Jonasa: od Taylor Swift do Sophie Turner

Życie miłosne Joe Jonasa od lat trafia na pierwsze strony gazet, gdy radził sobie z randkami w oczach opinii publicznej. Niedługo po tym, jak muzyk zaczął spotykać się z Taylor Swift w 2008 r., ich chaotyczne rozstanie stało się tematem rozmów. Po trzech miesiącach związku, pochodząca z Pensylwanii kobieta ujawniła, że ​​Jonas zerwał z nią w 27-sekundowej rozmowie telefonicznej. […]

Jak powiedział żartem, zalicza się do nich również oddawanie się pedicure, Więc może wskoczę na OnlyFeet.” Oczywiście miał na myśli Lilia Allen'S najnowsze przedsięwzięcie: Na początku tego miesiąca 39-letnia Allen założyła konto OnlyFans poświęcone stopom, po tym jak otrzymała wiele pozytywnych recenzji na ich temat.

Na razie jednak Jonas jest oddany muzyce. W sobotę 6 lipca wystąpił w towarzystwie rodzeństwa Nacięcie31 i Kevin36 — razem tworzą Jonas Brothers — na Festival d'été de Québec. Jonas wydawał się celowo unikać odniesień do swojej odseparowanej żony, Sophie Turnerwykrzykując jednocześnie słowa piosenki zespołu z 2019 r. zatytułowanej „Cool”.

Zamiast śpiewać „Och, czuję się jak Post Malone kiedy wrócę do domu/Siedząc tam, wygrywając, jakby to było Gra o tronJonas nie podał nazwy serialu HBO, w którym 28-letnia Turner grała Sansę Stark.

Wcześniej również unikał śpiewając tekst podczas koncertu w kwietniu. Podniósł mikrofon nad głowę i pozwolił publiczności śpiewać o Gra o tron Zamiast.

Jonas złożył wniosek o rozwód z Turner we wrześniu 2023 r., stwierdzając, że ich małżeństwo zostało „nieodwracalnie rozbite”. Para ogłosiła swoją decyzję rozwiązać ich związek Następny dzień.

Turner później wniósł pozew przeciwko Jonasowi, twierdząc, że ich córki — Willa, 3 lata, i Delphine, 2 lata — zostały „niesłusznie zatrzymane” w Nowym Jorku, gdy ona przebywała w Wielkiej Brytanii. Jonas zaprzeczył wówczas tym oskarżeniom, a byli małżonkowie zawarli tymczasowe porozumienie w sprawie opieki w październiku 2023 r. Pozew został oddalony w styczniu, a Jonas od tego czasu poproszono o kontynuowanie mediacji z Turnerem.

Po rozstaniu z Turnerem Jonas spotykał się z modelką Stormi BreeW maju źródło poinformowało na wyłączność Nas że ich romans „ostygł”.

„Joe ma bardzo napięty grafik między dziećmi a karierą, więc jego życie uczuciowe musi na razie zejść na dalszy plan” – powiedział informator, dodając, że Joe teraz stawia na pierwszym miejscu „dzieci i pasję do muzyki”. „Jeśli pojawi się odpowiednia osoba, na pewno znajdzie dla nich czas w swoim życiu”.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button