Entertainment

Jon Bon Jovi przywraca „Story of Love”, aby uczcić zmarłą matkę

Jon bon jovi oddaje hołd zmarłej matce, Karol Bongiovidzień po jej druzgocącej śmierci z jego przebojową balladą z 2020 roku, „Story of Love”.

Lider zespołu Bon Jovi, urodzony jako John Francis Bongiovi Jr., stracił matkę zaledwie kilka dni przed jej 84. urodzinami. Jego rodzina odniosła się do jej śmierci w poruszającym oświadczeniu, podczas gdy piosenkarz oddał jej hołd w mediach społecznościowych.

Matka Jona Bon Joviego — niech spoczywa w pokoju — odegrała kluczową rolę w jego drodze do sławy i nigdy nie zapomniał jej wpływu.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jon Bon Jovi składa serenadę zmarłej mamie Carol Bongiovi w poruszającym hołdzie

MEGA

W środę Jon udostępnił na Instagramie fragment teledysku swojego zespołu „Story of Love”. Emocjonalny klip, wydany w 2020 r., stał się jego ostatnim hołdem dla matki, która pojawiła się kilka razy w materiale filmowym.

Na nagraniu widać Jona brzdąkającego na gitarze przed ścianą wypełnioną rodzinnymi zdjęciami. Były też sceny, w których śpiewał przed dużym oknem, serenadując słuchaczy, podczas gdy historia jego rodziny odbijała się na powierzchni okna.

„Ojcowie kochają córki, tak jak matki kochają synów / Pisali naszą historię, zanim ona w ogóle istniała / Od dnia, w którym się pojawiasz, dopóki nie zaczynasz iść, dopóki nie zaczynasz biec / Nie ma nic oprócz dumy, nie ma nic oprócz miłości” – wystąpił 62-latek, a klip zakończył się klasycznym nagraniem jego matki.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Matka Jona Bon Joviego zawsze będzie miała miejsce w jego sercu

Emocjonalne teksty przemówiły za Jona, a on nie złożył żadnych dodatkowych hołdów w podpisie posta. Zauważył, że jego matka pozostanie istotną częścią jego życia i życia jego rodziny, pisząc: „Mamo, nosimy cię zawsze przy sobie”.

Poruszający wpis piosenkarki znalazł oddźwięk wśród fanów, którzy wyrazili kondolencje w sekcji komentarzy. „Naprawdę mi przykro z powodu twojej straty. Myślę o tobie i twojej rodzinie. Strata jest najtrudniejszą częścią życia, strata tych, których kochamy” – napisał ktoś.

Perkusista Breaking Benjamin, Shaun Foist, wyraził podobne uczucia, pisząc: „Bardzo mi przykro, Jon. Moje najgłębsze i najszczersze kondolencje dla ciebie i twojej rodziny. Była z ciebie dumna, a ty byłeś wspaniałym synem. Wiedziała, że ​​jest kochana”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Matka Jona Bon Joviego zmarła w wieku 83 lat

Dzień przed oddaniem hołdu Jona portal The Blast poinformował, że jego matka zmarła w Monmouth Medical Center w Long Branch w stanie New Jersey. Rodzina matki rodziny potwierdziła jej śmierć w oświadczeniu, a piosenkarz powiedział:

„Nasza matka była siłą, z którą należało się liczyćjej duch i postawa „możemy” ukształtowały tę rodzinę. Ona będzie będzie bardzo brakować.”

Carol pochodziła z Erie w Pensylwanii i spędziła znaczną część swojego życia jako największa fanka swojego syna. Założyła klub fanów Bon Jovi i odniosła sukces w różnych karierach, od przedsiębiorczości po obsługę króliczka Playboya.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Życie i śmierć Carol Bongiovi

Jon Bon Jovi „Niepewny” przyszłych koncertów: „Wciąż dochodzi do siebie po poważnej operacji”
MEGA

Carol poznała swojego męża i ojca Jona, Johna Bongiovi Sr., po zaciągnięciu się do Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych w 1959 roku. Przeprowadziła się z Pensylwanii do Sayreville ze swoim ukochanym, gdzie wychowali swoją rodzinę.

Rodzina Bongiovi ostatecznie osiedliła się w Holmdel, gdzie Carol mieszkała aż do swojej śmierci w wieku 83 lat. Jak już wspomniano, zmarła kilka dni przed swoimi 84. urodzinami. Oficjalna przyczyna jej zgonu nie została jednak ujawniona.

Oprócz tego, że była matką Jona, Carol będzie zapamiętana jako znaczący wpływ na jego karierę. Jej syn uhonorował jej wkład w biografii z 2005 r., zauważając, że kupiła mu gitarę akustyczną i zachęciła go do grania na niej.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jon Bon Jovi opowiedział o swojej operacji strun głosowych

Książę Harry spotyka Jona Bon Joviego
MEGA

Trzy miesiące przed śmiercią matki The Blast poinformował, że Jon otworzył się na temat operacji strun głosowych. Przeszedł operację dwa lata temu, gdy jego struny głosowe stały się niebezpiecznie opuchnięte.

„Więc ten silniejszy odpychał tego słabszego, a ja nie śpiewałem dobrze” – powiedział wówczas Jon, zauważając, że jedna struna głosowa była „gruba jak kciuk”, a druga „gruba jak mały palec”.

Choć minęły dwa lata, 62-latek przyznał, że nie odzyskał 100% zdrowia. „Jestem z powrotem na drodze do wyzdrowienia. Ani jednego dnia [is] łatwe. Każdy dzień to walka, ale jestem więcej niż zdolny, żeby zrobić to ponownie.”

Jon Bon Jovi, którego głos staje się z dnia na dzień coraz lepszy, może oddać hołd swojej zmarłej matce za pomocą emocjonalnej piosenki, a nie teledysku nawiązującego do przeszłości.Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button