Entertainment

Josh Klinghoffer pozwany za bezprawne spowodowanie śmierci po tragicznym wypadku

Tara Ziemba

Gitarzysta Pearl Jam Josh Klinghoffer został pozwany o bezprawne spowodowanie śmierci po tym, jak rzekomo potrącił i zabił pieszego swoim samochodem.

Rodzina Izrael Sanchez47, wniósł pozew przeciwko 44-letniemu Klinghofferowi za jego rzekome uczestnictwo w wypadku drogowym, w którym Sanchez został śmiertelnie ranny, gdy przechodził przez ulicę w Alhambrze w Kalifornii 18 marca, Rozrywka tygodnik poinformowano w środę 10 lipca.

Według doniesień mediów Sanchez doznał tępego urazu głowy i zmarł kilka godzin później.

„To był tragiczny wypadek” – powiedział adwokat Klinghoffera. Andrzej Brettler, powiedział TMZ w oświadczeniu w środę. „Po tym, jak Josh potrącił pieszego na skrzyżowaniu, natychmiast zjechał na pobocze, zatrzymał samochód, zadzwonił pod numer 911 i czekał, aż przyjedzie policja i karetka. Oczywiście, współpracuje z policją przez cały czas trwania dochodzenia w sprawie ruchu drogowego. To był po prostu tragiczny wypadek”.

Brettler nie odpowiedział natychmiast Tygodnik „Us Weekly”Prośba o komentarz.

Prokuratorzy twierdzą, że Klinghoffer siedział za kierownicą i korzystał ze smartfona, zanim uderzył w Sancheza.

Nick Rowleyprawnik oskarżyciela, wydał oświadczenie, w którym oświadczył, że Klinghoffer „powinien zostać aresztowany i oskarżony o zabójstwo. Mamy nagranie na jego telefonie komórkowym z chwili, gdy uderzył i zabił Israela Sancheza, kochającego ojca, na przejściu dla pieszych”.

Rowley kontynuował: „Israel Sanchez jechał do sklepu spożywczego, aby zrobić zupę dla swojej rodziny i nigdy nie wrócił do domu. Zrobił wszystko, jak należy, rozglądał się za nadjeżdżającym ruchem i przestrzegał znaków dla pieszych, ale tragicznie pan Klinghoffer, w pośpiechu i z telefonem, uderzył go śmiertelnie od tyłu dużym SUV-em. Strata i żal, z którymi teraz mierzy się rodzina Sanchez, są ogromne. Nie zatrzymamy się, dopóki pan Sanchez i jego rodzina nie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności i sprawiedliwości”.

„Mój tata był znany jako świetny kucharz, najbardziej utalentowany w rodzinie, najwspanialszy dziadek, zawsze pełen miłości i radości” – oświadczyła powódka Ashley Sanchez za pośrednictwem Rozrywka tygodnik„Jego uśmiech był tak zaraźliwy. Jego życie zostało odebrane przez nieostrożny akt osoby, która nie zadała sobie trudu, by spojrzeć, gdzie jedzie”.

Klinghoffer obecnie koncertuje z Pearl Jam. Wcześniej był gitarzystą Red Hot Chili Peppers i Jane's Addiction.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button