Entertainment

Katy Perry zapowiada swój pierwszy nowy album od 4 lat

Katy Perry Julian Hekimian/Getty Images

Katy Perry mówi swoim fanom „kocham was” za pośrednictwem swojego nowego albumu.

Perry (39 l.) ogłosiła, że ​​jej szósty album studyjny, 143, ukaże się 20 września.143. ALBUM. 20 WRZEŚNIA. ZAMÓW JUŻ TERAZ. KatyPerry.com,” Perry napisała swój podpis Instagram opublikowano w środę 10 lipca.

Wraz z ogłoszeniem Perry pokazała okładkę albumu, na której widać ją w akrylowym topie i przezroczystej spódnicy, a jej długie loki powiewają na wietrze.

„Postawiłem sobie za cel stworzenie odważnego, pełnego entuzjazmu, radosnego albumu taneczno-popowego z symbolicznym, liczbowym wyrazem miłości, który stanowiłby przesłanie przewodnie” – powiedział Perry w oświadczeniu, zgodnie z Różnorodność.

Tytuł albumu, 143jest kodem oznaczającym „kocham cię”.

Podczas gdy fani będą musieli poczekać do września, aby zapoznać się z całym albumem, Perry ujawniła, że ​​wcześniej wyda singiel. Utwór zatytułowany „Woman's World” zostanie wydany w czwartek, 11 lipca o 19:00 czasu wschodniego, z towarzyszącym mu teledyskiem.

143. urodziny Perry przyjdą cztery lata po tym, jak w sierpniu 2020 roku wydała Smile. Perry wcześniej zapowiadała swoją nadchodzącą muzykę i wyjaśniła, jak jej córka, Daisy, inspiruje ją twórczo. (Perry i jej narzeczony, Orlando Bloompowitaliśmy Daisy w sierpniu 2020 r.)

Katy Perry zapowiada pierwszy nowy album od 4 lat

Katy Perry występuje na scenie podczas Koncertu Koronacyjnego 7 maja 2023 r. w Windsor w Anglii. Leon Neal/Getty Images

„To, co mi dała w życiu [is] bezwarunkowa miłość, której zawsze poszukiwałam”, powiedziała Perry w wywiadzie dla E! News w kwietniu. „Tak, to jest to, z czego tworzę. Podobnie jak całość, szczęście i po prostu prawdziwa pełna miłość”.

Perry dała też znać o swoich planach na przyszłość, ogłaszając odejście z Amerykański idol na początku tego roku po siedmiu sezonach pracy w roli sędziego.

„Myślę, że to prawdopodobnie będzie mój ostatni występ, mój ostatni sezon dla Idol„powiedziała podczas swojego wystąpienia w lutym Jimmy Kimmel na żywo! „Mam na myśli, że kocham Idol tak bardzo. Połączyło mnie to z, tak jakby, sercem Ameryki, ale czuję, że muszę wyjść i poczuć ten puls w moim własnym rytmie, rozumiesz, co mam na myśli?”

Perry ostatecznie pożegnała się emocjonalnie z serią konkursów śpiewania ABC podczas finału sezonu 22 maja. Jej następczyni nie została jeszcze ogłoszona.

Choć Perry od lat nie wydała żadnej nowej muzyki, cały czas karmi fanów swoim występem rezydenta w Las Vegas zatytułowanym Grać. Podczas świętowania ostatniego występu koncertu w listopadzie 2023 r., złożyła słodkie życzenia Daisy.

„Daisy! Tak bardzo cię kocham” – powiedziała Perry swojej córce przed tłumem, według materiału filmowego fana. „Jesteś moją najlepszą przyjaciółką. Tak się cieszę, że tu jesteś”.Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button