Entertainment

Kevin Hart oskarżony przez byłego przyjaciela o oszustwo na kwotę 12 milionów dolarów

Kevin HartKłopoty prawne aktora trwają nadal, a jego kolega aktor Jonathan T. Jackson pozwać go za zniszczenie mu kariery.

Według Jacksona jego życie wywróciło się do góry nogami, gdy gwiazda „Ride Along” oskarżyła go o fałszywe roszczenia o wymuszenie i obwiniła go o wyciek jego seks taśmy. Teraz pozywa tego ostatniego o odszkodowanie w wysokości 12 milionów dolarów.

Jonathan T. Jackson nie jest jedynym pozwem, z którym zmaga się Kevin Hart. Pozwał również swoją byłą asystentkę, Mieshę Shakes, za zniesławienie.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Kevin Hart oskarżony o złamanie umowy i inne przestępstwa

MEGA

Jackson nie powstrzymał się przed krytyką Harta w swoim pozwie, oskarżając go o złamanie pisemnej umowy, oszustwo i celowe spowodowanie cierpienia psychicznego. Obwinił 45-latka o zrujnowaną karierę, twierdząc:

“[His reputation] została niesłusznie zszargana z powodu serii złośliwych działań oskarżonych, co doprowadziło do głębokiego cierpienia emocjonalnego, strat finansowych i niepowodzeń zawodowych”.

Dramat między byłymi kumplami, według wspomnień Jacksona, rozpoczął się w sierpniu 2017 r. po wydaniu niesławnej seks taśmy Harta z Montią Sabbag. Pozamałżeński romans był szeroko nagłośniony, wywołując krytykę wobec zdradzającego męża.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jednak Jackson twierdził, że Hart obarczał go odpowiedzialnością za skandal i sfabrykował fałszywe oskarżenia o wymuszenia przeciwko niemu. „Chociaż Hart nie oskarżył go osobiście, [Jonathan] na tym etapie przyczynił się do wszczęcia tych fałszywych roszczeń”, pozew uzyskany przez W kontakcie argumentował.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jackson twierdzi, że fałszywe twierdzenia Harta doprowadziły do ​​jego aresztowania

Kevin Hart na imprezie z okazji Super Bowl w Sports Illustrated
MEGA

Jackson przypomniał, że prokuratura okręgowa hrabstwa Los Angeles przeprowadziła nalot w związku z raportem o wymuszeniach „fałszywie zgłoszonym” przez Harta i jego zespół.

Doprowadziło to ostatecznie do jego aresztowania w następstwie „drugiego, podobnie sfabrykowanego raportu o wymuszeniach, sporządzonego fałszywie przez [Kevin] w dniu 27 kwietnia 2018 r.”

Sytuacja Jacksona pogorszyła się w 2019 r., kiedy Hart wydał specjalny stand-up. Ten ostatni rzekomo oskarżył go o wymuszenia i udział w tworzeniu i rozpowszechnianiu sekstaśmy.

Według Jonathana ten specjalny program komediowy „znacznie wpłynął na opinię publiczną i zaszkodził” jego reputacji w branży rozrywkowej. Twierdził, że pogodził się z Kevinem dwa lata później, w lipcu 2021 r.; jednak fabuła tylko się zagęściła.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Hart rzekomo nie uszanował warunków ugody

Kevin Hart widziany przybywający do Global Studios. Capital Breakfast Show w Londynie
MEGA

Zgodnie z rzekomymi warunkami ugody Hart miał „dążyć i zabiegać o oddalenie zarzutów karnych przeciwko [Jonathan] i złożyć publiczne oświadczenie, w którym go uniewinniono”. Wiadomość częściowo brzmiała:

„Z dumą mogę powiedzieć, że wszystkie zarzuty przeciwko JT Jacksonowi zostały wycofane, a on sam nie jest winny i nie miał nic wspólnego z tą sprawą, która kiedyś była dla mnie i mojej rodziny tak trudna do rozwiązania i tak ciężka jest teraz umieszczony do łóżka.”

Jednak oświadczenie to nigdy nie ujrzało światła dziennego, ponieważ Hart rzekomo złamał warunki ich pisemnej umowy. Ponieważ pozostał niemy, spowodował „znaczną szkodę i nieodwracalne szkody” dla reputacji Jacksona.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Kevin Hart pozywa swojego byłego asystenta za zniesławienie

Kevin Hart na światowej premierze filmu „Jumanji: Następny poziom”
MEGA

Pozew Jacksona przeciwko Hartowi następuje tuż po aktualizacji sprawy o zniesławienie, którą ten ostatni wytoczył swojej byłej asystentce, Mieshy Shakes. The Blast niedawno poinformował, że były pracownik aktora pokrzyżował jego plany, kwestionując umowę o zachowaniu poufności (NDA).

Według Shakes, NDA stanowiło, że Hart będzie jej płacił 30 000 dolarów rocznie przez trzy lata i zapewni jej ubezpieczenie zdrowotne. W zamian zgodziła się nie rozmawiać o aktorze ani nie ujawniać żadnych informacji, które zdobyła podczas pracy dla niego.

Umowa zabraniała również Shakes wykorzystywania nazwiska Harta bez jego zgody. Jednak w nowych dokumentach argumentowała, że ​​NDA nie powinno być podtrzymywane w pozwie o zniesławienie.

Miesha wstrząsa próbami odrzucenia NDA

Kevin Hart wydaje ponad 200 000 dolarów na zakup NFT „Bored Ape”
MEGA

W swojej argumentacji była asystentka Hart twierdziła, że ​​NDA nie zostało podpisane na zasadach moralnych z powodu jej problemów ze zdrowiem psychicznym. Twierdziła, że ​​aktor był świadomy jej zmagań, ale wykorzystał jej podatność w umowie.

„W momencie podpisania NDA cierpiałem na poważne problemy ze zdrowiem psychicznym i byłem w poważnych tarapatach finansowych z powodu bezrobocia” – twierdził Shakes, zauważając:

„Hart był w pełni świadomy moich bieżących problemów zdrowotnych i pilnej potrzeby ubezpieczenia zdrowotnego i funduszy, ponieważ nie było mnie stać na ubezpieczenie zdrowotne ani przepisane leki”.

Dramat między Kevinem Hartem i Melissą Shakes rozpoczął się w grudniu 2023 r., kiedy to Kevin Hart pozwał ją i YouTuberkę Tashę K o zniesławienie.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Czy Kevin Hart wyjdzie zwycięsko ze wszystkich tych procesów, czy też pójdzie na ugodę pozasądową? Tylko czas pokaże!

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button