Entertainment

Khloe Kardashian przyznaje, że spróbowałaby Ozempicu przed utratą wagi

Khloe Kardashian. Gotham/Getty Images

Khloe Kardashian wyznała, że ​​gdyby Ozempic był dostępny, wypróbowałaby go w czasie, gdy była na etapie odchudzania.

Podczas odcinka The Kardashians z czwartku 11 lipca, Khloé, 40, była podekscytowana, mogąc ujawnić swoje partnerstwo z firmą odzieży sportowej Fabletics. Nowa okazja sprawiła, że ​​Khloé zaczęła myśleć o swoich wzlotach i upadkach, próbując zrzucić kilka kilogramów.

„Gdybym była większa, gdyby mieli Ozempic, prawdopodobnie bym go wypróbowała. Ponieważ próbowałam wszystkiego innego” – powiedziała Khloé kamerom. „Próbowałam każdego modnego trendu odchudzania, z wyjątkiem tego, który naprawdę działa. A to jest zmiana stylu życia”.

Khloé szczegółowo opisała swoje obecne podejście do ćwiczeń i zdrowego odżywiania.

Wszystko, co Khloe Kardashian mówiła na przestrzeni lat o swoim ciągle zmieniającym się wyglądzie

Powiązany: Wszystko, co Khloe Kardashian powiedziała o swoim ciągle zmieniającym się wyglądzie

Khloé Kardashian otwarcie mówi o swojej fizycznej przemianie, odkąd schudła w 2014 r., ale to nie powstrzymuje internetowych trolli przed kwestionowaniem jej wyglądu — ani gwiazdy reality show przed zajmowaniem się oskarżeniami o operacje plastyczne i Photoshopa. „Teraz na mojej stronie na Instagramie ludzie komentują, mówiąc: „Bardziej mi się podobałaś, kiedy byłaś większa” […]

„Robię trening obwodowy z interwałami cardio. Zawsze przyspieszam i zwalniam tętno. Na sesję zdjęciową, kiedy wiem, że pokażę dużo ciała, zdecydowanie ćwiczę ciężej” – wyjaśniła. „A potem zawsze świętuję to dużą pizzą. Tylko ser. Jestem dziewczyną, która lubi menu dla dzieci. Ale w życiu chodzi o równowagę”.

Khloe Kardashian przyznaje, że wypróbowałaby Ozempic przed utratą wagi, wspomina podróż po wyglądzie ciała
Obrazy Rachpoot/Bauer-Griffin/GC

Dla Khloé ważne było, aby inni wyciągnęli jedną lekcję z jej doświadczenia, dodając: „Naprawdę chcę zachęcać do zdrowego trybu życia. Nie chodzi mi o liczbę na wadze. Uważam po prostu, że ludzie powinni być aktywni i nie obchodzi mnie, jaki masz rozmiar. Po prostu powinieneś być zdrowy i silniejszy dla siebie”.

Gwiazda reality show zyskała sławę po występie w programie E! Z kamerą u Kardashianów od 2007 do 2021 r. Życie na oczach opinii publicznej nie zawsze było łatwe dla Khloé, która szczerze opowiedziała o tym, jak zmagała się z postrzeganiem swojego ciała.

„Kiedy program się zaczynał, byłam bardzo pewna siebie, bardzo pewna siebie” – mówiła podczas reunionu Keeping Up With the Kardashians w 2021 roku. „A potem w ciągu pierwszych kilku sezonów stałam się niepewna siebie z powodu opinii publicznej na mój temat. Potem miałam, myślę, dobrą passę bycia pewną siebie, a potem myślę, że ostatnio znów stałam się niepewna siebie. Więc myślę, że to po prostu idzie, wiesz, w górę i w dół”.

Khloé wykorzystała tę okazję, by opowiedzieć także o swojej przeszłości związanej z operacjami plastycznymi.

„Wszyscy mówią mi: 'O mój Boże, ona miała trzeci przeszczep twarzy'” – dodała wówczas. „Ale miałam jedną operację nosa – u dr. Raja Kanodii – i wszyscy są tak zdenerwowani, że myślą: 'Dlaczego o tym nie mówię?'”

Khloé podsumowała: „Nikt nigdy mnie o to nie zapytał. Jesteś pierwszą osobą w wywiadzie, która kiedykolwiek zapytała mnie o mój nos. Oczywiście, robiłam zastrzyki — nie naprawdę botoks. Okropnie zareagowałam na botoks”.

Hulu wydaje nowe odcinki Kardashianowie każdego czwartku.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button