Entertainment

Kim Kardashian opowiada o zabiegu na twarz z użyciem nasienia łososia

Kim Kardashian. Arturo Holmes/FilmMagic

Kim Kardashian zrobią wszystko, by zachować promienną cerę — nawet jeśli oznacza to poddanie się dziwacznym zabiegom upiększającym.

W odcinku emitowanym w czwartek 11 lipca Kardashianowie43-letnia Kim podzieliła się informacją, że przed rozpoczęciem zdjęć do piątego sezonu serialu jej rodziny emitowanego w serwisie Hulu, w klimacie pustyni, poddała się zabiegowi z użyciem spermy łososia.

Szokujące odkrycie nastąpiło podczas konfesjonału, kiedy Kim i jej siostry zostały indywidualnie zapytane: „Kto z waszej rodziny przetrwałby na odludziu? Kto z was mógłby się wydostać?”

Kim i Kylie Jenner szybko postawiliśmy na Khloe Kardashian łatwo uciekając z dziczy. „Khloé na pewno by to zabiła”, powiedziała Kim, a Kylie, 26 lat, zgodziła się. „Ona jest jak bestia”, zażartowała Kylie. „Ona byłaby typem, który poluje i zbiera”.

Największe momenty Kardashian-Jenner w 2023 r.

Powiązany: Największe momenty Kardashian-Jenner w 2023 roku: od dzieci po rozstania

Rodzina Kardashian-Jenner miała bardzo pamiętny rok 2023, który był pełen dzieci, rozstań i innych szokujących momentów. Rok rozpoczął się od tego, że Us Weekly ogłosiło, że Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się po pięciu latach związku z przerwami. „Kylie i Travis znów się rozstali, mieli się rozstać, ale nie mogli się rozstać”. […]

Zapytana, czy Kim widziałaby siebie wychodzącą z tego żywa, była nieco niepewna. „Nie sądzę, żebym miała dobre umiejętności przetrwania” – przyznała. Następnie kamera przeniosła się na Kim potykającą się na planie w szpilkach i mówiącą do mamy: Kris Jennero jej najnowszym zabiegu na twarz.

„Poddałam się zabiegowi na twarz z użyciem spermy łososia” – powiedziała na planie. „Z wstrzykniętą mi do twarzy spermą łososia”. (Zabiegi na twarz z użyciem spermy łososia odmładzają i nawilżają skórę, jednocześnie nadając jej promienny wygląd. Efekty mogą utrzymywać się do sześciu miesięcy. Średni koszt zabiegu na twarz z użyciem spermy łososia wynosi 500 dolarów.)

W swoim konfesjonale Kim zażartowała z Kris, 68 lat, próbującej przetrwać na odludziu. „Kris Jenner ma najmniejsze szanse na wydostanie się stamtąd” – powiedziała.

Kylie i Khloé, 40 lat, miały takie same myśli. „Moja mama nie przetrwa”, zażartowała Khloé, a Kylie dodała: „Myślę, że moja mama by się załamała”.

W klipach promocyjnych Kim wyglądała wspaniale w cielistej plisowanej sukience z wysokim kołnierzem i zwiewną spódnicą. Sukienkę uzupełniła sznurowanymi obcasami i długimi cielistymi paznokciami.

Makijaż Kim charakteryzował się wypełnionymi brwiami, bardzo długimi rzęsami, brązowym cieniem do powiek i podkreślonymi ustami.

Reszta rodziny pasowała do siebie w podobnych, inspirowanych pustynią stylizacjach. Khloé z kolei miała na sobie pomarszczoną suknię, która podkreślała jej krągłości. Tymczasem Kylie zachwycała w kapturze w cielistej sukience, Kourtney Kardashian prezentowała dzianinowy projekt odsłaniający ramiona. Kris promieniała w jedwabnej sukience z rozcięciem sięgającym uda.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button